Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

czasu niecofniemy.. zreszta co my jestesmy... male kropelki w tym oceanie:( i tak nie mielibysmy raczej szansy go pocieszyc, byc obok niego.. to smutne chcialabym byc jego znajomą chociaz..(chociaz?:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tu siedzą osoby które Michaela uwielbiają więc nie trzeba tego tłumaczyć bo ta sprawa parę stron wcześniej była omawiana ciekawe czy Madonna jak będzie miała koncert w Polsce da jakiś znak o Michaelu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale mi odwala.. jestem sama w domu i spiewam na caly glos man in the mirror.. wlaczylam sobie text i jazda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Myslę,ze nic nie wspomni...Madonna to taka przyjaciolka Mj jak ja Dody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ale może wskoczy tu do nas ktoś niezdecydowany i wówczas warto o tym mówić dużo. Nawet tutaj. Myślę, że Madonna wykombinuje coś ciekawego ;) Jak na Madonne przystało :) Nie zapomni o Nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na jednym koncercie Madonna uczciła Pamięć Michaela -wyglądało jakby tańczył na scenie i żył --taki szoł zrobili ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu? Słuchajcie, a jak wyglądały stosunki pomiędzy MJ a Madonną? Widać, że chłopak z koncertu Madonny się stara, ale to jednak nie to ;) A pomysł? Ja bym wolała prawdziwego Michaela, na ekranie np. (czy jak się nazywa to z tyłu :P ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
jnigdy madonny nie lubialm nie uwazalam ja za artyske utrzxymuje sie na wysokiej pozycji i to jest cud jak dla mnie nie ma talentu nie zawracam sobie nia głowy a wy ja lubicie? w sumie fajnie, ze tak ladnie powiedziała po msierci Michaela ponac mtv uczci Michaela na rozdaniu nagrod we wrzesniu i rozmawiaja z nia, zeby wzieła w tym udzial ja nie kojarze madonny z Michaelem- on miał tylku wybitnych przyjacół, ktorzy go znali od dziecka- stivie, lionel, whitney, cher, tina, diana i masa innych Madonna była jego fanka, wiele z niego czerpala (kiedy ona nagrywala whos that girl w metrze, w tym samym czasie Michael angrywał w tym samym metrze bad- ona sie mu przygladała i zauwazyla jego gest łapania sie za krocze, powiedziala, co on do cholery robi, a potem to skopiowała) ale teraz sie z ta miloscia ujawniła na maxa pamietam kiedys--- koniec lat 80-tych i mtv ma dac nagrode dekady dla najlepszego artysty i zastanawiali sie czy MJ czy madonna wybrali MJ (nad czym tu sie zastanawiac?) a ona w ramach komentarza siedzi i mówi i dali ja michaelaowi czyli w oryginale michael michael? who? czyli jakby- majkel, jaki majkel? i jeszcze podniosła jeden posladek, jakby baka puscila... teraz wiem, ze to takie udawane choc była wkurzona, czytalam o tm sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubie madonny :-P ona nie ma talentu tylko bardzo dobrze zrobiony marketing :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja tam tez nie lubie, nawet nie ogladalam tego filmu cymbalistów było wielu.... a wiecie o tym, ze byli razem an oskarach, były wielkie plany, mieli nagrac piosenke in the closet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez srednio lubie Madonne 🖐️ ale forme me to jest trzeba przyznac.. watpie czy cos powie o MJ, w koncu to jej show..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafezdzira orencz
a ja slucham sobie teraz man in the mirrori mam wszystko w dupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, to jej show, ale skoro MJ jest modny, to wielu o Nim teraz wspomina. Bo tak wypada. Za Madonną nie przepadam, ale kilka piosenek ma niezłych (jakby tak trochę poszperać). Dzięki P.Y.T. za info. Masz ogromną wiedzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Man in the mirror :P ja ogladam film o Galeriankach na yt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly08
a ja slucham Speechless http://www.youtube.com/watch?v=LKw3aN2R4pc przepiekna piosenka, nie moge przestac jej nucic , jego glos jest taki cudowny ! jest taka delikatna czuje sie lekko na sercu jak tego slucham :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale macie tempo z tymi postami, normalnie jak z ckm-u. Ja dziś ciagle słucham Jackson5 i the Jackcsons. Michael był taki uroczy, nawet gdy miał 20 lat to wyglądał jeszcze jak taki chłopczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly08
odplywam.... ta piosenka jest cudowna..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaa
Ja słucham dzisiaj cały dzień Give in to me cudo,ten głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T co znaczy Twoj nick?:) bo widze go na yt w zdjeciach MJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię posłuchać jego wokalu, bez muzyki później wkracza muza :-), jak dźwięczy jego głos, zmienia natężenia, wysokości talent tak będą śpiewaś anioły przy wejściu do nieba :-) --speechless---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×