Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Ten film jest z Robinem Williamsem? Jeśli tak, to przyznaję, ze dobry film. Tak, stwierdzenie, że "jak masz dzieci, to już nie masz własnego życia" jest stanowczo na wyrost. Niektóre się w tym odnajdują ale jak zwykle zalecany złoty środek. Mnie koleżanka teraz na nogi postawiła. Opieprzyła mnie, że za mało czasu dzieciom poświęcam przez MJ. Miała rację. Musiałam jakoś to ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Dalia tak trzymaj, wszystko jest ok, pod kontrola:) Smooth tez dobrze mowi. ja tez dzisiaj posprzatalam itd itp. jutro nawet cos ugotuje dla Slonca:) jutro wieczorem to mnie nie bedzie na 200% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pocieszam się,że dzisiaj komentowały art. na onecie panie 50-cio letnie i ostro broniły M przed pomówieniami internautów. Twierdziły,że są Jego wielkimi fankami od wielu lat i pozostana do śmierci. I trochę mnie uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia, u mnie cala rodzina slucha MJ:D No ale jak moj uslyszy tekst "THis is michael jackson:D:D:D to ja nie wiem co to bedzie:D:D ja umre ze smiechu, to jedno jest pewne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, czekam na maila:D:D mam nadzieje, ze w razie problemow technicznych pomozecie mi;) bo ja czasem to taka typowa woman jestem w tych sprawach;) :D odpalilam who is it chilloutowe- boskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, ja zmykam. Mówiąc delikatnie - padam na twarz :O Wpadnę jeszcze do was parę razy pewnie :) Młoda znów o 6 pobudkę zrobi... Smooth, z góry dziękuję za dzwonek 🌻 Spokojnej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo gdyby jeszcze mój dzwonek w telefonie był z Michaelem to mama psychiatrę by zamówiła do domu. Ale ja mam dzwonek z Queenem i też jest ok (bo mama nie wie,że Frefddie był gejem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pdłączyłam kabelek. Odtworzyłam dzwonki w Windows media Player. Nacisnełam BIBLIOTEKA. i potem SYNCHRONIZUJ... Musisz kazdy dzwonek pzreciagnąc na tę lite po prawej stronie. I rozpocznij synchronizowanie. Koniec=dzwonki są w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, ja tez bardzo lubie Stranger.... niezwykla jest ta piosenka...w sumie dzisiaj umiescilabym ja w 10 Smooth, przypomnij mi prosze, bo nie chce teraz wertowac str, jakie Ty wgralas sobie te dzwonki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz o ten "this is michael jackson?" :D no zajebisty... ale jak mowie, jak moj facet to uslyszy, to moze byc roznie:D no nic, jutro bede testowac na nim:D opisze Wam pozniej;) A ja Fall Again.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja idę lulu,bo moja sławetna mamcia ma jutro imieniny i będę musiała od rana tańcować przy plackach i sałatkach. Trzymajcie się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG Smooth, przez Ciebie spac nie pojde :D Jaki on slodki jest... zjadlabym go... ;):D a widzialas ten fragm. koncertu jak mu na scene z tortem wjezdzaja? mialam wrazenie, ze Mike sie tym wzruszyl nieco:) Smooth, jakie masz te dzwonki w tel ? oprocz sms, bo to wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×