Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Zaczęłam oglądac filmiki podważające jego śmierć.Widzieliście tę różnicę w wygladzie wnetrza dłoni (lewej) Mika,a "Mika" z konferencji w Londynie? To naprawde miesza czlowiekowi w glowie... Dlaczego takie cyrki z tym pogrzebem...Wiecie co jeszcze mysle,jezeli On zyje to zawiodl miliony ludzi na swiecie.Nigdy w to nie uwierze,nigdy.Byl za dobry na to... Zdolowalam sie :( Ide sie przejsc z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
podczas konferencji to na 100% nie był Jackson i jakoś nikogo to nie dziwi, bo ten cały E'Casanova występował czasami na scenie zamiast Michaela :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykstinajn jeśli M żyje,to na pewno nie ujawni się, więc i nikomu nie sprawi zawodu. Widocznie nie miał innego wyjścia jak upozorować swoją śmierć,być może długi,być może 50 koncertów ktore zostało Mu narzucone-miał świadomość że nie jst w stanie temu podołać a nie wywiązanie się z umowy grozi następną klapą finansową-tego nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie został tak przyparty do muru,że nie miał już innego wyjścia.Kosztowności i pieniądze zniknęly z Jego domu,dziećmi zajmie się mama czyli M będzie je miał,pieniądze otrzyma również mama (to chyba Mu da) a tantiemy z pośmiertnej sprzedaży płyt zasilą jeszcze lepiej Jego konto. Miał tyle operacji plastycznych,że tym raze zrobi sobie całkiem inna twarz,zupełnie inną perukę i będzie jako rudzielec żył jak człowiek a nie jak zaszczuty pies. Na pogrzebie Paris bawiła sie torebką,znudzona całą tą imprezą żuła gumę i naprawdę nie wyglądała na przybitą,rodzina M również,matka nie uroniła ani jednej łzy. Ja wiem,że może nie chcieli plakać na pokaz,ale ja tez nie chcialam a oglądając relacje z pogrzebu łzy sale lecialy. A próbowalam je powstrzymać,bo wstyd mi bylo przed moją mamą i dziećmi a nie dało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
właśnie Dalia.O najlepsza była reakcja rodziny :( nie mówie, że oczekiwałam jak to któraś ujęła wyrywania sobie włosów z głowy, szlochania itp., ale czerwone paznokcie Paris, jej zabawa torebką, żucie gumy i ten wymuszony płacz pfff... a i reszta rodzinki nie była jakoś nawet wzruszona... jestem wręcz przekonana, że Michael żyje za dużo zamieszania z tym pogrzebem, brak aktu zgonu, nie wiadomo gdzie jest pochowany itp. już pomijam te sceny z karetką, helikopterem, jakiś tam pamiętnik, bo to już troche za dużo, ale wcześniejsze argumenty sa logiczne i mówią tylko o jednym :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
NARKOMANKA, A SKAD WIESZ, ZE CAsanova zastepował Michaela na scenie? w ktorym momencie tak było? Dalia, skad wiesz, ze w szpitalu na miejscu był tylko dziennikarz, przyjaciel rodziny? zreszta moze tylko jemu rodzina pozwoliła wejsc, bo przed szpitalem były wszystkie stacje jeszcze raz dodam, ze to nie byl pogrzeb, tylko memorial to roznica wystepowli panowie i panie, mowili madre rzeczy, cos tam spiewali i dzieku 11 letniemu mogło sie nudzic ona juz swoje wyplakała w szpitalu i na pozegnaniu ciała na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
paznocke i guma tez mi sie nie podobaly, ale to ameryka i dzieciaki miałąy wszystko, wiec dla nich to nic zdroznego, jak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHAMONEEE
