Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
MÓWI O TYM, ZE mICHAEL uzywał pseudonimów, by robic zartobliwe telefony udawał kogos innego na koncu, o ile wychwycilam o tym, ze on cały czas zartowal, ze na przyklad kladl do ambulansów manekiny, zeby wywiexc w pole paparazzi oooooo, creepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
BEDZIE PONOC REEDYCJA WILL YOU BE THERE zaspiwaja min richie i houston fajnie mi sie wersja jennifer hudson nie podoba... za ciezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytny zbys 01
hmm...bardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki 🖐️ :D 1. Epilog do ksiazki "Wplyw golden... " : Badania empiryczne zdaja sie potwierdzac teze, iz wplyw golden pants na pozycie seksualne par z dluzszym stazem jest wprost nieoceniony! To niewiarygodne!!! Zaleca sie, w ramach dalszych badan, wnikliwe przygladanie sie fenomenowi golden pants, ktore -wszystko na to wskazuje - moga dokonac istnej rewolucji w naszych alkowach. ;) 2. Moje Slonce pojechalo do swoich rodzicow, przywitac sie po podrozy... a ja dzieki temu mam czas, aby zajrzec do Was:) :) 🌻 Jak milo, ze pamietalyscie o mnie wczoraj:) 🌻 Myslalam, ze bede miala sporo zaleglosci do nadrobienia, ale okazuje sie, ze nie - tylko Smooth dzielnie na posterunku byla:) Reszta moze sie bawila w sobotni wieczor? ;) Smooth, Kochana, bardzo dziekuje za to, co znalazlam na mailu:) 👄 http://www.youtube.com/watch?v=q50tmJJtlMw&NR=1 a coz to ma byc? :o :o przed chwila natknelam sie na bardzo smutny filmik na YT i normalnie lzy mi poplynely... :( to w glownej mierze zasluga piosenki without you.... bo pisalyscie wczoraj o M.C.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Hejka wszystkim :) no Woman ciesze sie, ze golden gacie daja takie efekty :P Smooth: cos mi wczoraj net padl i nie moglam juz pisac, ale ta stroka co podalas z tekstami calkiem fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac coolaj cool kin
czy M.Culkin wypowiadał się gdzieś na temat śmierci Michaela???? to,że na pożegnaniu go nie było, to wiadomo, ale jakoś nie mogę nigdzie znaleźć żadnej jego wypowiedzi dotyczącej MJ, którego znał przecież od dziecka. a przeczytajcie co powiedział po śmierci jakiegoś Johna Hughesa (chyba producenta Home alone). Temu to hołd oddaje!!! "I was a fan of both his work and a fan of him as a person. The world has lost not only a quintessential filmmaker whose influence will be felt for generations, but a great and decent man." – actor MACAULAY CULKIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman...Czyli noc była upojna... to cudownie!!! :-D A Słońce sie nie zdziwiło Twoim temperamentem?:-) W kwestii maila;-) Nie ma sprawy...jakby co...spełniam życzenia niczym złota rybka:-) Powiedzcie mi kochane... jakim programem (oprócz photoshopa- bo ochyba płatny jest) mogłabym zrobic cos takiego? Jak one zrobiły ten fotomontaż... Ja też chcę taka fotę!!! http://www.michaeljackson.com/pl/photos/i-wish-i-had-chance-really-love-him

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
CZESC WSZYSTKIM! fajne fotki, ja nie wiem, czy bym taka chciala..hm ale przewinęalm w prawo i zaraz Michael stoi z taka kobieta w pokoju, on w masce ale mnie interesuje co ma na ramieniu wyglada, jak polski orzeł, polskie godło ponac po wizycie w Polsce nosil jakies polskie elementy przez chwile, ciekawe, czy dobrze widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wygląda to jak Polski Orzełek... Szacun P.Y.T- spostrzegawcza jesteś!:-D Podpowie ktos jakiś fajny programik do fotomontażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUI
Chcecie poznac cala prawde o Michaelu Jacksonie? To zapraszam na www.jacko.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze ta strona wysyła atakitypu phishing!!! A po drugie to nie jest forum,z którego można się dowiedzieć jakiejkolwiek prawdy o Michaelu... To jest forum ludzi kipiących nietolerancją i nienawiscią nie tylko wobec osoby Michala Jacksona, ale wogóle wobec każdego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo z szuflandii
