Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Piosenka Keep the faith była dla mnie taka sobie, do czasu czyli teraz kiedy przeczytałam tekst, po czym sobie wydrukowałam i zacznę nosić w kalendarzu podręcznym. Interesuje mnie rozwój osobisty, nei wiem czy ktoś z was wie o czym są szkolenia i książki Briana Tracego milionera, mówi m.in. co łączy wszystkich ludzi sukcesu, jakie kroki trzeba podjąć i jakim być człoweikiem żeby osiągnąć sukces, oprócz tego, że większosć cech MJ pokrywa się z tymi o których mówi Brian Tracy (nieraz nawet sie zastanawiałam, czy przypadkem MJ go nie studiował ;) ) ale on za czasów MJ jeszcze nie wystartował aż tak medialnie. Wracając, piosenka Keep The Fait jest wszystkim tym, o czym Brian mówi, czy ktoś jeszcze musi potwierdzać słowa dwóch milionerów z tak różnych dziedzn życia? Cieszę sie, że go odkryłam na nowo, ten utwór potrafi dać kopa psychicznego (może nie muzyczenie bo dla mnie za bardzo jest taki jakiś rapowy) ale treść jest energetyzująca ;) Tyle. Spadam, nie spamuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
mam pyt. jak to sie stało ,że Michael tak bardzo zaprzyjaźnił się,tyle czasu spędzał z Macaulayem Culkinem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonwalker
jak zgłosić ten profil do usunięcia? sam filmik zgłosiłam. oni są chorzy. najlepiej żeby jak najwięcej osób to zgłosiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonwalker
da się w ogóle jakoś podkablować ten profil? poza tym, że plują na Michaela, to jakieś nazistowskie dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Love is a funny thing to describe. It's so easy to feel and yet so slip-pery to talk about. It's like a bar of soap in the bathtub - you have it in your hand until you hold on too tight. Some people spend their lives looking for love outside themselves. They think they have to grasp it in order to have it. But love slips away like that wet bar of soap. Holding on to love is not wrong, but you need to learn to hold it lightly, caressingly. Let it fly when it wants. When it's allowed to be free, love is what makes life alive, joyful, and new. It's the juice and energy that motivates my music, my dancing, everything. As long as love is in my heart, it's everywhere" MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workin day n night
idzie ktoś w przyszły piątek na imprezę Michaelową która odbędzie się w Łodzi? pytam bo chetnie bym sie wybrala ale moi znajomi niestety nie bardzo za muzyką MJ'a przepadają, za to ja owszem... ktos chetny? Łodzianie łączmy się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtitaaaaaaaaaaa
w niedziele o 18 leci film dokumentalny O majkim:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ4ever
Wiecie jaka piosenka podlozona jest w filmie This is it w momencie prezentacji gimnastyczek artystycznych cwiczacych na kolach i metalowych instalacjach? Czy to utwor MJa? To byl tylko fragment ale fajnie brzmial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ4ever
I jeszcze swietna byla wstawka pod koniec Thrillera, sopran kobiecy, czy to z jakiegos utworu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tu sprawiedliwość
nie mam filmu na dvd, w kinie byłam dawno, ale wydaje mi się, że w tym momencie leciało Who is it w jakiejś instrumentalnej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tu sprawiedliwość
co do Thrillera, chodzi Ci o moment kiedy MJ i tancerze rozkładają ręce i patrzą w górę a potem pokazane są jakieś postacie spadające z góry? ten sam motyw i ta sama muzyka pojawiła się w Ghosts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
ogladaliscie ten program na tvp2? pieprza, ze michael byl uzalezniony od wydawania pieniedzy, ze uwazal sie za "mesjasza"- tak to powiedzieli z nutka ironii, jakby on byl chory. kurde mial kase to niech se wydawal, czepiaja sie Majkiego biednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mesjasza
??? trzymajcie mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
ee tam, nie przejmujcie się, wiadomo takie filmy należy oglądać nie zwracając zbytnio uwagi na komentarze.... celem autorów było udowodnienie że MJ był dziwakiem, ekscentrykiem itd itp więc w takim tonie wypowiadali się goście.... MJ miał ochotę być portretowany jako monarcha (i to wszystkich dziwi) natomiast nikogo nie dziwi jak 3/4 aktorek chce być fotografowana dla Playboya.... a fakt że zbierał różne dziwaczne przedmioty ?! ludzie zbierają przeróżne rzeczy...co Wy byście kolekcjonowali gdyby kasa nie grała roli ? Rols Royce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolekcjoner co za Shit tyle mam do powiedzenia o tym filmie bo przełaczyłam w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na pewno nie tandetne
figury za 30-40 koła dolarów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja oglądnełam tylko pierwsze 3 minuty po czym wyłączyłam bo nie chciałam się wkoorwiac na idiotów:( liberian bardzo dziękuje za info :) nie odpisalam bo zapomnialam doładowac konto :( a co bym kolekcjonowala gdybym miala taką kase hmmmm - napewno rzeczy związane z MJ. Jego ciuchy, włosy, buty itd :) :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sram na tych wszystkich zawistnych ludzi na wzystkich którzy nagle sie obudzili i sie uwazaja za mega przyjaciół sram na te przeswietne w cudzysłowiu filmy kazdy kurwa pisze o Jacksonie jakby z nim mieszkał albo przebywał 24 na dobe a moze siedzieli w jego głowie? wielcy mi znawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------
Zrobili z Niego kompletnego świra.Ciekawe od kiedy uważał sie za mesjasza,co za głupoty,tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×