ja już nie mam pojęcia, mam mętlik w głowie. cofnęłam się kilka stron wstecz. ktoś pisał o nicku JCC, który pojawił się na forum hoax death. ktoś widocznie skopiował jego wypowiedzi (poza tym anagramem) i wkleił tam jeszcze raz. pisano,że to być może sam MJ, ale ta osoba przedstawiła się jako ktoś z jego bliskiego otoczenia cytuję: "CC:-I am a very close London based friend of MJ.-I am not prepared to say too much but a few people on this site are very close to the truth with what they are speculating.-Everything will become clear soon, trust MJ. -I cannot reveal too much at this present time but I can tell you, MJ is happy now. -“Please understand the sensitive nature of this issue.” -“People could go to prison can you see my reason for being so secretive. JCC: -“Germany is key” -“I must go now” -”I shall not be able to post very often as I will be travelling out of the country” -“The Sweetest River in Germania” “keep faith” -“colour of flowers” JCC: -”I’ll still be here on “1st August 2009″ JCC: -“German Banquitting Hall” JCC: “oodles of press” “set destination” “Things are progressing well and everything is going according to plan”“Sunshine Boat Games”“Hello everybody, I have now landed at my set destination. Things are progressing well and everything is according to plan. shhh! The worthier, over-fed patient Trust MJ” JCC: “He takes all the credit” JCC: “I am being silenced and maybe its for the best. The heat is on and the circle is closing tighter. May the sun set on the darkest grass. Trust MJ” JCC: “Censorship” JCC: -” ||||||| \|||\\||||\\||| “ JCC: -”hundred cremators” -”the sun that shines on everyone” -”princess grace” JCC: -”PRUH” -”mourn small flowers” “Dominate insociable thieving” “Alert steel thickhead”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHAMONEEE
to co ktoś wcześniej pisał na ten temat " z forum hoax death: ktoś pisał tam pod nickiem Jokes Calm China co ma być anagramem dla Michael Jackson. Pisał jakieś dziwne rzeczy. Zostawił też anagram, który ktoś rozszyfrował. Zablokowano go. PRZECZYTAJCIE TO. ciekawe "JCC= a member named Jokes Calm China (an anagram for Michael Jackson) He left anagrams that were supposed clues to why Michael did the hoax, where he was, and when he'd be back" "everything he posted has been removed. Hmmm……" "Here are some of the anagrams: HEAL MIMIC. – I’M MICHAEL VIA LIME. – I’M ALIVE REVOCABLE NICK MEWL – COME BACK NEVER WILL or NEVER WILL COME BACK MIS OR ROSY. – I’M SO SORRY VILLA OLE YOU – I LOVE YOU ALL (posted by JJC July 23, 2009)" http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page _id=293/hoax-death/who-is-jcc-and-what-did-jcc-do "Also he said to us to keep an eye on august 1st…and what happend then?NOTHING…those awards that werent even too good…" "About august 1st, someone noticed (I didn't, actually, I don't watch tv, but others did) a little thing, pheraphs a clue? That day something about Michael went on on MTV, and during the entire tv programme there was a wrong particular in the writing : “MICHAEL JACKSON, 1859 – 2009″, and someone thinks it could mean like… not michael, not micheal…. The strange may be that lots of people,I've heard and I suppose, have been contacting MTV during the programme to tell there was a mistake, but they didn't change the year in the writing at all…" "The 1859 – 2009 thing is weird, Michael always said he wanted to live to be 150 years old ;o " "Also on August 1 TMZ reported nothing on MJ, which was strange since they were reporting news on MJ like clock work since the news of the ''death'' "He said Germania. And if you think of Germania as an ancient Part of the