Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka
dla mnie sam fakt, że Madonna wspomniała o Michaelu to pocieszające :):) każdy wspomina Jacksona na swój sposób, jej akurt mi przypadł do gustu :D wiecie, że zdjęcie Jacksona z tymi ranami na nogach, które niedawno pokazano na pudlu krążyło po sieci już w 2005 roku a ta rana to słynne ugryzienie przez pająka :):) a oczywiście po śmierci MJ lekarze mówią, że to zdjęcie z 2009 i rany świadczą o jego ćpuńskim stylu życia... tak ślady mogą być po igle, no ale tu zastrzyki po ugryzieniu są oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiewam ... ale nie ma mnie na YT:-))) Za to dzisiaj pod prysznicem dałam koncert! Można było posłuchać Keep yhe faith:-) Aaaato o ten ambulans w środku chodzi! Faktycznie w poprzednim filmie go nie zauważyłam... Nie wiem po co dwa... Woman... Pewnie empirycznie sprawdza wpływ golden gaci na pożycie par z długoletnim stażem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Community- woman na pewno przywdziala swoje Slonce w golden gacie wydziergane napredce rankiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten który stoi pzred bramą? Obok którego pzrejeżdza ten samochód z turystami? Też ma numer 71... Co to za wóz? Strażacki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeLayla
tak, wysłali też wóz strażacki... ale czemu dwa ambulanse i czemu za tamtym zamknęła się brama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeLayla
jakieś nienormalne dla mnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth no fakt podklady pozostawiaja do zyczenia, ale przynajmniej w jedym miejscu mozna znalezc slowa piosenek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
o kurcze no rzeczywiscie..jest tego tu, ze fiuuu dzieki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×