Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Gość _ladybird_
witajcie dziewczyny :) ///DONKA111/// na allegro jest znacznie tańsze poszukaj sobie jak Ciebie dalal interesuje aqua slim ja tam mam olimp therm line na razie nic innego nie kupie bo jestem za granica wlasnie a moze wiecie jak stracic miesnie ? co zrobic zeby nogi nie byly takie "mukularne" ? większość osob pewni puka sie w glowe jak slyszy takie cos no ale moje uda sa naprawde umiesnione i wygladaja niezbyt kobieco co tu z nimi zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stracić mięśnie? Ciężka sprawa. Chyba tylko się zatłuścić :-( Ja Aqua Slim kupowałam 7 saszetek, później na Allegro 14 ale czasem piję tylko połowę. Upał straszny, nie ma czym oddychać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
muszę zmienić odżywianie trochę węgli, mało tłuszczu i białko z chudego nabiału i mięsa, i dużo warzyw, plus bieganie daję sobie czas do końca września zobaczymy co z tego wyjdzie zastanawiam się nad 1200 kcal dziennie w sumie nigdy nie liczyłam kalorii chyba czas zacząc i kontrolowac to co jem w ciągu dnia bo czasami pod wieczór to sporo tego wychodzi zwłaszcza z przękąszania czegoś między posiłkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię liczyć. Kiedyś liczyłam ale na dłuższą metę to nie dla mnie. No i muszę stwierdzić, że lepsze 1200 niż 1000 kcal. Przy 1000 chyba chodziłabym głodna :-) A Twój plan jest jak najbardziej Ok. Miłej niedzieli dziewczyny (jeśli ktoś tu jeszcze zagląda) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
_ladybird_ a ja cię z tymi udami rozumię bo sama taki problem z udami sa okropne i ja w zyciu nie ubiorę chyba krótkich spodenek czy stroju kąpielowego a jak bym juz ubrała strój to chyba bym cały dzien do wieczora w wodzie siedziała by nie łazic z takimi udami 160cm 22.05……67-70kg 22.06….64kg 23.07…...60kg 09.08……58kg Cel I ………55kg Cel II ……50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
hej no ///DONKA111/// poleciały Tobie te kilosy w dół :) ja od jutra bedę starać się liczyć kalorie i tak do końca września 1200 kcal no i bieganie może uda się w końcu wyszczuplić te udziska zaraz się napiję kawki zapowiada się przyjemna niedziela miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
ja też pobiegam wieczorem i po cwicze na brzuch cwiczenia !!!! ja tam kawki nie piję bo oduczyłam się słodzic a kawy bez cukru nie lubię wiec nie piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
mi się udało odzwyczaić od cukru już pare ładnych lat nie słodzę ani kawy ani herbaty, z reszta piję i tak tylko zieloną albo czerwoną i cukier nie pasuje ale za to nie wypije kawy bez mleka ide też pobiegać wieczorkiem tylko coś pogoda zaczyna się psuć ale co tam i tak pójdę super się czuję bo bieganiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
i jeszcze dodam że ładnych parę lat się odchudzam :P jestem na wiecznej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
Dziewczyny.. amm pytanie;) czy kukurydza( kolba kukurydzy) jest tuczaca?? czy moge ja jesc probujac schudnac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia_21 kukurydza w kolbach ma z tego co czytałam 220 kcal. Jak zjesz jedną, dwie to Ok ale jak zjesz ich 10 to już gorzej. Odpuść tą w puszce :-( kupa węglowodanów Co do diety też cały czas się odchudzam (jak większość z nas) i też nie słodzę kawy i herbaty ale już kilkanaście lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
_ladybird_ ten olimp therm line??????????? pomógł ci cos z wagą ??????????????????? jesli tak to ile strraciłaś ja też nie słodze a jak wezmę cos do gęby słodkiego jakiego wafelka malego to tak mnie muli ze szok wiec juz ich nie jem jedynie tic tac '' TYLE ŚWIERZOŚCI I TYLKO 2 KCLA'' i głód zanika ja juz po bieganiu teraz idem poczwiczyc brzuch i uda 160cm 22.05……67-70kg 22.06…..64kg 23.07…..60kg 09.08……58kg Cel I …….55kg Cel II ……50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