world. Austria was part of it.".Remember the castle is yellow. ^^" (a w Austrii ma być tribute.Użytkownik JCC pisał to zanim ktokolwiek mówił o Wiedniu) http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page _id=293/hoax-death/jcc-clues ................................................................. oni twierdzą, że sam Michael pisał na tym forum nick Jokes Calm China, pod ktorym pisała ta osoba ma być anagramem "Michael Jackson" http://pl.wikipedia.org/wiki/Anagram#Przyk .C5.82adowe_anagramy_z_.C5.82am.C3.B3w_czasopism_szaradz iarskich ta osoba zostawiła taki tekst: HEAL MIMIC VIA LIME. REVOCABLE NICK MEWL MIS OR ROSY. VILLA OLE YOU który ktoś rozszyfrował tak jak podałam w 1 poście. "Jestem Michaelem Jacksonem. Ja żyję. Come back nigdy nie nastąpi.Bardzo mi przykro.Kocham was wszystkich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHAMONEEE
nie wiem czy łapiecie o co chodzi. osobę o nicku Jokes calm China zbanowali. pisała tam właśnie te wskazówki, ale wszystkie jej posty zostały usunięte. użytkowniczka angie77 (swoją drogą, Polka) skopiowała wcześniej te wskazówki JCC i dziś wkleiła na forum tu link do tego http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/general-discussion/who-is-jcc-and-what-did-jcc-do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcycielkalen
oczywiscie wszystko przekrecacie, zeby podbudowac włąsne toryjki argumentami, lub przykładami a zarzucacie to mi, niewazne, mniejsza jednak jedna sprawa jest istotna JA NIE CHODZ PO FORACH, KTORE NIE DOTYCZA MOJEGO ZAWODU, NIE WYPOWIADAM SIE jesli jest mowa o policjantach, prawnikach, lekarzach, czy pielegniarkach, górnikach.. nigdy nie weszłam na takie forum zdaje sobie z tego sprawe, ze walcza i wiem, ze skutczenie, poniewaz sa bardziej solidarna grupa, niz nauczyciele, to wie kazdy nauczyciel (własnie jesli nau sa głupi to w tym miejscu, nie potrafia zorganizowac solidnego protestu, choc maja takie kolosalne mozliwosci, wystarczyłoby potrzymac dzieciaki 2 tyg, miesiac w domu i organizacja w wielu domach, a co za tym idzie i w innych zakladach pracy lezy) generalnie nie obchodzi mnie to, jakie przywileje dostana policjanci, czy ktokolwiek inny, bo mnei to nie dotyczy ja weszlam na to forum, bo temat jak najbardziej mnei dotyczy i załozyła go jak widze kolejna małolata (ma juz nowy temacik) ale co ma do wakacji i pieniedzy jakas sylwia, czy jakas ewelina? tego nie rozumiem i w tym miejscu zaczynaja sie inwektywy pod adresem intelektu i pracy nauczycieli i ty napewno byłas kreatorem tychze, co juz pokazałam i nei zamierzam jeszcze szperac w twoich wypowiedziach wczesniej tez sugerowałam kolejna istotna rzecz: nauczyciel byłby w stanie ukonczyc farmacje, ekonomie, czy cokolowiek innego jak juz pisalam sama dzis wybrałabym inne studia nie sadze, zebys miala wieksze mozliwosc intelektualne, choc tak uwazasz twoja sprawa i farmacja nie jest tu zadnym szczytem nie do zdobycia (a zarobki sa w granicach 3 tys, i pewnie jeszcze weicej, z tego, co wiem) inna sprawa jest z medycyna, czy prawem o tyle, ze tutaj dobrze byloby wywodzic sie z rodziny z tradycjami z tego wzgledu chociazby, ze (jak słyszałam) trudno jest sie tam "zaaplikowac" osobie z Marsa ogolnie społecznosc czepai sie nauczycieli i to jest moja bolaczka i nie zycze nikomu, zeby w jego sprawach wypowiadał sie laik, kompletny laik i "autorytarnie" cos stwierdzał oczywiscie postrzymuje w tym kontekscie twierdzenie o twardych glowach, bo jakze twarda trzeba miec głowe, zeby mówic, ze nauczycielem to moze zostac kazdy debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielkalen
