Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

justys145 głodówka 7 dni??? Schudniesz na pewno ale nie zdziw się jak potem rzucisz się na żarcie i wszystko wróci...może nawet z nawiązką :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*szeherezada* nie jedz tych pączków!!!! Oddaj dzieciom na podwórku. Dzieci będą wdzięczne a tobie w biodra nie pójdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys- głodówka?? Zły pomysł, serio.. żeby potem nie wróciło wszystko z nawiązką.. Jak bardzo chcesz, zrób sobie 3 dniowa, oczyszczająca, ale tydzień to za długo.... Szecherezada- szkoda, żeby się zmarnowały pączusie, co? Ale nie jedz, bo będziesz później żałowała i godzinka na rowerze nie pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Wlaśnie głodówka to zje rozwiązanie , a zresztą 3 dni da sie wytrzymac ale 7 to w życiu ( nie wiem jak inni , ale ja bym nie dała rady) wiec to jest zły pomysł i nie bezpieczny bo organizm musi przyjmowac witaminy i substancje odżywcze i co wyniknie z tego ze schudniesz 2 kg jak najdzie chwila na jedzenie i tak jat to koleżanki mówia wpadniesz w lodówke i wszystko pochłoniesz zamiast dobrze zrobisz sobie na źle najlepiej jest sie zacząc odchudzac etapami i powoli odstawic słodycze , a potem zmniejszyc ilosc przyjmowanego pokarmu a i pic duzo wody w tedy organizm tez się oczyszcza z toksyn nie wiem czy dobrze robisz ale to jest twoja decyzje ale i tak 3mam kciuki za ciebie i was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Ej mam takie pytanko stosowałyście może białą herbatę na co ona jest i czy pomagała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jada
Biała herbata z tego co wiem wspomaga koncentracje i pobudza... Ja pije systematycznie gdzies od ok 2 lat zieloną herbate, gdyż ta wspomaga metabolizm, z czym mam niewątpliwie problemy. Kupuje ją w różnych smakach - pomarańczową, cytrynową,itd przez co smakuje zupelnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
A ja sie wlasnie zwazylam i waga pokazala 69,2;)) czyli od ost wazenia schudlam 1,5 kg;) jestem prze szczesliwa tym bardziej ze nie cwiczylam za bardzo tylko pilnowalam zeby nie jesc po 18stej, a na kolacje jesc cos malo kalorycznego:) strasznie mnie to podbudowalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Paulisia21- ale super!!!! Gratuluje!!! Oponka-no powiem ci zze sie powstrzymalam w ostatnim momencie,aczkowliek te paczki nadal sa w domu- chcialam wepchnac jednego mojej ssiostrze,ale franca mala nie chce..... na razie oprocz obiadu =ryba,jajka,ogorek zjadlam kostke czekolday tej pysznej czeskiej i 2 cukeirki z galaretka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj dietka super, rower był czyli dzień zaliczam do udanych (kolejny) :-) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U mnie wczoraj nie bylo tak zle, troche sie zlamalam i zjadlam dwie kulki lodow :) Do tego wczoraj było 20 km na rowerze, skakanka i hula hop! Teraz idę na śniadanko-pumpernikiel z szyneczka i ogóreczkiem! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Siemka u mnie jak narazie waga stoi w miejscu i nawet nie drgnie w czoraj nie cwiczyłam tylko spałam cały prawie dzien ( nie wiem moze to po tych tabletkach czułam się taka senna )ale dzis juz jest o wiele lepiej wiec cwiczenia i te inne sprawy będą na sniadanie zjadłam 1 kromke pieczywa (ale to jest taka okrągła kromka z ryżu preperowanego z błonnikiem) i szunka i troszke papryczki am było i mala ilośc serka topionego To popiłam oczywiśce czerwoną herbatą i zeżarłam tableteczke i tu musże się przyznac z renką na sercu zjadłam kilka paluszków dzis i 3 centymetrowy pasek krapatki ale źle się z tym czuję jest mi strasznie nie dobrze ( czuję się tak jak bym zeżarła nie wiem ile jakis big obiad ) az mnie ciarki przechodzą wiec nie polecam ale mam nadzieje ze to tylko tak dziś było a to spale jak bdede cwiczyc paulisia_21 jak ci się udało stracic te kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to zawsze bierze ochota na słodkie dopiero wieczorem ale zapijam sie wodą i herbatą. Nie wiem jak można słodkie tak z samego rana jeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja też postanowiłam schudnąć 10 kilo, przy wzroście 162 cm waże 67 kg, nie mogę już na siebie patrzeć, zastanawiam się nad tymi tabletkami wspomagającymi odchudzanie typu linea, zażywacie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jada
