Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość a ja nie mam pseudonimu
Jesli chodzi o miłośc do MJ to jestem weteranką...I nawet sobie kurcze! nie wyobrazacie jak mnie to cieszy,że młodzi ludzie tacy jak Wy... doceniają jego talent. Strasznie ale to strasznie mnie to cieszy. Wiecie co dobre, ot co! I...dziekuje wam za to... Dzieki Wam pamieć o Michaelu nie zgasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Ostra ma rację to jest fenomen.... Klamka dokładnie, jak grom z jasnego nieba. Tak silne uczucie na mnie spadło.Na początku nie umiałam sobie z tym poradzić. Teraz juz jest lepiej ale nadal czuje do siebie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego nie mozna nie kochac, nie rozumiem tych wszystkich anty-Jackson. On miał w sobie tyle miłości i był taki uroczy, takie piekne slowa wydobywały sie jego ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję żal :( Jest mi wstyd. I równiez mnie dziwi, że jest tyle osób do nas podobnych. Na czym to polega? W życiu bym nie pomyślała, że będę płakać po smierci MJ, że będę się wzruszać na samą myśl o Jego cierpieniach. O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka MJ
tak sobie mysle, a raczej mam nadzieje, ze osoby typu bashir, chandler i inni, maja teraz to na co sobie zasluzyli, ze teraz role sie odwrocily i maja pieklo na ziemi dokladnie takie, jakie zafunowali Michael'owi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Ostra najlepszego "lekarza" świata nie ma juz z nami. Jest.... w naszych sercach:) Z Mj mogłabym uleczyc cały wszechswiat...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Community Spirit poprostu jakbys pisała o mnie:) Wiesz ile razy ja się nad tym zastanawiałam o co chodzi z tym,ze jest nas tak dużo w których trafił ten grom po śmierci MJ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...ale on namawiał ludzi do uczynienia świata lepszym....możemy trochę podziałać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
Człowiek żyje dopóki nie umrze mysl o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Dziewczyny a wiecie co mnie najbardziej boli? Najbardziej boli mnie to,że Michael był tak niesamowicie samotny, mając tylu wiernych fanów. Jaki to był paradoks,ze najbardziej wielbiony artysta był tak samotny:( Boli mnie to,ze nie miał wspaniałej żony, kobiety która była by jego wielką miłoscią na całe zycie. Tylko dzieci były mu bliskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek żyje dopóki nie umrze mysl o nim... no to Mike jeszcze trochę pożyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam pseudonimu
mam nadzieje OSTRA... mam nadzieję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja to wczesniej kochalam Green Day, Placebo, Tke Killers, Muse, System of a down, no i tez Fall out boy, dzięki którym dowiedział się op piosence MJ - Beat it.A teraz do tego grona dołączył Michael i jest u mnie na 1 miejscu. Ostatnio jak byłam na imprezie w klubie to wysyłałam smsy do dj'a zeby póścił MJ Billie Jean, potem więcej osób pisało: Dajcie Króla, niech impreza sie rozkręci itd. No igo dali. Było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaa
Natalia,mysle tak samo,on był tak iwrażliwy,nieszczęśliwy,nikt Go nie doceniał jako człowieka,wspaniałego człowieka,Boze jak ja bym chciała zeby żył,aż sie popłakałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też najbardziej boli to, że był tak okrutnie samotny :( Że musiał znosić te wszystkie kłamstwa i oskarżenia zupełnie sam! Tak przynajmniej ja to widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia mówia że nie mozna miec wszystkiego...ale uważam ze ne powinien byc sam...bo nikt na to nie zasługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Ludzie to niestety tak ograniczone istoty, że patrzą tylko na opakowanie a nie dostrzegają pięknego wnętrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loszka vera
Ja mam tak samo... Do jego smierci lubilam jego piosenki,ale znalam gdzies okolo 40procent z nich. skupialam sie na muzyce. gdy zmarl cos mi sie stalo.zaczelam czytac,ogladac wszystko o nim,poznawac go.no i sie zakochalam. to jest niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
To jest coś pięknego, ze tak duzo osób przeżywa to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nikt go nie doceniał? a te miliony ludzi na świecie? my, jego fani....ludzie z którymi współpracowal, przyjaciele...dzieci...trochę ich było.... ja byłam w szoku jak ludzie zorganizowali dla niego zakupy w supermarkecie:D widziałyście to? to chyba w którejś części private home videos było... wynajęli dla niego supermarket a jego przyjaciele poprzebierali sie i udawali zwykłych ludzi na zakupach i Mike z wózkiem pocinał między regałami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
abraja racja:) Ale on jak mało kto zasługiwał na miłość i bliskość dobrych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loszka vera
Taki uroczy, cieply czlowiek o niesamowitym talencie. czuje,ze mi to nie przejdzie. niesamowite jak on na nas dziala.tak wiele jest osob takich jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Ostra ja to widziałam:D A potem zrobili mu na głowie czekodadowy mus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zmarł pewien człowiek który pieknie pisał stswnie do chwili Tylko upadły, najmilsi, może z upadłym się zmagać, boć trzeba w tej samej przepaści siedzieć, aby wojnę prowadzić, tylko więc anioł upadły upadłego anioła pokonać może, jakaż wielka to prawda, mili moi, jakaż to nauka subtelna, jaka pociecha dla dusz waszych strapionych, jakie światło na zagubionym waszym gościńcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez jest najbardziej szkoda tego, ze był taki samotny. On zasługiwał na kobiete, która by go kochała bez względu na wszystko i za to wszystko co inni dostrzegali w nim jako dziwne, śmieszne, głupie. To taki wspaniały człowiek, dlaczego on tyle wycierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×