Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

liberian witaj 🖐️ :0 dziekuje za okulary:D ja wybieram nr2;) Smooth, tak masz racje... a tymczasem.... nie umiem tak, jak kaza w tej piosence... :o pamietam jak wylam kiedy J.J. spiewal Smile na pozegnaniu.... :o 😭 no ale tak... nie mozemy sie zdolowac 29.08- niech to bedzie swieto muzyki MJ !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojechD44
.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........'''#................... ....# .............''#......#...............# .................''##;........#.....#, ......................#........"##"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................#, To jest słonik od Pana Jezusa, który kocha nawet ludzi homoseksualnych. Zachowaj go i noś w serduszku. :) Jeśli nie wkleisz tego do przynajmniej 5 innych tematów dostaniesz AIDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul jak my zaczniemy imprezowac, to o 22 na pewno nie skonczymy; poczekamy na Ciebie, nie martw sie:) ja juz powiedzialam Sloncu mojemu Kochanemu, ze sobie moze jechac na te swoje grzyby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul....nie martw sie! Przed 22:00 nie śpiewam...:-D Bede sie najpierw jakimś trunkiem znieczulać ,żeby to emocjonalnie wytrzymać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
[ czesc ] Soul, Smooth Woam i reszta MJowek ! ciesze sie, ze Wam sie te fotki podobaja..ja osobiscie lubie Mj ogladac w tych okularkach, jak cos znajdziecie na necie to chetnie zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
szkoda, ze ja nie bede mogla dolaczyc bo jade akurta na wakacje w tym dniu..oj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman ...My wogóle w wielu kwestich jestesy podobne... zauważyłam. Jest jednak jedna zasadnicza różnica... ja nie mam takiego mądrego, przystojnego faceta jak Ty:-D No...ani żadnego innego;-) Apropo ...kilka razy poruszałas tę kwestię...więc spytam wprost: jaka jest między Wami róznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian, ja uwielbiam okulary u facetow:D bede pamietac o Tobie:) 🌻 Mam nadzieje dziewczynki, ze upijemy sie 29.08 na wesolo:) mnie beda ratowac jakby co goldeny... coz... moze to niezbyt wzniosle, ale grunt, ze przynosi dobry skutek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×