Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
TO JA TEZZ, fajnie, ze jest ktos nowy.....dzięki, za miłe słowa, choc mi sie wcale nie wydaje, zebym duzo wiedziala kiedys ktos tu pisał o niku nataszkaaaaaa i ona mi zarzuciła, ze ja pisze o MJ jakby byl moim znajomym ale własnie prawda jest taka, ze mimo, ze go nigdy niestety nie poznalam, nie spotkalam (ale przechodzil prawie przed moim nosem, hehe, dzieki Ci Panie) to w mojej wyobraźni był moim znajomym. w kazdym razie myslalam o nim non stop. i często o nim rozmawialam z róznymi ludźmi. i oni wiedzieli, ze ja mam fiola na jego punkcie to ciekawe, ale tez pomyslalam o piosence wyilkow- elilamasabachtani z Tobą odeszły Anioły :( znów w teleekspresie było o Michaelu, ale nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ludzie z tvnu nie sa obeznani w temacie Michaela Jacksona zaprosili okropnych gosci w wiekszosci ignorantów świetnie mówil pan Holdys i ten facecik z radia... inni zaczynali dobrze, a pod wplywem innych jeszcze, jak sie rozkrecali, to zaczynali wygadywac bzdury, aby tylko zablysnac ale przynajmniej piekne artykuly powstaly na swiecie, gdzie wypowiadaja sie prawdziwi eksperci i samo to, ze Mihcael prowadzi na swiecie, jesli chodzi o sprzedaz, jest 7 razy w pierwszej 10- nikt tego nie dokonał to historia muzyki sie tworzy na naszych oczach, o tym bedzie w encyklopediach szkoda, ze billboard nie moze go umiescic na tej najwazniejszej liscie...bo umieszcza tylko nagrania i plyty nie starsze, niz 18 miesiecy... hm...tak sobie... pisza amerykanie w komentarzach, ze tak jakby nie chca pokazac jego ogromnego sukcesu bo wyprzedza prowadzacych na tej liscie o wiele tysiecy egzemplarzy... .............................. a wlasnie, a propo ludzi, ktorzy go oszukali, lub chcieli cos ugrac np te piekne panienki z teledyskow, ktore chcialy go poslubic, a potem zarabiaja na nim, obrzucaja oszczerstwami, lub pozywaja o pieniadze mam na mysli ole ray ale i te druga- tatiane z the way you make me feel a jeszcze nikt nie wspomniał o tym teledysku, co o nim sadzicie, pamietacie go? ja wtedy byłam taka zazdrosne o te kobietke- hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, którzy dostąpili zaszczytu jakiegokolwiek kontaktu z Michaelem, powinni to docenić i teraz sławić Jego dobre imię. Doświadczyli czegoś pieknego i niestety juz niepowtarzalnego. Chyba nie bardzo rozumieją co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
o raaaanyyyy ale cos znalazlam ciekawe, czy jestescie juz z tym zapoznane??? kurcze prawie placze, tak mi sie podoba. nie sadzilam, ze jeszcze cos mnie tak wzruszy ale jest tyle mateirałów, ktore słysze po raz pierwszy ale po kolei Michael otrzymal 8 nagórd grammy za Thrillera tak sie mówi potocznie bo tak naprawde otrzymał 7 plus jedna za narracje do E. T. Spilberga (nominowany był w 12 kategoriach) i własnie sobie chcialam wysłychac tych nareacji do Itiego jest, jest na youtube!!!! i zaczyna sie piosenka, ktora ma przepiekna melodie someone in the dark jest piekna a zaraz po tym Michael mówi- bo to narracje, ale jego glos jak mówi jest piekny (dlatego został wybrany do tych narracji) krotko mówiac, jesli znajdziecie czas, to mysle, ze kiedys nalezy sie z tym zapoznac a dzis wieczorem posluchajcie: someone in the dark (chyba, ze juz slyszałyscie :) http://www.youtube.com/watch?v=vP17vxystls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
community, prawde mówiac, oczywiscie, ze sobei nie wyobrazam nawet nie wiem, czy bym tak chciala byc z Michaelem przez 4 minuty, czy 2.... wolałabym....znac go poprostu, tak, jak brooke, czy ktokolwiek inny pomarzyc se mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=nsJQomr6Er0 a tu z Britnejką.. hmm sadze ze Brit mimo wszystko te zprzejdzie do historii, dla wielu moze ze wzgledu ze zapoczatkowala 'styl kiczu' ze tak powiem ale ona byla pierwszą ze tak powiem 'lady gagą' ;) w sumie to ją nawet lubie na koniec wystepu Mike oczywiscie do Brit mowi ' I love You':) boze jaki on był slodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki P.Y.T., posłucham :) Niestety teraz nie mogę hałasować, ale wieczorem na bank! A wiesz może coś o stepowaniu Michaela? Bo podobno Abdul Go tego uczyła? Pisałaś juz o tym (bo może