Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
JA tylko na chwile odniose sie do ewentualnej upozorowanej smierci, a raczej do waszych ewentualncy reakcji oczywiscie ja nawet nie pisałam wczesnien o tym, bo to dizecinne dosc, Michael poprostu nie zyje na poczatku nie moglam uwierzyc, ze ten człowiek kiedykolwiek moze nie zyc, ale dzis juz mówie- poprostu tak, jak kazdy śmiertelnik, a jednak on ten byl czlowiekiem, tylko człowiekiem ale piszecie, ze gdyby okazalo sie, ze faktycznie upozorowal swoja smierc, to mialybyscie mieszane uczucia ktos powiedzial- zawiodłabym sie ktos inny- bylabym zła i temu podobne komentarze a ja tego nie rozumiem ja kocham Michaela bezwarunkowo czesc jego fanów pewnie odwrociła sie od niego, kiedy stawał sie jasniejszy, bo ich zawiodl potem zawiodl tym, ze dla wielu okazał sie pedofilem zawiodl tez dlatego, ze nosił maski, albo machal dzieckiem z balkonu zawiodł bo w 2006 roku tylko zanucil we are the world, a spodziewano sie, nie wiedziec czemu, ze da minirecital i jeszcze znalozłoby sie setki powodów dla ktorych kogos tam zawiodł teraz jeszcze zawiódłby gdyby nie umarł nie podoba mi sie to jak juz napisalam gdzies, jego zycie było tak diametralnie rózne od kazdego innego człowieka na swiecie, ze kazdy inny człowiek na swiecie nie moze go oceniac (tego, co on nie doswaidczyły inne gwiazdki, moze troszke ksiezna Di? papiez tez nie..) natomiast jego przeklenstwem, jego golgata było to, ze zawsze znaleźli sie ludzie, ktorzy go oceniali i najczesciej krytykowali, bo oni na jego miejscu by tak nie zrobili a skad wiesz, jak zachowalbys sie na jego miejscu ???? nie mozna z pozycji koziej wolki oceniac człowieka, ktory był wieźniem wlasnej bezkresnej popularnosci kiedy bashir powiedział do niego ja bym tego tak nie zrobił (czegos tam, nie wazne) a on odpowiedzial but you are not on the same level of state of mind as i am- on to swietnie rozumiał tylko ludzie go nie rozumieli wiem, ze on nie pomyslałby o takiej glupocie, jak upozorowanie swojej smierci na dwa dni przed smeircia, mówil teraz jest moj czas, tym razem wracam na pewno ale gdyby jednak zrobil taki numer, to ja go popieram i rozumiem, bo swiat nie byl wart poswiecenia takiego zycia i talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie spekulacje Czy Michael żyje czy nie żyje, sa poniżej pewnego poziomu. Kompletnie pozbawione smaku plotki! Nie na miejscu w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
tym razem Michael nikogo nie zawiedzie, tym razem umarł bezpowrotnie, jak to z radoscia zauwazył dziennikarz radia tok fm, a wojewodzki z figurskim znaleźli powod do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Dirty, własnie o to mi dokladnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
kurcze, nie dirty, tylko Smooth- haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T domyślam się ,że to do mnie było...hihi. To dziewczyny z forum wymysliły,żeby nie było Dirty tylko Smooth...:-D A o Tok Fm... nie słyszałam...opowiedz...proszę o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatttt
dzidzias wypad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie zanieczyszczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatttt
PYT ja bym mu wybaczyła,miłość jest ślepa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. masz rację. Całe życie ludzie oceniali MJ, nawet Go nie znając! Ja pisałam o tym, że nie wiem jaka byłaby moja reakcja... bo autentycznie nie wiem! Zwłaszcza teraz, gdy Michael nie jest mi obojętny. Nie byłabym zła, czy rozczarowana. Co to to nie. Ale szok (że jednak nie umarł) na pewno bym przeżyła! Chociaz jak tak dłużej o tym myślę, to chyba bym się zwyczajnie cieszyła :) Macie rację, nie nam Go oceniać. W ogóle ocenianie innych przez pryzmat własnych zalet, wad i odczuć jest zupełnie pozbawiony sensu. Każdy z nas jest inny! Ma prawo inaczej myśleć i czuć! Prawdziwy przyjaciel nie ocenia, po prostu jest blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatttt
