Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Natalya123......24................1..................... ........22.07 Olka.P............28................2................... ..........25.07 malutka369......24...............1...................... ........26.07 marika27..........27..............1..................... ..........26.07 ascha33..........33.................duzo................ ..........27.07 Yadwinia.........27...............14.................... ........30.07 karolla8787.......22...............1.................... ............30.07 Moni_nadzieja...29................7.................. ............30.07 zielona_truskawka..28..........1........................ .......31.07 cywil1979.........30 ..............3 ...............................01.08 AsiaAaK..........19.................1................... .......... 2.08 monita30........34..............dużo................... ........ 3.08 violet.............24................2.................. ...........03.08 kaktus26.........26................4.................... .........6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... ......7.08 teti29............29...............dużo................. .........ok 17.08 amerie9..........23................3.................... .........24.08 Dziewczyny poukładałam nas wg kolejnosci spodziewanej @, juz mi sie w tej tabelce zaczeło w oczach dwoić i troić, mysle ze teraz jest troszkę bardziej czytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
violet!! :) jak ty to ślicznie zrobiłą??jak przejrzyście ?jestem pod wrazeniem? :) ale jedno mnie denerwuje :( jestem na szarym koncu!!!to pewno jakiś znak że albo zaaowocuje na końcu albo wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore od miesiaca pöl tabletki L-thyroxin 50.A jaki macie wspölczynnik niedoczynnosci w wynikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak to się mówi "ostatni będą pierwszymi" :D a tak na poważnie to tabelka bedzie bardzo dynamicznie się zmieniać, jak któraś dostanie @ to będzie przesuwac na koniec itd, itp. Myślę, że tak szybciej się połapiemy która pytać czt jest @ czy robiła test. Kobitki będzie dobrze. Gdzieś słyszałam, że jak kobieta ma macicę, itp to w ciąży prędzej czy późnije musi być, hehe. Amerie bieduko mam nadzieje ze czas w pracy Ci szybko minie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
ja teraz mam wszystko ok bo cały czas mam pod kontrolą ascha33 ale nie owiem ci bo wszystkie wyniki mam pochowane a nie pamietam.ja idę do gina 1 08 dal nam 2 miesiące na probe a potem to nie wiem co zamierz?? amerie9 milej nocki w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
violet? tak bym chciała żebyś miala rację to co mówisz to bybył wielki cud dla mnie po tylu latach.....ale wszystkim nam zyczę z calego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Mam 33 lata,zaczynam starania o dzieciątko. Mam 8 letniego synka, dwa lata temu w 12 tc straciłam dziecko. Podejmuje ponownie próbę :-). Trzymam mocno kciuki za przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
Agawa33 witamy i zapraszamy do tabelki :) powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya123......24................1..................... ........22.07 Olka.P............28................2................... ..........25.07 malutka369......24...............1...................... ........26.07 marika27..........27..............1..................... ..........26.07 ascha33..........33.................duzo................ ..........27.07 Yadwinia.........27...............14.................... ........30.07 karolla8787.......22...............1.................... ............30.07 Moni_nadzieja...29................7.................. ............30.07 zielona_truskawka..28..........1........................ .......31.07 cywil1979.........30 ..............3 ...............................01.08 AsiaAaK..........19.................1................... .......... 2.08 monita30........34..............dużo................... ........ 3.08 violet.............24................2.................. ...........03.08 kaktus26.........26................4.................... .........6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... ......7.08 Agawa33..........33.............1..................... ......... 