Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość kolekcjoner ale pokazany
w troszkę krzywym zwierciadle:P opis: http://www.telemagazyn.pl/program/3508576312.html ściągnęłam ten program, ale po angielsku. UWAGA, spojler :P pokazują tą wystawę w domu aukcyjnym Juliena (rzeczy z Neverlandu) przerywaną komentarzami psychologa, Shmuleya, Taraborelli'ego, malarza Davida Nordala i kilku innych osób. Michael jest przedstawiony jako osoba, której głównym celem są pieniądze, życie w luksusie i spełnianie swoich zachcianek. dużo uwagi poświęcają obrazom tego malarza, które pzredstawiają Michaela jako księcia, króla, rycerza (do tego komentarze). film zawiera scenę zakupów z bashira... ale można obejrzeć, kilka plusów też się znajdzie (m.in. wspominają o jego działalności charytatywnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka13333
ahmm, no cóż ważne ,że chociaż wspomnieli o działalności charytatywnej.Mimo wszystko obejrzę.Obym po "seansie" nie wyrzuciła telewizora przez okno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś nie wspomnieli ile robił dla dzieci chorych...At taki szczegół...ale w końcu skandal i oczernianie lepiej się sprzedadzą... Cholera zawaliłam dzisiaj egzamin na kat.D.... Fatalnie się czuje jak niemota skończona...Ale jest pierwsza strona z odpowiednim filmikiem to mi pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzonaaa
a obczaiłyście chociaż tą fotkę którą wyżej zapodałam???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość another part of me
mmm bardzo fajna :P kiedyś miałam podobny plakat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
kurwa dlaczego on byl taki piekny 😭 powaznie pytam, najpiekniejszy facet na ziemi. nigdy nie uzywam slowa "piekno" w stosunku do facetow, moga byc przystojni, najwyzej ladni, ale Michael był po prostu piękny, cudowny. doskonały. nie moge przezyc tego, ze go juz z nami nie ma. nie moge tez przezyc tego, ze on tyle w zyciu wycierpiał, dlatego z dwojga złego wole, zeby jednak spoczywał W KONCU w pokoju...niemniej boli mnie jego odejście :( tak mnie dzis wzielo na przemyslenia, sorry za ten dolujacy post...takie kanalie jak paris hilton latajaca z gola dupa po ulicy ma sie dobrze i sra na wszystko (nie zebym zyczyla jej smierci, nie o to chodzi), a taki człowiek, wielki, cudowny czlowiek musial odejsc zostawiajac niesamowitą spuscizne po sobie i...trojke dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość another part of me
nie martw się Złotowłosa i próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzonaaa
hmm ... Michael jest po prostu zdumiewający. Za życia nabijali się że zrobił sobie 30 operacji plastycznych, że jest brzydki a to gówno prawda. Jak człowiek obejrzy i prześledzi DOKŁADNIE jego zdjęcia fotki twarzy to w ogóle nie mam mowy o 30 operacjach a najwyżej o kilku. Z biegiem lat Michael zmieniał fryzure, także normalnie się starzał, makijaż musiał nosić ze względu na vitiligo... ja nie widzę żadnych radykalnych interwencji chirurgicznych po za widoczną zmianą kształtu nosa. Vitiligo też bardzo zmieniło jego Twarz ale on nie miał na to wpływu! I tak mimo swojej choroby, gdy tańczył podczas prób This is It był najbardziej słodkim, kochanym i uroczym 50 latkiem jakiego widziałam :( 😭 Michael był pięknym facetem z najpiękniejszą duszą. prawie codziennie dziękuję Bogu za Michaela, bez Niego już dawno bym tutaj niewytrzymała:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam oryginalny This is it z dodatkami. Warto wydać te 30 zl. Dźwięk jest niesamowity, jeszcze jak podłączyć pod kolumny to mmm ... cud miód i orzeszki. Poryczałam sie jak dziecko, znowu w tych samych momentach, oraz na tych dodatkach, jak tancerze, producenci, muzycy zaczęli opowiadać jak poznali MJ i jakieś sytuacje z nim związne :( MJ jest tak niesamowicie utalentowanym człowiekiem na wielu płaszczyznach - trudno sie nadziwić, kiedy on te swoje talenty miał czas szlifować, chyba urodził się geniuszem. MJ musiał mieć niesamowite życie, jak śpiewa i daje z siebie wszystko - musiał byc wtedy szczęśliwy. Zawsze robił to co kochał. Mimo, że ludzie, że ojciec, że wspomnienia i brak dzieciństwa, sądy itd był na pewno osobą która kochała życie. Geniusz, mogę patrzeć na niego godzinami. I płyta się już zacina od przewijania wciaż w to samo miejsce, żeby raz zobaczyć jak poruszają się jego ręce, jego nogi, jego stopy, jego tułów, jaki ma wyraz twarzy, w co jest ubrany itd. Kenny Ortega powiedział, że raz na kilka stuleci jest zsyłany taki anioł, który ma pokazać ludziom jak żyć, jak kochać, i co jest w życiu ważne. Trudno się z nim nie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam identyczne odczucia po kupnie i obejrzeniu tego DVD z This is it...Warto wydać te 30zł. To i tak niewiele za takie cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------
