Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Ten pan co schudł 51 kg ma szczupłe uda, ładne biodra i pośladki i pozbył się pomarańczowej skórki, dobre :-D Big Milk z Algidy ma jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody?? kocham uwielbiam i.. przyznam szczerze, że jem prawie codziennie.. Kupiłam sorbety, mini. Jeden ma 40 kcal :) jem...prawie codziennie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera viera
wlasnie. ja czytalam ,ze galka smietankowych nawet pomaga w odchudzaniu?! nie wiem jakim cudem...no ale...jest zielone swiatelko ! smietankowe maja najmniej kalorii, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A cóż to za chwile słabości? Nie ładnie, nie ładnie :D Kurcze, codziennie sobie obiecuję, że koniec ze słodkim, a i tak na koncie każdego dnia jest jakiś grzech :( Ale od dziś już na prawdę koniec! Zawzięłam się :) Co do A6W, kiedyś ćwiczyłam, ale nie wytrwałam do końca. Zastanawiam się czy nie zacząć od początku, ale w dniu treningu nie mam ochoty jeszcze w domu z brzuszkami zasuwać, a potem jeszcze na sali 100 albo i więcej :/ Jeśli chodzi o ruch, to jak już wspominałam - 3 razy w tygodniu trening po 1,5 h każdy. W inne dni w domu rozciąganie, brzuszki, pompki i to, co było na treningu sobie powtarzam. Czasem też z kolegą ćwiczę. Tydzień temu mnie bite trzy godziny męczył, masakra. A i jeszcze zaczynam kręcić hula-hopem dziennie 20 min. Oczywiście w te beztreningowe dni :) Co do wspomagaczy, to piję raz, dwa razy dziennie herbatkę odchudzającą z biedronki i smaruję się dwa razy dziennie balsamem wyszczuplającym, także z Biedronki ;) Po kąpieli jakieś 2 min masuję brzuch specjalną gąbką i 2 min plecki. To by chyba było na tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
Dziewczyknki to ja wam napisze przepis na pyszny deser;)) robi sie go z galaretki, jogurtu naturalnego, twarogu i orzechow;) Nalezy do galaretki dodac troszke mniej wody zeby byla bardziej sztywna, po ostygnieciu pokroic ja drobno, twarog rozrobic zjogurtem w malakserze i pod koniec dosypac orzechow( sazonych i drobno pokrojonych) a pozniej galaretke, wstawic do lodowki i mozna najkladac go taka kulka do lodow;)) jesli ktoras bedzie miala za malo slodkie to dodac troszke miodu;)) tylko blagam nie piszczcie z ten deser ma duzo kalorii:P bo jak na moje oko ma ich wcale nie tak duzo ;) ja wlasnie sobie taki preparuje;)) Za chwile tez zaczynam robic A6W:)) zyczycie mi wytrwania i silnej woli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to są za ćwiczenia A6W?? Idę robić obiadek.. dziś pierś z kurczaka z warzywkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
A6W = szóstka weidera;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
a czy 2 jajka na twardo na kolacje bez zadnych dodatkow to dobry pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
byłam dzisiaj cały dzień poza domem nie mam siły na ćwiczenia :o za szóstkę Weidera wezme się jutro ale też mało zjadłam: na śniadanie: 2 kromki razowego z wędliną z piersi indyka + ogórek+rzodkiewka batonik musli trochę prażynek ziemniaczanych kolacja: 2 parówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
No i znowu ja pierwsza sie wpsiuje.... wczoraj juz po moim poscie nawet tak duzo nie zjadlam...znaczy nie az tak duzo jakbym chciala ;-) no ale dzisiaj juz jestem pelna sil - na snaidanie zrobilam sobie slaatke z tunczykiem, pomidoem,jajkiem, i ogorkiem .... no i zjadlam jednego żelka ..... a6w wczoraj tez nie zaczelam bo byla burza i mi zabrali prąd..... no ale dzisiaj na pewno zaczne .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
No to ja sie wpisze jako 2;)) ja na sniadanie zjadlam bułke grahamke, z bialym serkiem, rzodkiewka i ogórkiem;) Ja wczoraj zaczełam robic A6W i powiem wam ze czulam miesnie brzucha podczas cwiczen;)) natomiast dzisiaj nic mnie nie boli:( poskakalam tez na skakance i bola mnie posladki;)) ale ja lubie ten bol spowodowany cwiczeniami:)) Dzisiaj 2 dzien A6W, bedzie troche ciezej ale dam rade;)) Milego dna dziewczyny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Dziewczyny :) Ja na śniadanko zjadłam 2 kromeczki-jedna z miodem a druga z szyneczka z kurczaka i ogórkiem. Zaraz zmykam na sport- idę się pocić na Step Aerobicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
