Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
a jednak jeszcze przylazlam mokry Mike jest juz u mnie na tapecie, a poprzednio był taki z konikiem siwym, tez piekny Neverland, pierwszy raz widze calosc w ogole zawsze chcialam zobaczyc w srodku neverland, szkoda, ze teraz dopiero ale nie wiem, gdzie ten jego głowny dom czy tam, gdzie ejst napisane- muzeum? jutro musze jeszcze sie pogapic a zatem papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski wczoraj zeszlam z kompa zaraz po napisaniu posta.. i wyobrazcie sobie ze moj luby czytal kafe to co napisalam i przylazl do mnie pod dom o 1 w nocy:) dlugo rozmawialismy, pogodzilismy sie.. obiecalalam mu ze bede oszczedzac wiadomosci o MJ do mininum:P moglibysmy gadac do rana jednak potem mama wyszla na balkon.. i jednym slowem mam lipe w domu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne są te filmiki z 1981 roku , zrobiły na mnie wrażenie jak Michael z Dianą rozmawiają w studio i jak razem wychodzą z Academy Awards jak on na nią patrzy........ach :-) Diana była piękną elegancką kobietą kochał ją.......:-) http://newyork.diarystar.com/images/diana-ross1.jpg każda kobieta chciałaby żeby mężczyzna tak na nią patrzył choć była od niego starsza o 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak te filmiki z Michaela z Diana sa świetne :). Fajnie oglądało sie Michaela jako widza a nie gwiazde na scenie . A ten filmik kiedy mowia ze sa sexy jest zabójczy, czy mozna być wiekszym slodziakiem niż M :) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 w skali
nogi miał świetne:D takie zgrabne i długie. wg mnie najlepiej się prezentowały w Black or white :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 w skali No nieee mogłaś nie dawac linka do another ..... :) :) ;) bo teraz to juz nie odejde od komputera caly dzień hehe. Od jest strasznie uzależniający. Jak juz zaczne słuchać go czy oglądać to nie moge przestać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra on jest tam(i wszedzie :) ) taki sexy..... ,no i czemu on mi to robi :) :) :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 w skali
haha ja mam to samo:D nie mogę się oderwać od tego. szczególnie od tego konkretnego nagrania:P jak on się tam słodko uśmiecha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie prześliczny :) Już wiem ze moj dzien dzisiaj upłynie z "another part of me" (za sprawa 10 w skali )hehe :) .Słucham chyba z 6 raz i jak sie konczy to ciagle mam nie dosyt i tak jest z kazda piosenka michaela :). A Wy czego dzisiaj słuchacie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 w skali
ja mam dziś fazę na History, For all time i Bad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś faze na energiczne utwory Michaela ekspresja jego twarzy jest cudowna zagryzanie dolnej wargi poprawianie kołnierza Come together jest rewelacyjne ciekawe ile mierzył w bioderkach i w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej wpadłam na chwile a wy tu jestescie, hyyyyyyy mam nadzieje, ze ja zaraz pojde sobie, bo nie chce przesiedziec kolejnego tygondnia przed kompem dzis byłam z rodzicami na lodach i ojciec wpsominal, ze przy okazji rocznicy wyladawania na ksiezycu powiedzieli, ze jednak Michaelowy moonwalk mial wieksza ogladalnosc, niz Armstrongowy hehe ach ten Michael, kapitalna postac to nie tylko jakis tam piosenkarz to postac historyczna, mwoie wam, zobaczycie a my mozemy czuc sie wyjatkowo, ze bylysmy swiadkiem jego zycia widze, ze nie tylko mi podoba sie jego figurka, fajnie nogi miał kapitalne mi sie podobały w in the closet, black or white, bad równiez w another part of me come together sensacja nie ma tego filmiku, gdzie diana i Mj mówia, ze sa sexy, hehe tam byla fotka a filmiku nie znalazłam wiec jesli ktos by miał linka, to bym sobie obejrzała.... dziewczyny, ale kiedy tak o nim myslicie, ze tak ładny itd, to nie przychodzi taka mysl, ze to bez sensu tak myslec, ze jego juz nie ma... zniknąl- jaka jestem okropna wiem, ale ja na przykład mysle, ze to co widze to juz tylko iluzja.... a wy jak myslicie??? (choc prawde mowiAc w momencie patrzenia zapominam o tym, jest tylko on. zawsze potrafi poprawic mi humor) Aden, fajnie, ze sie odezwał i wrócil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dzieki feterynka jaki ten Michael był slodki... gdzie sa tacy ludzie... dzis w the sun jest wywiad z przyjacielem rodziny, byłym lekarzem Michaela wspomina, jaki był wspanialy nigdy nie powiedzial nic zlego o nikim, mimo, ze tyle zlego mowiono o nim dr powiedzial jeszcze- swiat stracił niezastapiony skarb ale sa tam tez fotki prywatne Michaela, ktory był swiadkiem operacji Michael lubil uczestniczyc przy operacjach jako widz http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2550406/Surgeon-Michael-Jackson-fell-prey-to-jackal-docs.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 w skali .... jakie śmieszne zdjecie :) wygląda na nim jakby byl czlonkiem jakiegoś boysbandu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jakoś nie pasuja mi te zdjecia do M. :). Troche nie w jego stylu ale.. on wszedzie wygladał super . Nawet wystylizowany na członka boysbandu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T Fajny ten wywiad z dr. dzieki za link. Jak zobaczylam pierwsze zdjecie ,to w czepkach noszonych do operacji ,to pomyślałam ze M nawet w takiej sytuacji miał wypuszczony chociaz jeden włosek czy loczek na czoło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×