Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Gość DONKA111
U mnie jak narazie ok 0 słodyczy po mimo tego , ze w domu są paluszki , wafle andruty , karpatka i chipsy - to leży i jak na razie tyle sniadanko było syte bo 1 kromka chleba wasa szynka pomidor ogórek i papryczka no i troszke serka i oczywiscie tabletka i czrwona herbatka ., obiadek tez bedzie lekki i tabletka , i podwieczorek tzn . kolacja pyszna brzoskwinia i tabletka , herbatka i godzina cwiczeń i bieganie z psem , mnie już nie dopada jedzenie po 18 bo może tabletki juz działają i jak narazie nie widzę efektu by choc 1 kg spadł ale mam czas do 22 sierpnia ale i tak nie odpuszcze jak juz zaczełam i sobie postanowiłam to musze to osiągnąc choc by to miało trwac jeszcze 2 mies - ale dam rade i tyle i WY TEŻ DACIE RADE , ale powiem wam jeszcze jedno ja tez mam taki problem z tym celulitem na udach w ogole sa one masywne , jest go mniej ale to jeszcze nie to , ale mam czas i choc by mialo to trwac 2 lub wiecej miesiecy to osiągne to co chce i w zyciu się nie zapuszcze do takiego stanu jaki mialam nigdy więcej............ ej a mam takie pytanko zwiazane z jedzeniem bo jakoś ja na opakowaniu nie mogę znalesc inf dotyczącej zawartosci wenglowodanów w chrupkach kukurydzianych jak myslicie sa one tuczące ?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupki kukurydziane to same węglowodany i ok. 400 kcal w 100g :-( Czy są tuczące? Zależy ile ich zjesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
a dzienki to juz ochota mi przeszła a ja je tak lubię to pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
jadę dzisiaj odwiedzic znajomą, która ma wage :D zobaczę czy moje "porażki żywieniowe" poszły w biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
A ja juz po cwiczeniach teraz jem pół kisielu oczywiscie bez cukru i tabletke - bo tez nie źle zatyka fakt smaczny nie jest ale idzie wytrzymac muszę wam cos powiedziec sama mam skórke pomarańczowa i celulit który jest moim koszmarem ale co jakoś trzeba sobie z nim radzic i zyc swego czasu kupowalam kremy na celulit z eveline i perfecta ale nic nie dawały jedynie tyle ze skóra była napięta , ale teraz SAMA robie sobie taka papke a skora jest jeszcze lepsza niz po kremie , polecem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam peeling z kawy, skóra jest po nim gładka jak pupa niemowlaka ;-) Wypiłam dzisiaj kilka piwek ale za to zero węgli, samo białko przez cały dzień. Ciekawe czy odbije się to na wadze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarii21
Witam Dołączam się do was Ważę 59 kg,z czego 4 kg przytyłam w ciągu ostatniego miesiąca.. Moj ideal to 52 kg. Od jutra ostra dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarii21 witaj i przyłączaj się. Ile masz wzrostu i jaką dietę zamierzasz stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Ja też mam ten kawowy peeling + cynamon+imbir i troszke spirytusu salicylowego i jest identyczna skóra ;d;d;d;d;d nie wiem dzis sie wazyłam i waka pokazuje 56 kg ale to jest nie możliwe więc ona pewnie źle wazy i musze isc na inna , dzis jest ok wszystko lekki i nie ciągnie do słodyczy i jest super pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siódmy dzień na diecie niskowęglowodanowej i powiem Wam, że waga znów niższa ale czekam do środy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
hej dziewczyny pięknie oponka5 :D ja wczoraj tak się zasiedziałam u znajomej ze zapomnialam sie u niej zważyć ja czuję że waga stoi w miejscu i będzie stać dopóki się nie wezmę za jakiś regularny wysiłek fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
i o jaki peeling z kawy chodzi ? jakiś domowej roboty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 łyżki kawy zalewasz wrzątkiem (ja zabieram mężowi fusy po wypitych) i mieszasz z żelem czy co tam masz pod prysznic. Taką papką robisz peeling. Już po jednym razie skóra jest duuużo gładsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