DONKA111 ja mialam wczoraj tak samo - zjadlam troche pizzy, ktora zrobila moja mama i brzuch mi tak wypychało jakbym miala zaraz to wszystko zwrócić...;/ Mam nadzieje, że dzisiejszy dzień będzie lepszy :) A te tabletki Linea - to ile bierzesz na dzień? Bo ja chyba 3 bralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Sara2 ja biorę linea jak narazie nie czuję głodu i nie widzę efektu bo to dopiero 2 dzień będzie ale polecam CLA CLARINOL1000 ja go brałam od 22 maja przez 2 mies i straciłam 7 kg ale to z cwiczeniami i dieta oczywiscie a linea biore w trakcie sniadanie 1 tab i na kolacje ( ale ja kolacji nie jem wiec jak zjem owoc to w tedy jej tabl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Jada a ty bralas juz te tabletki i jestes juz po tej kuracji tabletkowej pomogły ci cos ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Sara2 nie przejmuj się bo ja wazylam wak samo 2 mies temu miałam 160 cm i 67kg wagi i tez nie moglam na swoje sadło patrzec teraz mam 160cm i 60 kg wagi i dalej nie mogę po mimo tego że schudłąm i tak mam masywne uda itp i ma po prostu dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara2 jesteśmy zbliżone wagowo i wzrostem :-) Myślę, że jak jest ruch i dieta to każde tabletki wspomagają, natomiast bez diety i ruchu to kasa wyrzucona w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jada
DONKA111 Tak brałam te tabletki... i jak pisałam juz wczesniej - faktycznie uczucie glodu bylo mniejsze, ale nie schudlam. Może dlatego, że nie stosowalam żadnej konkretnej diety. Dziewczyny... napiszcie który alkohol jest najbardziej a ktory najmniej tuczący... bo mi zbliża sie imprezka u znajomych, a tak bez alkoholu ... to na snoba wyjde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jada problem w tym, że każdy alkohol ma kupę kalorii (niestety) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donka wielkie dzięki za odpowiedź, schudłaś już tyle jak ty to kobieto zrobiłaś, moim pierwszym celem jest właśnie 60 kg, chciałabym do końca sierpnia tyle ważyć, od kilku dni staram się jeść mniej ale różnie to wychodzi. Czuje że dojrzewam do tego aby w końcu schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
witajcie sara2 "Czuje że dojrzewam do tego aby w końcu schudnąć." też tak sobie mówiłam, wiele razy, po tylu latach nieustannych diet, sukcesów i porażek (oczywiście więcej porażek) powinnam w końcu wiedzieć czego powinnam unikać i w końcu dojrzeć do dietki i racjonalnie schudnąć do wymarzonej wagi, ale nadal się nie udaje, wystarczy jakaś mała zmiana otoczenia, jakiś wyjazd, stres, i już zaczynam jeść i nie umiem się pozbierać przez kilkanaście dni żeby potem zaczac od nowa błędne koło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie tak mamy, mało komu udaje się schudnąć na stałe :-( Ale trzeba próbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Sara2 jak mi się to udało normalnie cięzka praca ( cwiczeniami bo 1 godzina dziennie) dietka + wspomagacze ( brałam CLA CLARINOL 1000 a teraz linea) tzn wszystko co jadłam to jem przez pół , chleba unikam ,smażonego , tłustego i słodkiego , np., jak na śnadanie potrafiłam zjesc od 2 do 3 kanapek to dziś jem tylko 1 kromke pieczywa wasa i do tego dodatki tj, ogórek pomidor jakaś szynka itp jak na obiad jadłam 3 gałki ziemniaków to dzis ( tzn,juz 2 mies) jem po jednym ziemniaku ( bo teraz sa młode) zupy nie jem bo są tłuczące zwłaszcza jak są zabielane i duzo piję wody bo 2 l dziennie + hebratka czerwona i zielona to tyle ja tez sobie zakładałam ze chcę miec ta 60kg ale jak juz mam to nie jetem zadowolona muszę miec 55 i te 5 kg nie wiem jak strace w 1 mies ja mam o tyle dobrze ze mi się waga trzyma na tym samym poziomie tzn, jak się nie odchudzałam to żarłam i żarłam w dużych ilosciach i nie tyłam a teraz to nie wiem jak to bedzie bede się to starała utrzymac do następnych wakacji jak osiągne to co chciałam czyli te 55 wiecej juz nie bo 49( to juz nie dowaga by u mnie była) to odstawie dopalacze i bede jadla blonnik i witaminy by przez jakiś czas nie ciągło do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONKA111 oby nam też tak dobrze poszło :-) Dziewczyny, jak minął dzionek? U mnie póki co znowu super! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
dziewczyny,ja sobie jem slodycze!!! A co!. a co ogole stalo sie z reszta dziewczyn? dziewczyna murzynka i justy.a autorka to juz w ogole chyba tu nie zaglada........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×