Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

koszulki są na 100% w pon zrobie fote w sklepie i wam pokaze:) ide w kimono ❤️🖐️🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth jak znajdziesz wiekszy format to czekamy na linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul... nie ma bialej? fatalnie... w takim razie czarna... a napis jest jakos wygrawerowany, ze tak powiem? pamietam jak bedac w SP obnosilam sie ze swoja chora wtedy :D miloscia do DM:D:D:D koszulki, biale spodnie, kurtki ze skory, krzyze:D albo ubieralam sie na czerwono (lub bialo) czarno - wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Smooth... jestem tez juz nakrecona na glasses..... :o bede szukac... a Smooth jak jeszcze cos znajdzie w glasses to dawaj:D OMG :o psychika ludzka jest naprawde dziwna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja tam przeczytalam - kazdy czlowiek potrzebuje opaski ze swoja grupa krwi... czy cos w tym stylu... a my bedziemy drukowac swiete slowa Mike`a:D rozkosznie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth dziekujemy za okularki w duzym formacie :) Ale Was nakrecilam z tymi glasses :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o koszulki to można sobie samemu sprawić coś takiego przecież..zdaje mi się, że było o tym pisane już tu... papier na prasowanki, wydrukować, naprasować i już a i wiem, ze są takie firmy które oferują haft, że wyhaftują co się chce...ale nie wiem dokładnie co i jak...ale wiem że jest coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Soul to nie jest glupi pomysl... bo to idea Mike`a przeciez, z ktora sie utozsamiamy albo powinnismy... to jest ponadczasowe, uniwersalne, a zarazem wiemy, ze Jego:) fajne, mnie sie ten pomysl spodobal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman w tym linku gdzie zakalda te okularki jest swietny w 2:58-3:02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman :) wlasnie to mialam na mysli rzucajac pomysł z tym konkretnym tekstem to przecież Jego przesłanie dla nas wszystkich "heal the world" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth nieeeeee:o nawiasem mówiąc, mnie powaliły jego buty, bodajże z Bad..takie kowbojki z metalowym obcasem i noskiem... ile ja bym dała za takie buty😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×