Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Jane v gratulacje!!!(Dopiero teraz doczytalam ;) ) Nie dołuj sie na pewno wszystko będzie dobrze!!! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dzieki za wsparcie!! Stokrotka, mam 31 lat, prawie 32, juz minal drugi roczek jak sie staralam, ale to dluga historia, niebawem ja opisze.. ;) do tabelki sie dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jane jeszcze raz serdecznie ci gratuluję, kochana musi byc dobrze.... jestes w ciąży, usmiechaj się i ciesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jane gratuluje!!! nie patrz na innych, mysl o sobie jestes w ciazy i wszystko bedzie dobrze :-) trzeba uwazac na poczatku i do 12tyg szczegolnie ale bedzie dobrze! A moj typ dla dziewczynki Nadia, dla chlopca nie mam bo ja chce dziewczynke :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Jane V Gratulacje i zobaczysz że wszystko będzie ok! A ja musze czekać do czwartku jak nie przyjdzie @ to kupie test i będe wiedziała czy jestem w ciąży czy nie.Dzisiaj tempa 37,2 kuje mnie lewy jajnik, piersi dalej bolą i rano bobolewał brzuch. Moje typy na dziewczynke: Hania, Lena chłopczyk: Dawid, Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jane gratuluje!!! nie zamartwiaj sie tylko ciesz sie z tego malenstwa które nosisz pod sercem :) moje typy imionek to Nadia i Szymon ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jane V - gratulacje wielkie :-D Hope - trzymam kciuki za rozmowę Marzenka - jak tam po weselu? Wybawiłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) u mnie @ jeszcze nie ma ale testu tez jeszcze nie robilam... nie mam jak po niego podskoczyc:/ i boje sie ze wyjdzie jedna kreska...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezka123 mezulka jeszcze nie mam tylko narzeczonego:) no moze i go wysle tylko ze on pozno konczy prace...;/no ale moze sie uda i jutro zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki. Mam dzisiaj jakas obsesje i zrobilam test, w sumie nie wiem po co. @ byla ostatnio krotsza niz zwykle i jest mi niedobrze, czasem kreci mi sie w glowie. Test nie wyszedl wogole ani jedna ani druga kreska ale raczej w ciazy nie jestem, to chyba stres, bo mam jutro rozmowe o prace i boje sie tez nie wiem po co. Taka panikara jestem :-) U mnie dzis swieci sloneczko , w koncu bo juz mam dosc tych chmur i deszczow. Witaj edzia, a ty skad jestes? Ja tez z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny wczoraj to byłam bardzo pewna, że się tym razem udało, ale dzisiaj zaczął mnie juz bolec brzuch okresowo, wiem tym razem nici :-( No trudno... Może następnym razem się uda Mam do was jedno pytanko - za tydzień ide do poleconego gina. Chyba ze trzy miesiące czekałam na wizyte bo to państwowo. Podobno pani bardzo fajna :-) I zastanawiam sie czy nie naściemniać ja , że sie stram z mężem juz długo np. od początku tego roku. Bo może by mi wtedy jakies dodatkowe badania zleciła. A jak jej powiem prawde ze dopiero dwa podejscia zrobilam, to napewno powie, ze to normalne, i ze trzeba probowac. A ja bym poprostu chciala wiedziec szybciej w razie gdyby bylo cos nie tak z moja lub męża płodnością. Co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta tez tak myslalam ale jak zaleci jakies leki. sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Jane gratuluje:) ja dopiero co wrocilam z 3 dniowego wesela ale sie wybawilam przynajmniej nie myslalam ciagle o ciazy. Na wyjezdzie akurat mialam dni plodne wiec staralismy sie jak najabrdziej ciekawe tylko czy wyjda z tego dwie kreseczki czy przyjdzie ta nie chciana@. Jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie niedawno narzeczony kupil mi test juz nie moglam doczakc sie rana kiedy go zrobie... a do mnie chyba @ przylazla...prawie 5 dni spoznienia juz wielkie nadzieje i co?! siedze teraz i wyje jejku:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope- ja bym na własna ręke nie brała. Qolałabym zapytac jednak gina, co o tym sądzi. Ja będę u gina w poniedz. to jak nie zapomne to sie spytam o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - pliss napiszcie mi co sądzicie o ty co wczoraj napisałam ( chodzi o ta wizyte u gina i o to co mam powiedziec )???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja już po terminie @ zrobiłam wczoraj test i nic jedna krecha,a @ nadal nie ma i to pewnie efekt nie brania clo,znów wszystko wróciło sprzed leczenia i teraz pewnie się mi przeciągnie @ o 5 lub nawet 10 dni,no koszmar,i nie wiem czy brać luteinę?? ale z super wieści mam przynajmniej z badań męża wczoraj odebraliśmy wyniki i babka w okienku powiedziała że nie pamięta kiedy ostatnio widziała tak dobry wynik ilość plem. 117 500 000 ruchliwych 90% ruch postepowy 89% ruch po 24h-32% tak że myslę że wszystko jest oki,z tego też wynika że wina leży po mojej stronie brak owulacji tylko nie wiem dlaczego w tych 3 cyklach z clo,pregnylem się nie udało????????????????? i teraz znów czekam na @ żeby od nowa brać clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jane gratulacje:):):) marta ja bym ci radziła żebyś powiedziała że dłużej się staracie i żeby zrobiła ci monitoring cyklu wtedy bedziesz wiedziała co jest z tobą,czy jajeczkujesz i czy pęcherzyki są duże i czy pekają,to wszystko idzie sprawdzić na monitoringu,niestety trzeba wtedy często być u gina nawet 3 razy w ciągu 10 dni,ale wtedy będziesz wszystko wiedzieć a co do męża to nie ma problemu,w laboratorium za ok.30 zł mozna zrobić samemu badanie bez żadnego skierowania i po kłopocie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z resztą dziewczyn, odezwijcie się..... 1 malutka369......24................1..............26.07 2> marika27..........27...............1..............26.07 3> karolla8787.......22...............1..............30.07..... ....Łódź 4> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 5> zielona_truskawka..28...........1..............31.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monita za odp. Chyba tak zrobię :-) Chociaz mój mąż mówi, że powinnam powiedziec prawdę, że to normalne ze czasem nie wychodzi i ze trzeba sie napracować na d dzieciaczkiem :) Ale ja wole dmuchac na zimne i szybciej sprawdzic czy cos jest ew. nie tak. Jeśłi chodzi o moja owulacje , to czuje i to bardzo wyraźnie kiedy mam, wiec chyba ona jest. No chyba, że nie mam dobrze rozwiniętych jajeczke, albo mn nie pekają. No sama nie wiem. A jesli chodzio mojego męża o robilismy bardzo dawno temu badanie nasienia, i wyszły mu prawie ok, tylko troche mniej ruchliwe plemniki miał, ale lekarz wtedy poweidzial ze nie powinnismy mies zadnych problemow, ze spłodzeniem dziecka. Tyle że to było dawno dawno temu... Ja namawiam mojego mezuśka, zeby zrobił badania nasienia, ale on cały czas , ze poczekajmy jeszcze moze sie uda... No i co tu robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita a czy ty dajesz swojemu jakies witaminiki? ja daje i to kilka różnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Hope-u, juz kiedys przeglądałam broszury na temat tego leku ale bez porozumienia z lekarzem nie brałabym, do Marty - lepiej mówić prawdę i byc od początku szczerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Cześć Dzisiaj termin @ ale jeszcze nie dostałam, na razie cisza oby nie przyszła, to jutro będe testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Dziewczyny tylko ja jestem pomarańczowa, gdzie mam wejść bo i ja chce być czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×