“Hi All, I am really terrified about telling this info, it took me 30 minutes to hit the submit button, but after finding this site, I can see that I’m not the only one who feels something is wrong. Initially, when I heard about Michael, the shock and sadness I felt was almost unbearable. After the memorial, I didn’t feel right. When you truly love someone and something like this happens, it’s as if you can feel their presence slip away. I didn’t feel that way about Michael, or it could just be the shock of it all and me not wanting to accept that he’s gone. This past Friday, I decided that I wanted to fly to Los Angeles and visit anything that has to do with MJ, Encino, Neverland, Walk of Fame, everything. I’ve been a huge fan of him and his brothers since 1977, I was 4…lol. I decided to call Forest Lawn in California to order flowers and have them delivered to his family. I was also hoping by the time his birthday rolls around, I might have a grave to visit. What the receptionist said during that call shocked me so bad, I hung up on her. I told her that I know they have been receiving 100’s of calls per day about the magnificent Mr. Michael Jackson, I told her I live in GA and was interested in knowing whether he had been buried yet because since I never follow the media (they lie too much), I told her I’m a big fan and would like to bring flowers, she said and I quote, “Ma’am, Michael Jackson has never been received at any of the Forest Lawn Mortuaries in California”. (WHAT?!?!?!?!!?) That’s when the phone went dead in her ear from me hanging up. Maybe she has been ordered not to divulge any information, but why not just say that? How about, I’m sorry Ma’am, but at this time, I am not able to give out any information on where he maybe located. I dialed a 1-800 number and she said “Forest Lawn Mortuary”, so I knew I had the right place. I don’t know what to make of this, but I thought it would be interesting info for all the investigators out there. I promise you on my life this was a real conversation.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby ktos mowi o swojej rozmowie z babka z zakladu pogrzebowego i ze ponoc powiedziala,ze nigdy zadnego ciala nie bylo Boze....tylko ludziom robia wode z mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do linku z Billie Jean,spiewa z playbacku,ale to malo wazne,bo nie daloby rady wydobyc tak czystego glosu,przy tak intensywnym tancu. Olo: mozesz przestac zasmiecac? dziekuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOP: zal Ci doooope sciska,ze nie miales,nie masz i miec nie bedziesz zadnego talentu,prawda? :D Takich ludzi jak Ty,powinno sie wysylac na Marsa z biletem z jedna strone. Michael byl muzyka,sama w sobie,ale co Ty mozesz o tym wiedziec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
A PROPO TEGO telefonu do cmentarza (na cmentarz0 mysle, ze babka moze miec absolutny zakaz informowania, ze Michael tam jest moze miec tez nakaz informowania, ze go tam nie ma, czemu nie? oni sie wlasnie obowiaja fanów a Michael jak wiecie głeboko zamrozony jest na powierzchni ziemi, nie jest pochowany jeszcze niewiadomo gdzie jeszcze mysla i mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo z szuflandii
ja bym powiedzial: przykro mi, ale nie udzielamy takich informacji. krótko, na temat i bez wywoływania jakichś wątpliwosci. Dziwny telefon. Ludzie chcą tam zadzwonić jeszcze raz i sprawdzić co tym razem ta pani odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qw7777
www.jacko.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo z szuflandii
nawet jeśli mają po dziurki w nosie podobnych telefonów i całego tego zainteresowania, to taka odpowiedź w niczym im nie pomaga i jest bez sensu. W końcu źródła zbliżone do rodziny twierdzą, że on tam właśnie jest... zobaczymy, może to fake, może nie... ale sprawa ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,miałam się powstrzymać na kilka dni od zaglądania tutaj i czytania informacji o M,ale widzę,ze potrzebuję już fachowej pomocy:( Ale nie daje mi to wszystko spokoju-2 miesiące po śmierci I M jeszcze nie pochowany,może nie ma kogo chować? Karetka wezwana po 30 minutach od zasłabnięcia Michaela. Brak podania nazwiska na pogotowiu. Na miejscu zdarzenia pojawia się tylko jeden dziennikarz- zaprzyjaźniony z Michaelem. Karetka odjeżdża, nie włączą syreny, jedzie wolno. Czy to jest normalne??? Tak ważną osobę wieźli by na sygnale żeby dojechać jak najprędzej do szpitala! Od sławetnego zdjęcia w karetce ZERO fotek. Akt zgonu nie podpisany przez lekarza. Ba! Nawet nie zostały w tej sprawie przez rodzinę złożone stosowne dokumenty! I tak można by wymieniać w nieskończoność...Nie pomyślałaś, że LEKARZE wiedzieli? Poza tym, Murray był przy nim cały czas..mnie pozowlił nikomu innemu go reanimować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykstinajn!!! Coś pięknego ten link!!! :-D Dziękuję... Słusznie ktos tam napisał ,że to wykonanie to ÓSMY CUD ŚWIATA:-D Duża buźka dla Ciebie!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHAMONEEE
Dalia skad wiesz ze rodzina nie zlozyla takich dokumentow? no dziwne to wszystko. a ten akt zgonu podpisany w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×