Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Gość _ladybird_
moją dietę szlag trafił chyba nie będę już nic planować po prostu będę mniej jeść i koniec na jakiś czas ze słodyczami ale to znowu jest planowanie :) nie wiem co tu zrobić a u Ciebie jak z dietką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem super, pogoda rewelka :-) Dieta poszła w kąt i jakoś nie mam weny, żeby się przestawić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
jeszcze jeden dzień objadania dzieli mnie od jo-jo mimo, że wiem o tym znowu zaczęłam jeść rozepchałam sobie żołądek i teraz chce mi się ciągle jeść i zaczęłam podjadać słodycze z zapasów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
bo tak czuję po sobie jestem pełna i jeszcze jeden dzień obżarstwa i nie zmieszczę się w spodnie przerabiałam to już wiele razy i nie mogę z tym skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;)) Ja przenioslam sie na inny topic.. bo na naszym za wiewle sie ne dzieje;(( ale jesli bedziecie pisały to moge byc na 2;)) u mnie wszytsko dobrze, nie objadam sie, na kolacje i sniadania jem otreby.. ktore strasznie przyspieszyły moja przemiane materii;)) w niedzile wyjezdzam na wakacje jesli biuro nie zrobi jakiegos wałka bo wczoraj dzwonił do nas czyli uczestnikórw organizator ze nasze biuro( czyli posrednik) nie przesłało jescze pieniedzy za nas...;/ i oczywiscie ruszyłam tam z kolezanka i zaczeło sie... ale w koncu o 19 organizator dzwonił do kolezanki ze dostał skan przelewu i wsyztsko powinno byc juz dobrze!! ale potrafia krwi napsuc. na 3 dni przed wyjazdem dowiadujemy sie takich rzeczy!! Ale nasze miasto jest nie za duze i mysle ze odpowiednia opinie beda mieli poniewaz jedzie nas 16 oso i wystarczy ze kazda z tych osob powie kilka słow swoim znajomym.. !! ALez jestem zła!! sorry ze tu o takich rzeczach ale nosi mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia_21 nie stresuj się tak, nie ma sensu nerwów sobie psuć :-) _ladybird_ ja od dzisiaj obiecuję poprawę a Ty? Dołącz do mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
witam ja od dzisiaj dietka zaczęłam dzień od małego jogurtu i czerwonej herbaty pójdę też dzisiaj biegać tak, oponka5 obiecuję poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
pierwszy dzień nowej diety mało zjadłam i biegałam ciekawe jak długo tym razem wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
ja się teraz tak "przygotowuję" a od poniedziałku ruszam pełną parą jakieś posiłki muszę sobie wykombinować np. z chudym twarożkiem albo jakieś warzywka z dipem nie mam pomysłów na dietetyczne dania za to na kaloryczne owszem ale to z uwzględnieniem mojego chłopaka on się śmieje, że przy nim to nigdy nie schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oponka zacznij od dzisiaj:))caly weekend bedziesz sie opychala a w poniedzialek bedziesz na die3cie?? po co spalac jescze te dodatkowe kg co nabrałysmy przez weekend??;> nie dawaj sie przeciez przed wyjazdem szlo ci całkiem dobrze;)) ja w ciebie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia_21 miło mi to słyszeć, ja też w Was wierzę ale mój syn wraca znad morza i jutro robie spaghetti (to jego ulubione danie) i babeczki z bitą śmietaną. Chyba jednak zacznę w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
dzisiaj nie biegam za to poszalałam troche w ogródku i wyrywałam chwasty trochę się naschylałam i teraz mnie stawy w kolanie bolą- lekkie zakwasy po wczorajszym biegu (jak zwykle po przerwie) i też mało jem oponka5 to nie szalej za mocno z tym jedzonkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
nie przejmuj się :) możesz zacząć od nowa, od poniedziałku :D ja dzisiaj biegałam i mało zjadłam oponka5 ruszamy na kilogramy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
schudlam 60kg w miesiac na diecie spermowej :D 20 lodzikow dziennie i po sprawie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzizus
panie wy to naprawde macie straszne problemy... ja osobiscie potrafie schudnac nawet 1,5kg w ciagu 30 minut poprostu ide sie pozadnie wysrac... przy wiekszych liczbach polecam miejscowe amputacje pozdrawiam Drzizus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
podszywy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
Drzizus mózg chyba też już dawno wydaliłeś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ladybird_ zaczernij nicka a tamtymi się nie przejmuj. Od dzisiaj wracam do dietki i wskakuję na rower :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam chociaż nie za bardzo się do tego garnęłam lubię pisać na pomarańczowo bo wtedy jakoś tak kolorowo na topicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci idzie od rana? Mi póki co dobrze, rower zaliczony i trzymam się dzielnie :-) A gdzie reszta dziewczyn, czyżby pochudły tak szybko? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jajecznica z jednego jajka plus kawałek szynki i kromka chleba, znalazłam taki chyba najbardziej niskokaloryczny - 1 kromka tylko 48 kcal i teraz jestem po kawie z mlekiem i batoniku musli niestety późno wstaję i póżno też kładę się spać i zasypianie z pustym żołądkiem nie jest takie proste i w dodatku mój chłopak ma wieczorne zachcianki i muszę mu przygotowywać jakieś kaloryczne przekąski taki tryb życia wakacyjny :) biegam ok. 18-19.00 dzisiaj na obiad jakies grillowane mięsko zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam jakiś dobrych, niskokalorycznych sosów do warzyw muszę dodać do mojego menu taki talerz z warzywami i dipem bardzo lubię takie warzywka, seler naciowy, ogórek, marchewka, tylko nie umiem zrobić sosu zazwyczaj kupowałam ale nie byly zbytnio smaczne może znasz jakiś ciekawy przepis na taki niskokaloryczny sos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sos czosnkowy z Knorr'a jest dobry (ten w proszku). Można go robić na majonezie ale podobno też na jogurcie naturalnym czy śmietanie. Jak kto woli :-) Al;e mi się czegoś słodkiego chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie mam ochoty na słodkie teraz jestem po @ i zachcianki na różne przekąski się uspokoiły obawiam się co będzie przed @ przeważnie wtedy moją dietę szlag trafia ale za to skubnęłam parę frytek mojemu chłopakowi ehhh :O niebawem pójdę biegać to zrobię za to dodatkowe okrążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, ja się chętnie dołącze. mam 63 kg przy wzroście 166cm. Planuję diete, w miarę zdrową, nie jedzenie po 16:30. do tego ćwiczenia: rano brzuszki, wieczorem a6w i rozciągające, oraz 3 razy w tygodniu trening HIIT. Mój cel: 55kg do zobaczenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×