Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Jak dla mnie jest to dieta niskokaloryczna, tak mi to wygląda. Nie jest zła i na takiej też powinnaś schudnąć :-) ale nie jest to niskowęglowodanowa, żeby się nie myliło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarii21
Oponka5 silownia napewno nikomu nie zaszkodzi, a nigdzie nie napisalam ze mam zamiar sie glodzic :) W zeszlym roku udalo mi sie pozbyc na diecie plus silownia 8 kg, teraz mam nadzieje ze sie pozbede chociaz tych 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
dzięki oponka a ja dziś zmierzyłam obwód uda poszło mi 6 cm( w okresie 2 mies)- od rozpoczęcie odchudzania ) jestem zadowolona ,ale jak by poszło tak jeszcze z 4 cm w obwodzie uda to lepiej nie wiedzę choc ja to juz nie wiem czy schudne wiecej, poszło te 8 kg i stoi ale muszę miec te 55 kg "choc by skały srały '' a potem to się już zobaczy jak to będzie wyglądało to życzę miłego wieczorku bez SŁODYCZY papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"choc by skały srały '' ? Niezłe :-D Słodyczy nie jem już ponad tydzień, sama jestem zaskoczona. Trzymajcie się laski bo za dwa dni ważenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
hej dziewczyny ja mam dzisiaj przełomowy poniedziałek w końcu, po długim czasie opierania się poszłam biegać ! :D :D :D i czuję się wspaniale :) i lekko "choc by skały srały '' :D no właśnie choc by to nic nie zniszczy teraz mojej dietki znieczuliłam się na słodycze i inne przekąski pozdrawiam was serdecznie mam dzisiaj dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) czytam Was od paru dni ale nie chciałam nic pisać bo nie wiedziałam czy mój zapał po raz kolejny nie okaze sie słomianym, ale mija 7 dzien a ja dzielnie sie trzymam:) na amerykańskiej jestem, chwilowo sie nie waze bo to mnie zniecheca, ale w biuscie straciłam 3cm:) i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa. Chciałabym sie do Was przyłączy jesli pozwolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorowa *House* przyłączaj się jak najbardziej! A co to ta amerykańska? Jeszcze o takiej nie słyszałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oponka... amerykańska to ta z winkiem na dobranoc, bardzo skuteczna, przynajmniej w moim przypadku,ale spadek wagi jest szybki i nie kazdemu to odpowiada bo wiadomo ze to niesie za sobą ryzyko jo jo, ale mnie akurat teraz zalezy na czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda ze szybko moze wrocic... ale co począć mnie zalezy bardzo, cwicze od 1-2 godz dziennie, jem tylko to co trzeba do diety, mam nadzieje ze wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodź do nas w razie doła, my tu podtrzymujemy na duchu a w razie czego nakrzyczymy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
witajcie trochę jestem obolała po wczorajszym bieganiu tak troche mnie mięsnie bola ale jestem zadowolona dzisiaj tez wystartuję zjadłam dzisiaj musli z mlekiem na sniadanko teraz pije zieloną herbate 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam, że piwo odwadnia więc na wadze może być jutro mniej a potem waga może skoczyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarii21
Czesc dziewczyny Mi dieta nawet idzie. Stwierdzilam ze ide sie zapisac na kurs jogi. Do tej pory sama ja cwiczylam z filmem na dvd, ale latwiej bedzie sie zmotywowac jak bede miala zajecia o wyznaczonej godzinie :) Ja na wage wchodze dopiero w czwartek, mam nadzieje ze bedzie choc troszke mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
ja dzisiaj znowu biegałam :) nad dietką muszę jednak trochę popracować i jakoś ja ułozyc bo cos przekąszam jak tylko staje sie glodna a tak nie mozna oponka5 alkohol odwadnia ale jak nie bedziesz do tych piwek duzo jesc to waga potem nie powinna pojsc w gore coś nas ubyło troszke *szeherezada* sie nie odzywa witam serdecznie nowo przybyłe dziewczyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ladybird_ jak już piję te piwka, które mają i węgle i kupę kalorii to już się nie napycham żarełkiem :-) Jak widać na wadze po tygodniu znów mniej ale nie sądzę, że to wszysktko spadło z odwodnienia bo i dietę trzymałam i na rowerze jeździłam :-D ale jakoś strasznie się nie cieszę bo nie wiem ile wróci po tym odowodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
oponka5 ładnie Ci te kilogramy lecą w dól widac po stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie, ładnie ale czy nikt się dzisiaj nie ważył? Miała być środa, co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
ja sie zwazylam:( i tylko 0,5 kg w dol:(( teraz waze 68,7kg. wazylam sie co prawda po kolacji, ale kolacja byla bardzo lekka;] powiem wam dziewczyny ze ogarnal mnie straszliwy len i bardzo ale to bardzo cwiczyc mi sie nie chce;(( ale przynajmniej nie jem za wiele i te moje posilki sa w miare regularne;) a tobie Oponka gratuluje spadku wagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarii21
Ja dalej walcze :) Dzis zjadlam rybe i 2 ziemniaki i jedna kromke chleba z maslem i pomidorem. Nie je zle :) Za chwile ide sobie pocwiczyc joge przez godzinke. paulisia_21 napewno schudlas wiecej, zwaz sie rano. Ja zawsze nawet jak prawie nic nie jem przez caly dzien i sie waze wieczorem to waze kg wiecej niz rano. Najlepiej wazyc sie na czczo z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia_21 gratuluję ale i tak waż się zawsze rano po załatwieniu się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
wiem kobietki, wiem;) ale niestety nie mam wagi w domu i waze sie u chlopaka;) moze jutro rano sie u nego zwaze, pod warunkiem ze sie z nim pogodze:D trzymajcie kciuki za jedno(wage) i drugie( pogodzenie sie;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodzicie się, na pewno :-) A jak już nie możesz za bardzo ważyć się rano to waż się po prostu zawsze o tej samej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co dalej Donka111
czesc to ja DONK111 dzis sie ważylam na wadze jest juz 59 kg brakuje jeszcze 4 jest super i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donka111 to kolejny kilogram poszedł? Czy się mylę? Miłego dnia i powodzenia w walce z kilosami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
witajcie zaczęłam dzień od jajecznicy z dwóch jajek i kanapki (chyba nie zrezygnuję tak łatwo z chlebka) wczoraj nie biegałam, dałam troche odpoczynku mięsniom, mam lekkie zakwasy, ale dzisiaj znowu lecę bardzo mi sie spodobało, kondycja po dłuższej przerwie nie jest taka zła, to chyba jednak ten rower trochę daje czy wy jecie w ogóle jakies owoce ? to spora dawka cukrów prostych i czy przy diecie niskowęglowodanowej trzeba z nich zrezygnowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
i jestem ciekawa ile ważę niestety nie mam wagi :O po tym bieganiu czuję się lekko opuchnięta ale to chyba przez zakwasy, i ledwo się mieszczę w spodnie bardzo tego nie lubie ale jakoś zawsze tak sie czuje jak dlugo nie ćwicze a potem zaczynam na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×