Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

soul fajny pomysł z tą opaską,ja już dawno chciałam jakąś taką mieć, fajnie by było mieć coś z MJ'em związane na niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam mozna sobie wybrac napis na opasce?? ja bym chciala z 'king of pop' aa wogole w New Yorkerrze sa takie koszulki.. z takim napisannem walsnie:P to pijemy za MJ 29!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth koszt wysylki to tylko 5zł więc wychodzi 20zł, takze myslę, ze nie jest to tak duzo, a fajnie byloby miec coś takiego co by nas odznaczało, tak mi sie przynajmniej wydaje i powiem,ze sie nakrecilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, że jest możliwość sprawienia sobie jakiej się chce fajnie... może walnę sobie jakąś z tekstem S. Kinga:D:D ale to jak będę mieć jakieś fundusze:o jakiekolwiek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden ja mam 23 wiec wygralas :D no wlasnie dziewczyny ja tez zawsze chcialam miec taka opaskę i teraz pomyslalam,ze cos z Majkelem fajnie byloby miec ;) Aden masz moze linka jak te koszulki wygladaja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powaga , ostatnio jeszcze byly jak bylam pochodzic:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja stronke, ale niestety jest po niemiecku i zabardzo niewiem gdzie tam co:( kolory są rozne, ide w pon na miasto to pojde do NY i wam poiem dokladnie! mam nadzieje ze jesczez beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
w takim razie 29.00 ja o 20.00 bede myslec o Was calym sercem i o MJ oczywiscie..choc pewnie bede myslec caly dzien..ale o 20.00 to tak "szczególnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... mowiac juz serio o tej opasce... musialabym sie zastanowic gleboko nad tym jaki napis na niej umiescic... ale mysle, ze na pewno bylby to fragm. z utworu MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wiec umawiamy sie z Liberian, ze 29.08 o 20:00 laczymy sie duchowo... Liberian bedziesz musiala cos zrobic na znak solidarnosci z nami... zaraz wymyslimy co:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki kolor?? ja bym biala chciala:) moj ulubiony kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman zgadzam się, fragment utworu...ale to musiałby być bardzo niewielki fragment...np Annie are you ok?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Liberian!!! Narozrabiałaś! Ja się tak nakreciłam ta drugą fotą Mika w okularach,że musze ją miec w wiekszym formacie!!! :-D Idę szukać.. Acha byłam przed chwilką w New Yorkerze... koszulek nie widziałam, ale ... jaka oni maja zboczoną to sesję reklamową _ SZOK-szczególnie marka Amisu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×