Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Róża_Herbaciana
Gość .....ot ..co.....
patrzcie co znalazlam na tmz. rodzina michaela juz korzysta z jego fortuny :O widac, ze wszyscy sa pazerni i lapczywi na pieniadze. podobno na tym nagraniu pojawia sie nawet Prince (gra na sali) http://www.youtube.com/watch?v=xGopwygVT-Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
prince to ten w czarnej koszulce i niebieskich spodniach na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł muzyki
...ot co.... omg ta argentynka miała farta jak nikt . ile on czułości miał tam w sobie:D to wyglądałoo tak urooczo ! . co za szczęście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł muzyki
http://www.youtube.com/watch?v=M2we8VU9CpE wszyscy pewnie oglądali wywiad z Michaelem i Lisą ale , kto nie zrozumiał niektórych rzeczy to moze obejrzec jeszcze raz tym razem z napisami ;D na boku są dalsze częsci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------
Zwróćcie uwage jak Lisa patrzy na Michaela,jakby chciała Go zabić wzrokiem.Nie mam do niej przekonania,jakaś taka nieprzyjemna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł muzyki
dorota mi sie wydaje ze ona ma poprostu taki wyraz twarzy :D zawsze jak ją widze to tak wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankettt
on musial byc naprawde dumny z tych swoich dzieci i kochac je.. uwielbiam ogladac wma 2006. najlepszy moment kiedy mowi,ze chcialby podziekowac swoim wspanialym dzieciom. slodkie. i slodki jego wyraz twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol muzyki
przed chwilą w TV mowili ze film This is it koncert + film juz w sprzedaży :D czyli juz wiem co chcę na święta :)) XD mam nadzieje ,ze to prawda i ze mama nie przeslyszała sie w tej reklamie bo przeciez mówili ze w styczniu bedzie ? więc ja niewiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
ach jakie słodkie zdjęcie z tego teledysku, MJ trzyma na rękach czarnego kociaka....heh nie wiedziałam że lubiał koty, ma u mnie kolejnego wielkiego plusa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł muzyki
http://www.youtube.com/watch?v=iCtmyVeAjrk to jest straszne , nigdy nie widzialam tego jedynie słyszałam. palące się wlosy Michaela przy reklamówce Pepsi. napoczątku szedł z tym płomieniem a potem z bólu jak sie rzucił ! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak w tej piosence Mariah Carey & Boyz II Men: "And I know you're shining down on me from heaven And I know eventually we'll be together One sweet day"... Michael. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie słucham...
One day in your life :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link do this is it w całosci potrzebny na gwałt bo gdzies zapodzialam a nie chce mis ie przeszukwac całej kafe błagasssimo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×