Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
o, duzo osob coraz wiecej, fajnie istota nie ztego świata- tak dokladnie mówila Elisabeth Taylor i Michaelu mowilyscie o przeprosinach, nic o tym nie słyszałam przynajmniej powinny sie ukazac adekwatne artykuły w prasie, adekwatne do tych, jakie ukazaly sie na starcie czyli, ze bestia, pedofil, itd poza tym oczywiscie były dwa procesy- 93 rok ugoda 05 uniewinnienie i teraz tak sobie mysle, ze ta ugoda była fatalnym pomysłem to juz było wiadomo od razu ponoc firma ubezpieczeniowa na nim to wymogla i ponoc lisa marie go do tego namawiala równiez a potem i tak był proces w 05 i został uniwinniony w 93 byłoby to samo prokurator bodajze, kolejna kreatura w zyciu Michaela- sneddon, czy jakos tak--o nim jest piosenka na history ten facet uwział sie na Michaela i on po ugodzie w 93 roku czekał na okazje kiedy wyszedł film bashira i Michael powiedzial o tym, ze spanie z dziecmi jest ok bez podtekstów oczywiscie ten zaryczał- mamy go nie miał jeszcze wtedy mat dowodowego był rok 03 gromadzil dowody i zaczeło sie w 05 to była jego ostatnia sparawa, potem juz emerytura, chcial błysnac, nie blysnal ale teraz stary cap pewnie czuje, ze wygrał.... w kazdym razie gdyby wtedy w 93 był proces, moze nie byoby tego gdyby gdyby Michael wtedy w 93 byl w trakcie tourne byl zobowiazany, zreszta ta trasa i tak juz nie przebiegła po ludzku po tych przezyciach powstala piosenka- obcy w moskwie ktora pieknie opisuje jego osamotnienie, pisze tam np- w moim mozgu armagedon..... wtedy niemal wszyscy pozrywali z nim kontrakty jak pewni wiecie czyli avaram, jeszcze go oskarzył, ze Michael nie dokonczył trasy pepsi i la gear- wiec nie ma sie co tak zachwycac tymi buciorami disney tez go opuscil jedynie sony z nim pozostała, z czysto finansowych powodów- jesli juz o tym pisałam to przepraszam cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest że wielcy tego świata obarczeni są równie wielkim cierpieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie dowiedziałam buhahaha ze MJ był bezpłodny...kiedy napisza to czym wiedza wszyscy fani? ZE MIAŁ TRZECIĄ RĘKĘ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie zatracac pczucie humoru dodam...ja jestem ojcem,matka i wujkem jego dzieci,mam szklane oko i byłam jego kochankem...Jezu...czy to se w końcu skończy? DOŚĆ!!!!!!!!!!!DOŚĆ!!!!!!!!!!!DOŚĆ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Hm... to Ja z kolei słyszałam o Elizabeth Tylor...,że miała podpisany zobowiazujacy ja kontrakt z producentem perfum- Liz je reklamowała i miała z tego spora kasę. Gdyby jednak zerwała kontrakt...musiałaby zapłacic niebotyczne odszkodowanie... Firma producencka zaszantazowała ją własnie takim odszkodowaniem, jesli LIz nie zgodzi sie na czas kampanii reklamowej zerwać kontaktów z Micharlem ... Zgodziła się. Nie zyczyli sobie żebyich perfumy były kojarzone z pedofilem i...Liz sie na to zgodziła...a potem zeznawała w sadzie ,że Michael nigdy by czegos takiego jak molestowanie nie zrobił, że on nie skrzywdziłby dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Moj ostatni wpis to odpowiedź na: post P.Y.T "wtedy niemal wszyscy pozrywali z nim kontrakty jak pewni wiecie czyli avaram, jeszcze go oskarzył, ze Michael nie dokonczył trasy pepsi i la gear- wiec nie ma sie co tak zachwycac tymi buciorami disney tez go opuscil jedynie sony z nim pozostała, z czysto finansowych powodów-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale nie wierze ze jakas firma była tak bezdenna...napisz jaka podpale ch labolatorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam pseudonimu a dlaczemu se nie zaczernisz...a jak sie ktos podszyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam taką jedną, co jest fanką MJ i podczytuje nasz topik;)🖐️ 🌻🌻🌻 jak stwierdziła, nie udziela się, bo nie potrzebna jej kolejna obsesja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