ludu to nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłyście moje drogie koleżanki tak PIEPRZYĆ ! trzy po trzy!!!,że aż mi sie Was żal zrobiło... Same nie wiecie o czym mówicie!!! Kochałyscie tego człowieka jako jego fanki??? Na serio??? Bo ja zaczynam mieć spore wątpliwosci! Nie twierdzę,że powinno się przyjmować bezkrytycznie wszystko co zrobił ,czy powiedział, ale to co tu zaczynacie wymayślać- przechodzi ludzkie pojęcie! Wyobraźcie sobie tylko co musza czuc jego bliscy i te biedne dzieci, jesli są ciągle narażeni na tego typu spekulacje w prasie amerykańskiej!!! Sory, dziwczyny! Możecie się na mnie teraz śmiertelnie obrazić...Ale w mojej ocenie nie zachowujecie sie lepiej niż pieprzony bashir!!!! Szukacie taniej sensacji? Czy co? P.Y.T ma rację... TO JEST AMERYKA!!!Tam dzieciom wolno wszystko! Poza tym ...żadna zWas nie pomyślała nawet o terapeutycznej stronie, takiego choćby ,głupiego malowania paznokci...Że ktoś z nią w tym czasie był, poswięcił jej swój czas i uwagę, rozmawiał z nią... zrobił cos dla niej i tylko dla niej...Bo zakładam,że tych paznokci nie pomalowała sobie sama... A co do żucia gumy... Po pierwsze przecież to Michael je tego nauczył - żuł gumy na tony!!! Jak tylko nie śpiewał to ŻUŁ!:-) A poza tym żuci egumy odstresowuje! Przestańcie!!!! Proszę WAS! Pomódlcie się za jego duszę i przestańcie tu wypisywac głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Tak jest napisane na Neverland Valley: It was reported that, due to lack of time, Michael Jackson impersonator E'Casanova was also featured in the video clip. [Click here to see a picture of E'Casanova as Michael Jackson]. Z tego co mi wiadomo to prawda, że go zastępował. I wiem jeszcze że sam Jackson nie był z tego za bardzo zadowolony! Ja czytałam i słyszałam takie coś, że planowo clip miał być nakręcony jednego dnia. Ale ze względów jakichś tam, przedłużył się do dnia drugiego, ale MJ musiał w tym dniu być w innym miejscu i nie mógł sam wziąć udziału w kręceniu tego clipu do końca, więc dlatego poproszono Casanovę (czy kogoś), o to aby go zastąpił. Casanova pojawia się w kilku ujęciach. m.in na tym powyższym zdjęciu i np. w ujęciu kiedy "Michael" idzie w stronę helikoptera. P.Y.T. podobno na scenie też czasami go zastępował, np. w jakimś jedym numerze, ale nie wiem czy to na 100% prawda. No to memorial, czy jak to tam to jeden wielki cyrk ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T -no a skąd mogę wiedzieć jak nie z prasy,angielskiej bądź amerykańskiej.(bi nie z pudelka;)Nie potrafię teraz wskazać zródła bo tyle co ja tego przewalilam to glowa pęka. Jeśli M żyje,to na pewno nie pisze takich rzeczy na forach,nie przebiera sie również za kobietę czy za starca i nie idzie na swój wlasny memorial. Po co mialby to robić? Skoro zależy mu na zniknięciu to znika a nie bawi się w ciuciubabkę więc w takie rewelacje to już nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casanova moze i byl podobny do MJ, ale jednak mial inne rysy twarzy- wystarczy przyjrzec sie zarysowi zuchwy... co szczegolnie z profilu jest widoczne. tak jak kiedys prasa wmawiala MJ, ze sie wybielil, ze zakupil kosci czlowieka slonia, ze jest gejem, ze jest Janet Jackson itd itp, tak teraz wynajduja jakies strzepy info, reszte domaluja i sugeruja, ze On zyje. A on nie zyje, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Smooth Diana