Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość dorota-------------
Kocham Go i z1988 i z 2009 roku.Nie ma dla mnie znaczenia jak wyglądał,nie obchodzi mnie ile miał operacji,był pięknym i wspaniałym człowiekiem.Przynajmniej tutaj mogę sie wygadac ,bo moi znajomi nie podzielają mojej fascynacji MJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F13
ja mam tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do dzis nie potrafe sobie wyjasnic co Debbie Rowe,która wygląda jak Godzilla robiła koło Michaella????przecie to potwór jest strach se bac jak sie ja oglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Gwiazdka93....
widzisz abraja, michael zwiazalby sie z KAZDA kobieta, ktora chcialaby urodzic mu dzieci. poza tym, oni byli w zwiazku tylko na papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Gwiazdka93... - no dokładnie, tu chodziło tylko o dzieci i o przysługę :) Poza tym .. hmm.. każdy wygląda jak wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
debbie nie jest zbyt urodziwa, ale trzeba przyznac, ze dzieci im bardoz wyszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Mam nadzieje,ze MJ umiał kochać ,moze nie trafił na tą jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Z drugiej strony,żaden Jego zwiazek nie trwał długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Z drugiej strony żaden Jego związek nie trwał długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
tak naprawde nic nie wiemy o jego zyciu prywatnym poza tym co on chcial zebysmy wiedzieli. na pewno kogos kochal, pewnie o wiekszosci jego zwiazkow nawet nie wiemy. przeciez dopiero niedawno dowiedzielismy sie, jak wygladaja jego dzieci, chociaz najstarsze maja ponad 10 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnhh
masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiecie coś z tegoo
Spike Lee zrobił teledysk do "This is it". Wczoraj niby miał mieć premierę http://www.mjjcommunity.com/forum/showthread.php?t=83239 ale ciekawsze jest to: "Lee spoke to about 240 students and faculty, answering questions from moderator and director of undergraduate studies for Film Studies Terri Francis about the image of black people in American mainstream media and his connection to Michael Jackson. Later, he gave a preview of a previously unreleased Michael Jackson music video he directed for the song “This Is It.” "Lee also showed a preview from his newest project, a Michael Jackson music video he directed before the star’s death last summer. When Lee asked the audience how many people had already seen “This is It,” the newly-released Michael Jackson biopic, only two students raised their hands. “That’s it? Can you all not afford to see movies?” he joked. He then asked if anyone planned not to see the movie, and no hands went up. Lee said that his friendship with Michael Jackson grew out of his childhood love for the Jackson 5; he owned Michael Jackson lunch box and had an Afro like Michael Jackson’s so that the girls at school would like him. Lee said that prior to Michael Jackson’s death, the only MJ album on his iPod was “Off the Wall.” When he died, however, Lee downloaded everything Michael Jackson iTunes had, a total of eight hours of music." http://www.yaledailynews.com/news/university-news/2009/11/10/spike-lee-criticizes-media/ rozumiecie coś z tego? jak to pracował nad tym PRZED śmiercią Michaela????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
tu nie jest mowa o teledysku do this is it, bo jak wiemy this is it zostalo wyciagniete dopiero po smierci MJ, chodzi o teledysk ktory krecili z MJ do jakiegos nowego projektu, byc moze jakiejs piosenki nowej, przygotowywanej na nowy album lub cos w tym stylu, nie martwcie sie, oni nam o nim nie dadza zapomniec i raz na kilka miesiecy pokaze sie kolejna "niepublikowana wczesniej piosenka ktora MJ nagrał tydzien/dwa dni/ w dniu swojej smierci, a tu mamy video na ktorym MJ w godzine swojej smierci idzie do ubikacji oddac ostatni raz mocz etc etc...marketing i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża _Herbaciana
potraktować go jeszcze bitą śmietaną i można chrupać i chrupać....ach ❤️ a ten sweterek i biała koszula z Disneylandu :D tak grzeczny, śliczny chłopczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×