hej dziewczyny ja dzisiaj znowu chlebek na śniadanie chyba nigdy go nie ogranicze bo jak nie zjem węgli na śniadanie to potem cały dzień jestem głodna :O ja dzisiaj po południu startuję z a6w bez żadnych wymówek muszę zacząć i koniec właśnie pije kawkę z mlekiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
A ja wlasnie skonczylam kosic trawe;)) ale sie ugrzalam na tym sloncu;) dobrze ze chociaz wiatr jest. Kurcze takbym chciala zrzucic do 23 sierpnia pare kilo.. bo wlasnie wtedy wybieraMy sie ze znajomymi na wakacje;)) i chcialabym bez kompleksow pokazac sie na plazy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
Ale dzisiaj cisza na forum;)) ja wlasnie mam za soba 2 dzien 6 weidera... strasznie, ale to strasznie czuje miesnie brzucha.. w pewnym momencie myslalam ze nie dam rady, ale bylam twarda:D Nie mam wycwiczonego brzuch w ogole i pewnie dlatego te moje problemy:( Ide wlasnie zjesc jakas kolacje i to bedzie koniec posilkow na dzien dzisiejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem okropna :/ Byłam dziś na aerobicu, wylałam z siebie 7 poty tylko po to, by powrocie do domu zjeść kromala z żółtym serem, pól czekolady i dwa ciastka z kremem!! Czuję się okropnie!! Coś we mnie wstąpiło, ale nie mogłam przestać jeść :) Idę zaraz na rower!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Hej. ja wlasnie skonczylam moje pierwsze a6w- nic mnie nie boli ,jedynie co to cos mi strzykalo jak cwiczylam ,co bylo troche wkurzajace,tez tak macie? ja kiedys przez pol roku orbilam po 300brzuszkow dziennie na raz ,wiec mam dosyc mocny brzuch ....no ale zauwazylam na filmiku ze trzeba oderwac glowe i nogi lekko od ziemi a to bardzo ale to bardzo utrudnia.... dzisiaj te moje a6w moze i bylo troche nieudolne ,bo wlasnie w czasie cwiczenia sparwdzalam cze mozna polozyc glowe na ziemie czy nie ,no i z tego co ja zauwazylam to nie mozna.... jutro juz2 serie, zobaczymy jak pojdzie....a co mojej dietki...no to mogloby byc lepiej ,ale nie bylo dzisiaj az tak zle,,,,jeszcze czeka mnie godzinka na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
pierwszy dzień z a6w zaliczony tu, jakbyście chciały, jest rozkład ile trzeba ćwiczyć dziennie i jak zwiększać ilość powtórzeń i serii http://www.a6w.pl/ uff będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
u mnie z dietką też mogłoby być lepiej ale nie objadam się na maksa i nie jem w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
*szeherezada* mi nic nie strzykało a gdzie dokładnie Ci strzyka? w kręgosłupie ? w stawach nóg ? mnie trochę boli w odcinku lędzwiowym :O kurde może mam krzywy kręgosłup albo coś źle robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja ja ja po prostu nie mogę właśnie zerwałam z chłopakiem strasznie się czuję, nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
hej.ja wczoraj tak zaczelam podjadac i podjadac,az w koncu to chyba z tej mojej diety nie wyszlo ;-( a na wadze dzisiaj piekne 59kg ;-( mi strzykalo wlasnie tak gdzie w odcinku ledzwiowym....hmmm moze dzisiaj zrobie jakas rozgrzewka,bo wczorja to wiecei tak na zywca zrobilam,polozylam sie i robie ;-) a wy robicie jakas rozgrzewke??? dzisiaj na sniadanie- jedna kromka chałki z maslem i dzemem,poltora kromki z maslem szynka pomikdorem i ogorkiem, i jednak kromak chałki z masełkiem....co tam bede udawać ze moge nie jesc hclabe jak ,no nie moge nie jesc chleba,.... musze go jesc !!!!!! pogoda jak na razie nie za bardzo wiec nie wiem czy uda mi sie wyskoczyc na rower..... Justys- nie martw sie..... moze sie pogodxzicie ,a jak nie to bedziesz miala innego..... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehm mam nadzieję ale dzięki:) ja niestety przez 3 dni zrezygnowalam z diety na rzecz imprezek itp. przytyłam do 57,4kg, wiec od dzisiaj znów dieta i ćwiczenia:) 3majcie sie buziaki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×