///DONKA111/// olimp therm line kupiłam już dawno tylko, że nie brałam bo czekałam aż zacznę systematycznie ćwiczyć (biegać) od jutra zacznę brać bo już tydzień biegałam i muszę się zebrać w sobie żeby nie był to kolejny "słomiany zapał" i kontynuować bieganie i trzymać dietkę 1200 kcal ale chyba dzisiaj nie pójdę bo mnie jakaś biegunka dopadła kurde zaczęłam mieć problem z żołądkiem i jelitami raz mogę być 3x w toalecie a na drugi dzień zaparcie :O teraz mam taki problem że jak zjem jakiś większy posiłek to zaraz jestem w toalecie nie wiem czy dzieje się tak, że mniej jem i mam szybszą przemianę materii i lepszą perystaltykę jelit czy to też od biegania się polepszyła trudno się cieszyć z tego bo aż strach gdzieś wyjść :P nie biorę żadnych leków przeczyszczających i nie pije żadnych takich herbatek nie wiem o co chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegunka raczej nie bierze się z szybszej przemiany materii ani z biegania, może coś Ci zaszkodziło? A te wszystkie specyfiki pewnie działają ale tylko z ruchem i dietą bo bez tego ani rusz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
trudno powiedzieć czy coś mi zaszkodziło bo zdaża mi sie takie coś coraz częściej to jest tak, że rano załatwiam sie normalnie potem zdaża mi się w ciągu dnia jeszcze raz pójść i potem, zazwyczaj po większym posiłku (ale już biegunka) :O a potem dzień, dwa przerwy masakra, ale to chyba nie jest normalne sorry ze z topicu dieta zrobiłam biegunkowy :O ale może któraś też się zmaga z takim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepraszaj tylko czym prędzej wybierz się do lekarza bo to normalne nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
niestety jestem za granica i nie mam tu lekarza wracam dopiero w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
niestety, troche mi to utrudnia życie jest to spory dyskomfort no i nieważne co zjem na pewno wybiore sie do lekarza po powrocie po poludniu ide biegac i wpisze moja liste kalorii tutaj, w UK, gdzie obecnie jestem łatwo jest obliczać kalorie bo wszystkie produkty maja je podane na opakowaniu i nie tylko na 100g, bo np. chleb podaja tez kaloryczność kromki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
a gdzie się reszta dziewczyn podziała ? dałyście za wygraną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
Ja też zaraz idę biegac tzn o 18 bo tak zaczynam cwiczenia teraz to mi się w burzuchy układa po bardzo sytej kolacji 1 brzoskwinia i dosc duzy kawałek arbuza - mam nadzieję ze na tym nie przytyję _ladybird_ cięzko jest z tymi kaloriami fakt sa produkty co na opakowaniu maja napisane ze jedna porcja wynosi tyle kcla np lody big milki 91 kcla a resztę to trzeba liczyc co do chleba to ja jem raz wase , raz pieczywo ryżowe , a raz po 1 kromce chleba zytniego kupuje taki mały to jem po jednej kanapce i nie mogę go wykończyc jem tą linea sa spoko nie chce mi się jesc duzo piję a co do załatwiania spraw w WC to jest juz gorzej to nie jest to takie czeste jak było przed dietą - ale co zmiana jedzenia i ilosci tak na to wpływa ok je jeszcze poszperwm w internecie i mykam na cwiczenia pozdrawiam 160cm 22.05……67-70kg 22.06…..64kg 23.07…..60kg 09.08……58kg Cel I …….55kg Cel II ……50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
///DONKA111/// wejdź na górze w preferencje i wpisz dane dot. wagi w stopce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
dobra, moje menu dzisiaj: śniadanie: 2 parówkki - 196 kcal + plus kromka chleba - 115 kcal + plus ogórek, rzodkiewka margaryna, keczup - 40 kcal drugie śniadanie: kawa z mlekiem - 40 kcal kanapka z wędzonym łososiem - 175 kcal obiad: potrawka z ryżem (mało), piersią z kurczaka (mało), kukurydzą, papryką, cebulą, kiełkami fasoli, pomidorami z puszki, oliwą z oliwek trudno obliczyć kalorie, może zawyżę, a może nie, ale nic się nie stanie: 300 kcal kolacja: pieczone udko z kurczaka bez skóry plus 2 małe pomidory z łyżką śmietany - 220 kcal 1 jabłko - 55 kcal 1 kiwi - 40 kcal kawałek banana - 60 kcal Razem: 1241 kcal Plus bieganie, plus olimp therm line Jak by coś poprawcie błędy, uczę się dopiero liczyć te kalorie. Trudno czasami określić kaloryczność posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
No widze, ze nasze grono sie wykrusza:( ja tez nie zagladam tak czesto jak kiedys , ale dalej sie odchudzam:)) za chwilke wyruszam biegac;) a w piatek na siatkowke ide, mimo ze moje siatkarskie umiejetnosci nie sa wysokich lotow;) ale gramy ze znajomymi i licze na to ze nie sa wysmiewni:)) nio to jutrwo wazenie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
jestem, jestem :) mój chłopak blokuje cały dzien komputer i to zawsze wtedy kiedy mam czas zeby cos napisac ja tu bede zagladac bo sobie zaplanowalam dietkę do konca wrzesnia kalorie musze obliczyc, pozniej napisze biegalam dzis znowu paulisia_21 zazdroszczę tej siatkowki ze znajomymi zawsze ubaw no a nasze grono "zeszczupalo" hihi :D oponka5 tak jak napisałam, bede tu do września chyba ze wy mnie opuscicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×