Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Hejka, dzieki dziewczyny za miłe słowa o moim rysunku. Aden, ja rysowałam ołowkiem za 20gr. Musze go jeszcze poprawić. A wiecie, wciagęłam w miołśc do Michaela moją siostrę. Tez go ze mna rysowała tylko jeszcze ciemnego z okładki Trillera. moze Wam go kiedyś pokażę. Chyba to przez to, że codziennie gadam jej tylko o Michaelu. A co do reszty mojej rodziny, to tez musze się ukrywać jak juz niektóre z Was napisały. Moja mama mówi, ze zwariwałam i nie wie jak mozna w kólko słuchac Michaela Jacksona, no a przecież Michael Jackson najlepsze swoje kawałki nagrywał gdy była młoda, a ona tylko Modern talking słuchała z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja z moja mama moge pogadac o MJ bo tez go b. lubi :) ale nawet teraz nie mam takiej potrzeby, bo mam was a wy to w 100% rozumiecie. fajnie:) no ja tez slyszalam ze te maski to byl pomysl tej calej Debbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Cześć wszystkim:) Ktoś pytał czy któras z nas się opala....ja się opalałam:D Community Spirit ja raczej tez staram się w domu nie okazywać moich wszystkich emocji związanych z Michaelem:) Smooth Diana dziękuje za linki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
madziatttt z nimi nie wygrasz:) Najlepszy sposób na nich to ignorancja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Hej Ostra:) Ja dzisiaj mam dzień na Heal the world...słucham co chwilę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi leci give in to me.. rozplywam siee.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heal the world lecialo dzis w rmf fm jak jadlam sniadanie kolo 9 ;) ze tez nagle dostali olsnienia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Burza idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wieje strasznie.. a do poludnia bylo tak ladnie:) niech jeszcze MJ dadzą na 1 miejsce listy przebojow ehh niewiem czy sie cieszyc czy smucic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Hehe to ja się wam do czegoś przyznam...Niedawno wkurzyłam się na RmF,bo ogólnie często słucham tego radia ale nigdy dosłownie nigdy nie słyszałam u nich piosenki MJ. Znalazłam maila i napisałam im kilka słow sugestii,grzecznie i spokojnie:)I zadałam pytanie"Ile razy w ciągu dnia mozna puszczac piosenkę Time after time" :P Moze doznają olśnienia hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Ja jestem ze śląska i u mnie zaraz będzie jakaś większa nawałnica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś słuchałam sporo radia...przestałam, bo nie mogłam znieść nachalnych reklam:o ale nigdy nie słyszałam MJ w radiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Ostra ja nigdy przenigdy.Chociaż ostatnio na Esce w Euro top był Bille Jean. A wtedy mnie poniosło, bo własnie leciało Time after time chyba 10 raz w tamtym tygodniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi smutno sie robi troszke jak slucham heal the world;) niektore nuty Mj wywołują u mnie 100% pozytywne emocje a przy niektorych to normalnie ciezko mi sie powstrzymac przed placzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Heal the world jak juz pisałam to dzisiaj mój nr 1. Cały dzień z heal the world ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ballady omijam szerokim łukiem:D wyjątkiem jest Stranger in Moscow i Man in the mirror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra jaki Mj jest w tym teledysku mlody i slodki!! to chyba jedna z jego pierwszych piosenek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:D ale jak go nuta miota to szok:D taki szczęśliwy, szczerzy się jak głupi do sera:D:D ale niesamowicie się to mi udziela:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra poplakalam sie niech wam bedzie.jego smierc byla mi obojetna ogladalam jeszcze kilka innych filmikow no i mi sie zal go zrobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a mnie wzięlo dzis na thrillera przesluchałąm pare piosenek i teraz wanna be starting somethind kapitalny tekst lift your head up high and screac it to the world you know i am someone .... ..... ... yes i believe in me so you believe in you !!! mysle, ze z tymi słowami identyfikowała sie czarna społecznosc i mialo to dla nich wielkie znaczenie a w słowa thrillera wsłuchalam sie dopiero kilka miesiecy temu normalnie myslałam, ze to jest tylko taka piosenka o duchach ale pod koniec jest ciekawy zwrot akcji ach, ten Michael.... na zetce slyszalam kilka razy billie jean, przed 25.06 ale racja, powtarzaja te same kawałki w ciagu dnia straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Kochane mam pytanie kiedy właściwie ten Bashir się przyznał,ze specjalnie ukazał MJ w złym swietle w Living with MJ? Teraz niedawno czy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczkaaa
przyznał sie zaraz po tym jak sie dowiedział o śmierci Króla :(:( ogladałaś filmik prawda? wstawiałam go kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję się bez bicia, że ja w słowa póki co za bardzo się nie wgryzam...póki co zabijają mnie bity...przemawiają do mnie:classic_cool: i siła jego głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×