przeoczyłam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa mi tez sie marzy przyjazn z MJ:P bylby moim Piotrusiem Panem a ja jego Dzwoneczkiem hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ten tekst jest o Michaelu :P "Just one look into your eyes One look and I'm crying 'Cause you're so beautiful Just one kiss and I'm alive One kiss and I'm ready to die 'Cause you're so beautiful Just one touch and I'm on fire One touch and I'm crying 'Cause you're so beautiful Just one smile and I'm wild One smile and I'm ready to die 'Cause you're so beautiful" heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Community jesli chodzi o taniec, chorobcia, musze spadac, dokoncze za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
mówiło sie, ze Paula Abdul uczyła Michaela Jacksona tanczyc pamietam, jak zawsze Marek Niedzwiecki to powtarzal ale to nie tak, Paula tylko zrobiła choreografie, do jednego z teledysków braci jackson- nie pamietam, do ktorego, mozna to sprawdzic na necie pewnie a Michael tańczył od zawsze jak byl maly to tanczyl nawet przy pralce, hehe jak powiedział JErmaine, on taniec mial w sobie i na filikach z lat 70-tych kiedy Jacksonowie wystepowali w swoim show oraz innych show goscinnie mozna zobaczyc, jak tańczył tanczył min lock step, robot- wymyslili do piosenki dancing machne gdzieniegdzie Michael stepował (ubrany w bialy, lub czarny smoking z kapeluszem) niestety nie znam sie na tancu, zeby wymieniac te wszystkie style, ktore tanczył z tego, co wiadomo, to mkichaelowi wsyzstko szło bezproblemowo jesli mial choreografa to ten pokazywal mu krok, czy układ kroków, np jak w thrillerze, a Michael od razu kopiował, zreszta to zle slowo, bo tanczył to lepiej od choreografa to sowa jego choroeografow takze, ja nie jestem zdania, ze paula abdul go uczyła... kiedys dawno temu w teleekspresie pokazuja billie jean i komunikat brzmi tak dzis zmarł Michael i tu pauza ja juz zamarlam Peters- dokonczyl speaker chodzio własnie o choreografa do thrillera byłam troche zla, ze tak to pokazali-- zeby w pierwszej chwili myslec, ze to Michael zmarł... kurcze no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nieźle przeczytalam o tej Pauli... jendak to Jacksonowie ja odkryli byla wczesniej gwiazda lakersów ulozyła choreografie do klipu torture to jedna z moich ulubionych piosenek obok can you feel it ale wiem, ze Michael nawet nie wystepowal w tym video cha cha wiec nie am mowy, zeby ona go uczyła.... a przy okazji jeszcze ciekawostka z innego podwórka w wideoklipie do piosenki Jane jACKSON wystapila nikomu nie znana Jennifer Lopez siedziala sobie na kanapie... a potem tez odbila z dosc duza kariera a Jermaine na poczatku lat osiemdziesiatych promował tez nikomu nieznana dziewczyne: Whitney Houston jeździli po kraju i siepwali w duecie, nagrali 3 piosenki razem i to on był znany wtedy... jego najwiekszym sukcesem był jednak duet z pia zadora when the rain begins to fall tez lubie te piosenke- czysta klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T Normalnie jestem pod wrazeniem Twojej ooooogromnej wiedzy o MJ :). Jest coś czego nie wiesz o ? hehe . To oczywiscie tylko pytanie retoryczne :) DZieki za wszystkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
feterynka, e tam dzieki, w zasadzie to jzu mi sie zasob wyczerpal buuuuuuu :D:D ide na jakis spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej ktos wspomniał o piosence "the way you make me feel" Uwielbiam ja, jest taka pozytywna,nie da sie nie śpiewać jej razem z M . Pamietam ze zawsze zazdrosciłam tej dziewczynie heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ja jak zwykle...po pracy:-))) Oj ciężki był dzień dzisiaj... Dobrze że sie teraz mogę zrelaksować pzy muzyce Michaela i w waszym Towarzystwie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co tak tu pusto teraz? O tej porze to dziewczyny powinny juz sie zbierac :P . Ja nie długo bede musiała uciekac bo wiecie...chłopak :) , to pewnie wszyscy sie zbiorą i jutro bede nadrabiac zaległości . Ale póki co słucham sobie "another part of me" i podziwiam ... :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa to rozumiem ,randki.....ehhh :). No to ewentualnie mozna im wybaczyć nieobecność :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×