Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość carmen mendoza
nie mial jakiegos nadzwyczajnego glosu,ale jak on nim operowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siadeh...1
Chodza sluchy,ze przy okazji filmu wyjdzie nowy singiel:) wiecie kiedy MICHAEL Nagral ta piosenke we've had enough?wyszla w 2004 na ultimate collection,ale czy to jakas z 2000lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Michaela
Kocham Michaela Jacksona!!!Zasypima myslac o nim , budze sie i mysle o nim:))Slucham non stop jego muzyki i nie moge sie pogodzic ze go nie ma , ze odszedl...Bylam na 5 jego koncertach i po dzis dzien pamietam kazdy szczegol , Michael na wyciagniecie kilku metrow- to nic ze zlamali mi reke tak napierajac warto bylo:)Milalam plan byc przynajmniej na 25 koncertach Michaela w Londynie.....wazne ze mam wspomnienia i nikt mi ich nie odbierze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos dostal przepustke z
Wariatkowa? Mowilismy juz ze nie chcemy cie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem na co cie stac
wyjdź stąd i nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly
Gość Smelly
Gość Smelly
Gość Smelly
http://www.youtube.com/watch?v=0ow6GN-Odhg nie mogę przestać tego oglądać. niesamowite, słyszę Michaela z czasów Bad ❤️ Już sobie wyobrażam co to będzie podczas filmu... wie ktoś czy w Multikinach będą to grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przetlumaczcie
Mam prosbe mozecie przetlumaczyc te rozmowy telefoniczne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te rozmowy telefoniczne z Glendą są boskie ... i w życiu bym się nie spodziewała, ze Michael może o penisach rozmawiać ... xD A tak btw to fajnie, że rozmowa się kręci ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZISIAJ-
DZIAJ NA MTV O GODZINIE 11.00 BEDZIE BLOK POSWIECONY MICHAELOWI JACKSOJNOWI- POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siadeh...1
To nie rozmowy z glenda. on tam mowi ze boi sie o swoje zycie, o dzieci,ktos go sledzi i prosi o pomoc.tylko nie rozumiem czy to nowe nagrania i jego glos brzmi troche dziwnie,komputerowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siadeh...1
Dieter Weisser?cos mi to mowi.. oni by sie w ostatnich latach kontaktowali???tez calosci nie rozumiem,dolaczam sie do prosby.na mjjcommunity jeszcze jeden temat mnie przerazil-cos o chirurgu plastycznym Hoellfinie,ze jest jakas duza afera,on chyba cos wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja na jakimś forum przeczytałam wywaid z nim w 2 miesiące po jego smierci ... Kurde nie przypomne se linka, ale jak w piszecie coś w google to wam się może znajdzie .. a tych rozmów nie słyszałam ... o.O Jestem do tyłu z takimi plotkami masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siadeh...1
A ten temat o ktorym mowilam..chyba ten chirurg ma jakies dowody,moglby wsadzic ludzi do wiezienia,cos o konspiracji, ze lapd jest skorumpowane,ze murray nie dzialal sam. nie rozumiem wiecej ale ludzie sa zszokowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siadeh...1
To jest nagranie z czasow procesu. nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smelly - rozwaliłaś mnie na łopatki tym fragmentem Human Nature! Piękne! Wzruszylam sie ogromnie... A co do Twojego pytania, wiem, że Helios będzie emitował ten film od 28.10 ale nie wiem jak inne kina. Ja zastanawiam się czy pójść, bo obawiam się, że się kompletnie rozkleję. Ale jestem bardzo ciekawa tego filmu... Z drugiej strony... No sama nie wiem co zrobić.... Pozdrawiam Cię serdecznie Smelly :) I inne piszące dziewczyny również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość say what
A ja sie chcialam pochwalic, ze ostatnio bylam na randce z facetem, ktory zapytal mnie w ktorym okresie Michael Jackson byl dla mnie najbardziej sexy, a potem staral mi sie udowodnic, ze to on ma racje mowiac, ze w latach 90-tych, a nie ja ze w latach 80-tych. Juz pomijajac sama absurdalnosc faktu, ze to chlopak mnie w ogole o cos takiego zapytal, a nie dziewczyna. Dziwnie sie czulam, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na youtube to też było Human
Nature. to samo co na niemieckiej stronie. Sony szybko zareagowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mówię o tym Human Nature, wczoraj Smelly wrzuciła linka do tego... Piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×