15.08 teti29............29...............dużo................. .........ok 17.08 amerie9..........23................3.................... .........24.08 to już jestem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teti może to będzie marna pociecha dla Ciebie, ale ja nie znam żadnej pary która nie ma dziecka, lub która po dłuższym czasie się nie doczekła maleństwa. Fakt jest, że w rodzinie mojej przyjaciółki jej ciotka nie ma dzieci, ale to już naprawdę bardzo leciwa kobieta, a jak wiadomo kiedys techniki leczenie niepłodności nie były tak zaawansowane i pewnie dlatego. Amerie buziaczki dla Ciebie:*:*:* JA tez się bardzo cieszę że jesteście, można się zawsze dowiedzieć wielu przydatnych info, no i poniekąd też uczyć sie na doświadczeniu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agawa, czyli widzę, że dopiero zaczynasz staranka i zapewne jesteś przed owu. A jakie masz cykle, ile trwają?? W poprzednią ciąze szybko zaszłaś czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teti musze o coś Cię zapytać, wybacz jeżeli wcześniej juz o tym pisałaś ale po prostu jeszcze nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać:) Od jakiego czasu się już starasz dokładnie, czy Twój mąż/partner miał robione badania nasienia? Wiem, że jesteś/ byłas wspomagana lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
wiem wiem violet ja też znam i mam znajomych ktorzy co nie mieli to mają ale to latami się starają a ci co nie mają to poprostu odpuścili... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
violet-nie przyznalam się jeszcze ile czasu się staram bo nie chce sobie tego uświadamiac przed samą sobą lepiej będzie jak to zostanie w mojej glowie? mój mąz byl badany jest ok ale to nie takie proste jak się ma wszystkie choroby świata ktore co jakiś czas coś nowego wyskakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale nas juz tutaj duzo sie narobilo:D mam nadzieje ze wszystkie po kolei teraz sie zaciazymy!!!:) milej nocki zycze;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy topik w sam raz dla mnie. Mam 35 lat staram się 2 cykl i dziś powinnam dostac @ i chyba niestety nadejdzie bo brzuch boli. Mam już 12 letniego syna. Czy mogę się przyłączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
no cóz ja też się już porzegnam :) nikogo już nie ma ?do jutra!milej nocki ! ;) pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
witam witam>) dopisz się ladnie do tabelki:)dlaczego tak dlugo 12 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku odkładaliśmy bo chcieliśmy zabezpieczyc się materialnie a potem wyniknęly problemy zdrowotne. W lutym przeszłam operację i zaczynam starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
coś poważnego jeśli można spytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na szczęście to tylko kamienie w woreczku, ale ciąża była niewskazana ze względu na ilośc kamieni. Z operacją też zwlekałam bo się jej bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kobietki:) Ale macie tempo, dwa dni nieuwagi a tu 12 stron stuknelo. BRAWO! :) Odmeldowuje sie, ze nadrobilam czytanie...:) jestem wtrakcie przygotowan do wyjazdu wakacyjnego. Pewnie jak wroce... bede mial tyyyyyyle do nadrobienia. I dobrze: piszcie, piszcie...a przede wszystkim obym mogla pogratulowac jak najwiecej zafasolkowanym Mamom:) Ja mam nadzieje, ze wyjazd a i zmiana klimatu dobrze zrobi naszym staraniom:) A i jeszcze cos, przypomnialo mi sie ze przy probach poczecia naszej corci, lekrz zasugerowal mi zebym wylaczyla ze wszystkich obliczen, mierzenia temperatury i tym podobne meza... i wiecie co jak sie dostosowalam do tej porady w pierwszym cylku udalo sie- coprawda bylo to ponda pol roku od naszych pierwszych prob...ale 1 cykl...bez ogolnej wiedzy-fazach cyklu itp. mojego meza.- wiec moze to rowniez jest jakis sposob. Tak tez postanowailam tym razem iz, juz od pierwszego cylku, maz trzyma sie zdala od moich obserwacji i notatek:) Pozyjemy, zobaczymy...:) Trzymajcie sie dzielnie... i trzymem kciuki za kazda z WAS. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie było mnie tu kilka godzin od wczoraj a już tyle do czytania przybyło:) co myślicie żeby do tej tabelki dopisać miasto z jakiego jesteśmy?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny, z tą tabelką to bardzo fajny pomysł, natalya rób test oby były 2 kreseczki, trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ten sam pomysl z wpisaniem miasta,tylko nie chcialam sie rzadzic na czyims topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×