Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość czy wierzycie że on żyje
Co się tak przejmujecie...kolejni ludzie którzy twierdzą że znali go lepiej od niego samego....pełna diagnoza psychiatryczna itd... Oglądałam ten film nastawiona jedynie na to by zobaczyć te przedmioty, ot z czystej ciekawości.... ........ cała ta narracja, wywiady i scenki z "imitacją" MJ o kant duszy rozbić, fonia w tym filmie mogłaby nie istnieć... produkt nie straciłby na wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
o tak zapomniał►am dodac ze imitacja straszyła i straszyc bedzie a z innej beczki ostatnio szłam sobie z mom młodym po sklepie z szydłem ydłem i powidłem i leciała Human Nature wied zaczelam sobie spiewac no i przehodziy koło obrazów patrze a tam 3D MIkus wiec mówie do synka patrz Michael Jackson mały pokiwał głowa i idziemy na to sprzedawca do mnie ze to bardzo wazne ze pokazuje dziecku kto to Mj bo to dobry człowiek był tak mi sie błogo zrobiło na duszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam tych zdjęc, ależ miał zębiska :D jak z reklamy :) a ponoć tak uwielbiał donaty ;) ten leżacy MJ ma coś w oczach....psotne oczyska ;) poprawił mi się humor po tych fotach :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
ahh,Dirty fantastyczne zdjęcia! a,te z kwiatem takie...delitkatne .tak mi go brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanka21
dziewczyny...znacie może jakieś fajne stronki z których można pobrać utwór Majkiego na telefon jak chodzi o połączenia oczekujące??(by to leciało komuś kto do mnie zadzwoni) Możecie pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dzieci
przezywaly jak je kazal macac!albo sam sie ciagal za ...na scenie,to bylo dobre!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory nie doczytałam na połaczenie oczekujace nie posiadam only na dzwonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanka21
szkoda...:( abraja może któraś z dziewczyn pomoże jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
hahhahahahhha,abraja świetne , macarena i te ptaszki i to wszystko ! haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ere i mam granie na czekanie, mam the way you make me feel już szmat czasu, ale dla wszystkich sa takie dzwonki ogolno dostepne za jakiegos piątaka, wpisz w google granie na czekanie albo cos w ten desen, kazdy operator juz chyba to ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pamiętacie za jaką pierwsza piosenkę pokochaliście Michaela? Ja za "Black or white";) i ten cudowny taniec w białej koszuli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizualnie chyba też za Black or white bo okres jego emisji przypadał na moje zainteresowanie tv, a piosenkę która mnie "ujęła" jako pierwsza to will you be there - zakochałam sie w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuje, że nie jestem starsza, że nie dojrzewałam z nim, byłabym z nim dłużej, zaluje że nie mieszkałam bliżej niego, w jakimś USA, najlepiej w stanie Indiana w Gary blok dalej ... ;) z drugiej strony teraz tak do mnie trafia jego muzyka i przekaz, nie wiem czy wcześniej tez by tak było, do wszystkiego trzeba dojrzeć przecież, MJ zawsze wyprzedzał epokę ;) tysiące artystów stają na rzęsach żeby sprzedać swoje albumy (albo chociaż jeden), a taki skromny dobry Majk sprzedawał je w milionach jakby pstrykał sobie palcami wystukując rytm, z taką łatwością, i będzie je sprzedawał dalej, i to jego nieśmiertelność na która w pełni zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chyba tez Will you be there załuje strasznie wielu rzeczy ze nie zdążyłam za jego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wspomnialam pokochalam go za bad i wszystkie te klipy z tamtego okresu.Oglądalismy razem z moim ojcem:)I nie zapomne nigdy gdy lecial w Tv Thriller...a ja taki mały brzdąc balam sie i jednoczesnie mnie to "przyciągało".. potem Billie Jean i ten świecący chodnik- to byl czad!!!Wiecie chyba sie starzeje,bo m.in. dla takich chwil dalabym wiele by cofnąć czas...A tak tylko odżywaja we mnie rózne wspomnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wspomnialam pokochalam go za bad i wszystkie te klipy z tamtego okresu.Oglądalismy razem z moim ojcem:)I nie zapomne nigdy gdy lecial w Tv Thriller...a ja taki mały brzdąc balam sie i jednoczesnie mnie to "przyciągało".. potem Billie Jean i ten świecący chodnik- to byl czad!!!Wiecie chyba sie starzeje,bo m.in. dla takich chwil dalabym wiele by cofnąć czas...A tak tylko odżywaja we mnie rózne wspomnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workin day n night
ja za Who is it, miałam do tego układ taneczny jak miałam chyba 8 lat, w każdym razie 93 rok. A tak konkretnie pierwszy klip jaki pamiętam to Leave me alone i te szczęki i Michael w tym dziwnym samolocie czy co to tam jest :P Zresztą jak zaczynałam przygodę ze wszystkimi kanałami muzycznymi, czyli wczesne lata 90te to MJ był absolutnie na topie jesli chodzi o muzykę, absolutny dominator. Troche pozniej grali baardzo czesto Earth Song, pamietam ze teledysk bardzo mna wstrząsnal, nie wiem czy kojarzycie taka scenkę krótką z delfinem który probuje sie wydostac z siatki i tą scenę gdy słoniowi odrastają kły, miałam wtedy jakies 9-10 lat i pamiętam to do dzis... generalnie to żal mi bardzo Michaela, ile on musial wycierpiec w zyciu, te wszystkie choroby, własne kompleksy z ktorymi sobie nie radził, nienawisc ludzi, tabloidy, niezrozumienie, okropne dziecinstwo i w ogole tragiczna rodzina, on chyba szczesliwy byl tylko na scenie...biedactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×