Dziewczyny,czy na płycie jest to samo co było w kinie? Zastanawiam sie nad kupnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na płycie jest to co w kinie + wspomnienia producentów i osób zaangażowanych o MJ, własnie jak sie poznali, jaki był itd + zwiastun oficjalny + materiał z backstage, czyli też gadki ludzki którzy pracowali przy TII o MJ, pomysłach, aranżacjach, no i o samym MJ dużo + casting na tancerzy MJ + te momenty które gdzies po necie chodziły jak MJ siedzi przy stole na czarno ubrany i sie śmieje w głos, jakieś dodatkowe momenty z prób, które nie były pokazane na filmie w kinie. i chyba wsio :) http://img246.imageshack.us/img246/8923/20358284765836627563491.jpg Bon apetit! :) :) :) sweeeet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka13333
Ajj,Dirty to zdjęcie jest...smakoowite ! :) http://www.mjportal.com/michael-jackson/mich ael-jackson-news/957-the-qmichael-jackson-official-european- conventionq.html Na tej stronie,którą podała for all time,wejdźcie w gallery ,są świetne zdjęcia !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaelowka
Nawiedzona,możesz podać swój nick na forum perv teamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzonaaa
a dlaczego miałabym podać??? chcę być anonimowa, nie robię nic złego i NIE MOGĘ rozpowszechniać za bardzo adresu tego forum bo wolę uniknąć nieprzyjemności, sorry:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaelowka
Ale widzę,że komuś już dałaś...wiesz kto piszę z tej strony? Zgadnij :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie are You ok
nawiedzonaaa a Ty jesteś na tamtym forum?Bo ja chciałam się zarejestrować,ale admin nie potwierdza mojej rejestracji,mogłabyś do Niego napisać?Żeby mnie akceptował?Nick,,Annieee25'',napisz,że jestem Twoją kuzynką,czy coś,byle mnie akceptowali :)Z góry dziękuję! Popatrzcie na to http://images.mirror.co.uk/upl/m4/aug2009/8/0/michael-jackson-pic-getty-524853194.jpg ahh anioooł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzonaaa
Napiszcie czarno na białym w regulaminie perv team że nie pozwalacie udostępniać adresu forum innym osobom niż tym które były na poprzednim forum perv team. Wiadomość z adresem tego forum wysłałąm PRYWATNIE dwóm osobom i zaznaczyłam żeby nie udostępniały adresu publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaelowka
Dobra to się napisze,a i tak dojdę kim jesteś :):):) nie chcę Ci robić przypału,po prostu mam prawo to wiedzieć.A osoby które dostały link i tak się do forum nie dostaną :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzonaaa
BettyBlue jestem, i co teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaelowka
Nic,po prostu chciałam wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzonaaa
no i teraz narobiłąm niepotrzebnego smaka wśród tutejszych dziewczyn bo na kafeterie zazwyczaj kobiety wchodzą:O:P *** Annie are You ok zgłoś się do mnie na e-maila, bede musiała Ci się wytłumaczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulincia91
Betty,Ty nie musisz nic tłumaczyć.To ja Ci jestem winna wytłumaczenie,bo Ciebie chyba nie było na konferce,gdy ustalałyśmy nowe zasady. A więc grupa PT miała być grupą zamknięta ze względu na ostatnie akcje z małoletnimi pannami (wycieki z forum,etc.).Jak wiesz chcemy się przed tym uchronić. Ale osobiście sama jestem za tym,aby przyjąć kilka nowych osób.A nóż coś nowego wniosą do forum.Niestety nie chce sama decydować.Dla mnie to tylko zmiana jednej opcji na forum,ale trzeba się też liczyć z resztą dziewczyn.Nie chcę robić czegoś bez ich wiedzy,skoro od samego początku robimy wszystko wspólnie. Jeśli chcesz,możesz napisać coś na ten temat na forum,zrobić ankietę,no cokolwiek.Jako,że jesteś nasza starszą koleżanką,uwierz możesz mieć większy wpływ na rozwój akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriszja21
Również i ja jestem ZA nowymi użytkowniczkami PervTeam :) Także można zrobić ankietę,myślę,że reszta Załogi się zgodzi.Wbijaj na PT:) Betty,nie martw się Kochana,nic złego nie zrobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulincia91
No nic złego nie zrobiła,tylko z początku nie wiedziałam o co chodzi.Myślałam,że to jedna z tych małoletnich. Betty,Kochana rób wątek na PT i jedziemy :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awwww w tym białym stroju jest cudowny....wygląda jak bita śmietana - tak apetycznie :P :P i w krótkich włoskach na kolejce, śliczna fryzurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×