ja też jeżdzę na rowerze bo to mój środek transportu ale efektów odchudzających brak dziwnie to musi wyglądać te fusy spływające z ciała w wannie :P ale spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek1
Wygląda dosłownie jak rzadka kupa :-D ale efekt murowany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
oponka5 to co ty jesz ze tak waga w dół ci idzie ???????????? możesz napisac mi kilka przykładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Ja dodaje spirytusu salicylowego + cynamon i nakladam papke na 30 min na uda i spłukuje troche piecze ale efekty widac juz po 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu ograniczam węglowodany do 3 kromek chleba ciemnego dziennie i warzyw. Nie jem ziemniaków, produktów z białej mąki i cukru, płatków, kasz czy makaronów. Jem jaja, mięso, ryby, maślanki, kefiry, sery, warzywa i 2 lub 3 kromki chleba dziennie. Do tego godzina na rowerze. Więcej tu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=119364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASCOTTE
czesc dziewczyny czy moge sie dolaczyc?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
no to Oponka tylko pogratulowac;) mi tez sie udalo troche schudnac ale w ogole tego po sobie nie widze:(( ja mam problem z brzuchem, nogi mam zgrabniusie i nic nie widze zebym spadla z brzucha chociaz troszke, chociaz waga mowi cos zupelnie innego. Zastanawiam sie czy nie ubywa mi jedynie wody w organizmie, ale wypijm codziennie okolo 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej, wiec to chyba nie przze utrate wody?? Kurde, waga pokazuje mniej to zle:D jakby pokazywala ciagle tyle samo to by bylo jeszcze gorzej;p trudno dogodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam bo nie było czasu:p chcę wam powiedzieć, że jednak nie zaczęłam.. Ale normalnie jadam posiłki tylko mniejsze i ćwiczę sporo:0 I byłam wczoraj w Galerii Malta i sobie jeansy kupiłam nie zgadniecie jaki rozmiar... 26!!! aż mnie zatkało więc dokupiłam 2 parę aaa mam taki boski humor:) buziam was zważę się rano i wam powiem ile waże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zważyłam się moja waga to 55,5kg więc lepiej ale to jeszcze nie jest to :P ale cel coraz bliżej:P buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarii21
Mam 162 cm wzrostu i dieta to poprostu duzo mniej jesc :) Dzisiaj jeszcze nie jadlam nic, mam zamiar wypic kefir i byc moze jakies gotowane warzywa wieczorem ale niewiem czy dam rade bo mialam wyrywany zab i narazie strasznie boli. Mimo to jest ten plus, ze przez najlblizsze 3 dni nie bede prawie wogole jadla :) Jeszcze musze wdrozyc troche ruchu. Mam co prawda prace w ktorej codziennie chodze przez 4h ale chyba wykupie sobie dodatkowo karnet na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarii21 witaj. Nie jedząc nic i chodząc na siłownię możesz co najwyżej wylądować w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
dzięki oponka za linka bardzo mi pomógł szkoda tylko ze musli tropikalne z (fitelli) jesc nie można z jogurtem naturalnym to jedzenie troche się rózni od mojego ja jadlam tak SNIADANIE jajko,szynka,pomidor, ogórek i to wszystko na waflu ryżowym lub jogurt naturalny z musli (tak na garsc tego było ) OBIAD 1 ziemniak , lub jedna gałka ryżu mięso gotowane z sosem lekko zabielanym na smietanie 12% do tego kapusta z marchewką lub sam ogórek DODATEK koło godziny 18 jem go jest to arbuz , albo brzoskwinia, czy nektarynka a czasem nawet marchewka i to jest koniec mojego jedzenia + 2 litwody niegazowanej i herbaty czerwone lub zielone czy ja dobrze w ogóle to robie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×