Community Spirit ja też płacze wukryciu,żeby mama nie widziała,jestem pewna że uważałaby mnie za wariatke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamka od zakrystii - fajny tez Twoj Michael:) tak to ja rysowalam wczesniejszego. czyzbys rysowala węglem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że tylko ja się ukrywam. Ja wolę się nie ujawniać. Po co mi jakieś komentarze, czy złośliwości? Jak sobie dajesz radę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki tak wogole :) ja juz nie placze.. wiecie co dzis tak sie opalam w ogorodku i patrzylam na niebo delikatnie ozbobione bialymi krebkami.. i pomyslalam o tym co ktos tu kiedys powiedzial na tym forum "Michael siedzi sobie teraz na chmurce w niebie i spiewa swym anielskim glosem" i jakos mi sie spokojniej zrobilo, lepiej... On jest teraz napewno szczesliwszy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie klamka - niezły ten Twój Michael :classic_cool: Tego drugiego niestety nie widziałam - nie otwiera mi się. Ja nie będę rysować :P Nie zrobię tego Michaelowi :P Która ćwiczy moonwalka? :classic_cool: Przyznać się :classic_cool: Ja niestety nie mogę, bo mam rodzinę na chacie. Ale co się odwlecze to nie uciecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz lapie o co w tym moon chodzi ale dalej nie wychodzi:P:P:D aktualnioe sama jestem i troche zmeczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieeelkaaa
ej a wie moze ktos z was gdzie mozna sciagnac film ''michael jackson z bliska''? oprócz rapidasza, bo z rapidasza nie chce się ściągnąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden, tak się właśnie zastanawiałam, czy się przypadkiem któras z Was nie opala :) Ja również mam nadzieję, że Michael jest teraz szczęsliwy :) Tylko wiesz, Dzieci zostały tutaj :( Czy on może być bez nich szczęsliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka - da sie sciggnąć. pierwsza czesc masz za free a potem musisz neta odlaczac na chwile i wlaczyc ponownie zeby Ci sie IP zmienilo. ja juz to mam opatentowane :P Community tez sie opalalas?? :) skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki! Otworzyło mi się! Twój Michael też jest niezły :classic_cool: Ktoś tu pisał, że napuchnięty. Ależ skąd! On po prostu przygotowuje się tutaj do zrobienia swojego sexy dziubka :classic_cool: Wiecie o co mi chodzi? :D A co do moonwalka to ćwiczyć owszem, trzeba, ale myślę, że w końcu samo zaskoczy :P Kiedyś np. bardzo chciałam nauczyc się ruszac głową na boki (mam nadzieję, że wiecie o jaki ruch mi chodzi). Ćwiczyłam, ćwiczyłam i nic! A którgoś pięknego dnia po prostu spróbowałam i bingo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem o co Ci chodzi:) ruszac glowa a barkami nie ? hehe czyzby to tez był jeden z trikow MJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tylko, że województwo mazowieckie, bo muszę się ukrywać, niestety :O Nie mogę się opalać, tzn. nie powinnam. Mam problematyczną skórę Tak więc chodzę sobie taka blada i przezroczysta :O Tak, chodzi o ten ruch :D Wtedy jeszcze nie kojarzyłam go z Michaelem. Ale bardzo mi się podobał, więc upracie dążyłam do celu :P A Ty skąd jesteś, bo nie pamiętam, czy już pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatttt
Jezu,ja mam obsesje na Jego punkcie ,naprawde zwariowała,skończe w psychiatryku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Bielska Bialej:) ja tez mam problemową skore, tzn wrazliwa bardzo odrazu sie robie czerwona jak jest cieplej albo zimno wrr nienawidze tego:P Mike bosko wyglada w Smooth Criminal ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=ex30DYwQlHU to byl geniusz , nie czlowiek. inne enriqe iglesiasy ushery itp do piet mu nie dorastaja . Ikona Stylu ❤️ na drugiego takiego sporo sobie poczekamy napewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Aden, fajny ten Michael, taki niewinny i smutniutki a ja wałsnie sobie ogladalm smooth criminal jakie sekwencje taneczne, zawsze swietnie wspołgrajace z muzyka i masz racje, co tam iglesjasy, timberlaki i inne to sa fajni chłopcy, nie przecze ale gdzie tym zwyklym chłopaszkom do Króla znów w teleekspresie ogłoszone, Michael rzadzi na listach u nas ma pierwsze 6 miejsc a, pisałyscie tez o tych welonach na jego dzieciach z tego, co czytałam to zazadala ich debbie row Michael tez na nie zawsze nalegał a niania rwaramba mowi, ze one nie cierpiały tych masek i czasem udawała, ze "zapomniała" stad czasem dzieci na zdjeciach sa bez masek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×