Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość frrrruuuu
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebbie
aha mam pytanie do tych którzy mają płytę This is it. Nie rozumiem tego zdania z tyłu okładki: Always great to sing with my brother. nie ma do tego żadnego podpisu. nie wiadomo czyje to słowa. może ktoś ma jakiś pomysł? nie znam zbytnio angielskiego, ale to chyba nie jest też w czasie przeszłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
wlasnie na VH1 puscili bad, rzucilam wszystko i ogladałam jak ten sęp z rozdziawioną gębą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebbie
haha ja też zawsze się szczerzę kiedy widzę jego teledyski w tv lub słyszę piosenkę w radio :P mimo, że mogę sobie w każdej chwili sama to włączyć.jestem wtedy w siódmym niebie. fajne uczucie, że go doceniają i w ogóle:P tylko niestety nie mam tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
no, to nie to samo kiedy sama sobie puszczam kiedy chce, najlepsze jest jak siedze w biurze i slucham ipoda z piosenką MJ i slysze ze w radiu zet akurat puscili np leave me alone, rzucam sluchawki i slucham radia haha :P chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
hahahaha Shamone buahahaha!!! to slowo wymiata :) mam nadzieje ze MJ sie nie obrazi, jesli powiem, ze jest on chyba jedyna osoba z ktorej umiem sie smiac, tzn ktora jest po prostu zabawna. nie wiem czy ogladacie serial South Park, oni sie tam generalne smieja ze wszystkich i z wszystkiego, ale byly dwa odcinki z MJ i poprostu sikałam na nich ze smiechu, wątek slawnego Shamone i Heee heeee miazdzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plyta dvd
This is it bedzie zawierala dodatkowo Stranger in moscow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Mam tak samo....gdy w piątek wracałam do domu i w taxi usłyszałam "This is it" poczułam się jakkby ktoś dał mi niespodziewany prezent.... cięgle mam wątpliwości i nie wiem co myśleć, są dni gdy nadal wierzę że on tam gdzieś jest i dni gdy przychodzi zwątpienie i myślę że odszedł naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość say say say...
Wczoraj skakalam sobie po kanalach i trafilam na komedie Zemsta frajerow. akurat na taka scene kiedy mieli jakas impreze i tanczyli do Thrillera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Smerfa
czy wierzycie że on żyje, a co cię skłania do myślenia, że on może jednak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
ja jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
wczoraj kupilam ksiazke "zycie i smierc krola popu", wydana po śmierci MJ, nie powiem ze ją polecam, bo wiele rzeczy w niej napisanych opiera sie na plotkach rodem z SUN czy innych szmatoidów, ale mysle ze dla obiektywnie patrzacych na sprawe moze to byc ciekawa pozycja, rzucajaca ciekawe swiatlo na to, o czym wiemy i na to, czego sie pewnie nigdy nie dowiemy. nie polecam jej czytania osobom, ktore sa zaslepione Michaelem, bo ksiazka czasem podważa to, co MJ sam mowil, o czym pisal w Moonwalk etc. pozycja mocno kontrowersyjna, ale warta przeczytania, ja w poltorej godziny ja pochlonelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Gość bułka z serem
This Is IT bedzie miec premiere w Stanach 26 stycznia, a w Europie 22 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------------
Liberian,Boze jaki słodki aniołek.On naprawde był Aniołem przez duze A.Nigdy nie pogodze sie z Jego śmiercią.Taki kochany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×