OSTRA, ja widzialam:) piszecie tez o jego miłosci do dzieci, własnie na ten temat wygłosil referat w nowym yorku w 2001- mozna obejrzec na youtube tam własnie wpsomniał, ze jakis przyjaciel obiecal jmu, ze znajdzie dla niego idealna kobiete, a jego odpowiedź była taka, zeby to tylko nie była dziennikarka, hehe potem jeszcze w oxfordzie był, ale jest tylko zapis audio i musze tego wysluchac- jutro, wczesniej nie słuchałam acha, MJ jego zycie starczyloby na kilka innych maly Michael modzieniec, wielka gwiazda jeszcze wieksza gwiazda i potem...ostanie lata własnie ja mysle, ze modzi ludzie, tacy, jak niektore z was, ktore mówia, ze dopiero po jego smierci sie nim zainteresowaly- mysle, ze to dlatego, ze ostatnia glosna plyta była w 96 chyba- mówie o history potem chyba blood on the dancefloor, swietna sama juz nie pamietam dokładnie ale invincible tak jakos przeleciala- winna firma sony i upadek wierz wtc wiec ostatnio Michael zył w cieniu, by teraz latem zrobic wejscie smoka- i udałoby sie gdyby byl zdrowy najmodsze pokolenie znów by go pokochało nawet moja mame jednak wzruszył ten chłopczyk z bryt got talent, ktory mimo módego wieku kocha Michaela... własnie przeczytałam wypowiedzi wishny to taki facet od las vegas on planował z Michaelem wczesniej, czyli mowa o 2006, 2007 koncerty tam mial zagrac 250 przez 3 lata a potem jeszcze ale ten facet po rozmowach z Michaelem nie podpisał z nim kontraktu bo stwierdził, ze juz wtedy nie byl MJ w stanie mentalnie, fizycznie, ani wokalnie wystepowac Michael miał zapał, mówił o tym pomnku, ze go ma (ten z intro do history) i chciał, zeby ten pomnik pojawiał sie gdzies na topie jakiej budowli chyba w wieczor, w ktory on wystepowalby mial plany ale tam umowy z nim nie podpisano... potem wishna dowiedział sie o tych londynskich koncertach w o2 i mwi, kto z nim podpisał umowe, jaki lekarz stiwerdzil, ze Michael swietnie przeszedł testy.... Michael nie był w stanie wystepowac i nie dałby rady był za chudy, za slaby te proby przyspieszyły jego smierc cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już lecę, dzis jak zwykle o 23:00 obejrzę News na Entertainment. A wiecie, ze wczoraj wszystkie info, ktore podali w News przeczytałm kilka godzin wczesniej dzieki linkom od Was, m.in. o tym, ze uzaleznienie Michaela od leków zaczęło się od tego poparzenia na scenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Do tej pory jakos nikt nie wpadł na to zeby sie podszyć- co chyba oznacza,że to jest topik fajnych ludzi:-D... Ale ok. Zaczernie się... Ogłaszam konkurs na mój nick!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. zgadzam się... pisałam o tym wcześniej..że te koncerty to był gwóźdź do trumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do molestowania...uwaza ze gdyby po ugodzie Michael odizolował sie zupełnie d dzeci byłoby jeszcze gorzej...bo normalny obserwator pmyslałby ze skoro tak to znaczy ma cos na sumieniu...A Michael sie nie ukrywał,nadal otaczał dziecmi jak gdyby nigdy nic...Dlaczego otaczał sie chłopcami niektórzy pisza? Ano dlatego że w głebi siebie był małym chłopcem a kto jest najlepszym toewwarzyszem?Inny mały chłopiec... Ja r ówniez pozdrawiam ta fanke i dawaj do nas...ześwirujemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Albo Dirty Criminal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYT mam cos dla CIebie!!!!!!!!!!!!!!!!1 Nie wiem czy chcesz??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Nie no oczywiście żart:D Smooth Diana mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Smooth Diana...?To by było dość przekorne w moim wieku, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nie mam pseudonimu- to z liz taylor i firma perfumerujna brzmi jak najbardziej wiarygodnie w kazdym razi e sledze liz na twitterze a wlasnei a propo perfum Michael na poczatku 90 miał wydac, znaczy mieli wydac linie damska i meska asygnowane jego anzwiskiem, ale klapa pewnie jeszcze wiele inny projektów padło mialam cos jeszcze napisac, ale aktualnie mysl mi uciekła... zaraz sobie moze przypomne acha, abraja- napisali, ze Michael mial trzecia reke, hehehe to znaczy na pudlu było takie zdjecie MJ i trzy rece i ludzie zglupieli ale za nim stal jakis facet i bylo widoczna tylko reka tamtego faceta, wiec chyba nie ma rzeczy, ktorej by o nim nie napisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenaaaa na tym filmiku to on mi kojarzy się ze Śmiercią z książek Terrego Pratchett'a:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×