nikt sie na Ciebie nie obraża, bo w odróżnieniu od innych nie jestem tak krytyczna do waszych opini, po porstu stwierdzam fakty, które mi się nie zgadzają i wiele z nas je zauważa, ale też nie pisze, że Jackson żyje na Majorce, ma w du*ie fanów i obrabia ich z kasy, którą zarabia na sprzedaży płyt, jakieś nowe filmy dokumentalne blabalabla... Ale stwierdzenie o terapeutycznym malowaniu paznokci i fakt, że Jackson nauczyła żuć Paris gumę :lol: śmieszne :D:D może też nauczył ją dobrych manier w niektórych sytuacjach i szacunku dla innych zwłaszcza zmarłych ;/ dobra ale interpretujmy sobie zachowanie dziewczyny jak każda chce to tyle, bo widze że nie moża pogadać o bardziej intrygująych sprawach, jakiś faktach tak po prostu, no ale jeśli wolicie oglądać gołą klatę Jackosna i podniecać sie jakimiś golden gaciami sorra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth -jasne że jestem Jego fanką,byłam nią już wtedy,kiedy prawdopodobnie Ciebie jeszcze na świecie nie było;) Pomodlę się za jego duszę dopiero wtedy,kiedy będę wiedziala że umarł,kiedy umarł,gdzie umarl,na co umarł i kiedy i gdzie zostanie pochowany-póki co nie ma odpowiedzi na te pytania,przykro mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra w kropki bordo
ale zgodzicie się, że w tej sprawie nic tak naprawdę nie jest jasne. Nawet gdyby przedawkował lub zabił go Murray, i samo śledztwo komplikowałoby sprawę, mało informacji, wielka niewiadoma, ale są rzeczy, które tu powinny być jasne a nie są!!! a np te dwie karetki? a jakie mają problemy z pochowaniem go? mózg oddali a ci niby nadal się zastanawiają:O to normalne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z MJ nigdy nic tak do konca na 100% jasne nie bylo- tzn taki Jego obraz wylanial sie z mediow, ktore to teraz dostarczaj nam info na temat jego zycia po smierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
womaninthemirror nie znam tych faktów w 100%, ale chodzi mi o możliwośc podyskutowania na owe tematy... no, ale jeśli nie można mieć własnego zdania, cóż... a i Jacksona słucham od minimum 5 lat i nie jestem jakąś pseudo fanką, po prostu interesują mnie okoliczności "śmierci" Michaela, to coś złego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Preslay zmarl wszyscy wiedzieli gdzie zmarł,(nawet aż za bardzo szczegółowo w jakich okolicznościach -na kibelku ,co aż tak nie musialo być skrupulatnie podane,kiedy zmarl,na co zmarl,kiedy zostal pochowany,gdzie został pochowany były zdjęcia- a tu nie wiadomo NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra w kropki bordo
do niedawna myślałam tak jak Ty - upozorowanie śmierci wyglądałoby prościej, prostsza przyczyna, żeby było jak najmniej wątpliwości, szybkie załatwienie sprawy...zbyt zawiłe rzeczy wyglądają zbyt realnie, ale..... ta sprawa jest zbyt dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mowi, ze to cos zlego? nie bedziemy sie licytowac kto ile i jak slucham MJ, bo i tak bym wygrala z Toba:) nie o to chodzi.... ja Tobie nic nie zarzucam... mowie tylko, ze to wszystko to spekulacje i ja nie wiem jakie sa fakty.... a to, ze nie wiem jakie sa fakty, nie znaczy ze on zyje.... tak mysle ale moze jestem w bledzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra w kropki bordo
Dalia - masz rację. tu nie wiadomo nic. sama rodzina co chwilę mówi co innego. przynajmniej oni powinni trzymać się prawdy, jakiejś jednej wersji. nie mówimy o tabloidach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×