Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
dobrze, ze Was to rozbawiło, a nie uznalyscie, ze jakas bardzo stuknieta jestem mysle, ze w mojej sytuacji było wiele dziewczyn... aaa, jego przesympatyczna osobowosc widac chociazby w teledysku liberial girl pojawia sie tylko na samym koncu, ale za to jaki piekny i slodziutki jedno z lepszych ujec (przy kamerze, pamietacie pewnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kuzwa stary mnie zabije....spalił mi sie dysk...od nadmiaru informacji o Mj najgorsze ze polowa moich materiałów poszla sie jeb ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no dzisiaj juz ne wyrobilam i musialam tu wpasc mimo ze komp ledw dycha i pewne wybuchnie....jestem do tyłu o 5 dni....niech mnie ktos zabije ale wdzalam kawalek tego filmu o Mj jak naprawie kompa ogladne caly tesknilam za wami!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kles c przyszedl do kompa powiedzial ze pierwszy raz wdzi cs takego....zapytal c ja tam do k...n...sciagała...jak mu powiedzialam to popukał sie w głowe i powiedzial ze to se do jakiejs gazety nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T ... ja miałam to samo...byłam w nim zakochana a On był taki nieosiągalny... Marzyłam o tym by pojechać do USA...Wierzyłam ,że wtedy NAPEWNO!!! go spotkam, no bo On przeciez tam mieszka!... Po wielu latach pojechałam do Stanów i... go nie spotkałam:-( Podziwiam Cie ,że sie z taka szczeroscią potrafisz przyznać do...naszej młodzieńczej naiwności:-D Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze spadac bo se znowu grzeje ale jeszcze kilka dni....i bede cała wasza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witaj Abraja konspirujesz widze Michael czesto w ostatnich latach uzywal tego slowa brokke shields powiedziala o piosence smile, ale ON czesto mówił, ze jego ulubiona jest piosenka all you need is love, beatlesów i ze powinna stac sie hymnem swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community:D:D dobra dziewczynki, szkoda mi was opuszczać i tak się już zasiedziałam, ale uciekam.... dobrej nocy🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Diana, to ciesze sei, ze wiesz o czym mówie ja tez zawsze gapiłam sie chocby na mape i szukalam Californi, potem Encino nawet jeszcze rok temu wchodziłam na google earth i wyszukalam hasło- dom Michaela Jacksona, oczywiscie jest zaznaczony ja mysle, ze nigdy tam nie pojade a gdzie bylas i kiedy? masz tam jakas rodzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a propo tej milosci jeszcze to byłam w takim wieku, ze pasował do mnie i ten malutki Michael a ten z BAD mi sie podobal, ze nie wiedzialam, ze ktorego sie brac! a teraz nastepna mysl z rodzaju dziwnych miedzy mna i MJ jest 17 lat rożnicy, zawsze tak bylo a teraz juz sie równica zacznie zmiejszac w koncu go dogonie i nawet bede starsza ja bede na przyklad siwa i krzywa a Michael taki mlodzik 50-letni... dziwny jest ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. :D Urocze jest to wszystko, co piszesz :) "byłam w takim wieku, ze pasował do mnie i ten malutki Michael a ten z BAD mi sie podobal, ze nie wiedzialam, ze ktorego sie brac!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
he, dzieki:) hm co za wakacjeeeeee hm no cóz, to ja tez ide, bo jutro mam sprawe urzedowa dobranoc:) ojje, wiecie a wczoraj ogladalam zapowiedź o2 chyba juz pisalam i ostatnie zdanie, jakie powiedzial to- i'll see you in July buuuuuu dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×