Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Dzień dobry:D No i dziś znów dobre wieść: AGAWA- GARTULUJĘ:):):) Zdrowka dla Ciebie i Maleństwa:) Ojjj kobietki dobra passa nastała...:) oby tak dalej! U mnie nadal cisza, tzn nie ma @. Kurcze korci mnie test, i juz dzis przechodzilam kolo apteki ale w koncu zrezygnowalam z kupna. Caly czas mysle, ze skoro piatkowy test niec nie wykazal to to nie ciaża tylko pewnie opoznienie(narazie jednodniowe) spowodowane zmiana klimatu. I z drugiej strony szkoda mi troche kasy na te testy... Jak do piatku sie nie pojawi@...to testuje:) no chyba, ze mnie cos trafi...i nie wytrzymam. Niedlugo wybywam z domu.... ciekawam co u Marzenki, jak jej samopoczucie po wizycie u gin.,jak tylko wroce napewno tu zajrze:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 lipcowe_marzenie.28...........1...................17. 08 SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.09 A ..i jeszcze dopisze sie do tej nowszej tabelki...nic to, zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja juz wróciłam z wyjazdu :) jednak trochę mniej czasu mi to zajeło ale też wyjechałam dobre 2 godziny wczesniej :) tempo pisania jest wielkie, nie ma mnie pare godzin i tyle trzeba nadrabiac :) musze se herbę zrobić bo jakos łepek mi pęka :o ledno na oczy patrez, chyba przez tą pogodę to wszystko. lipcowe i marika kciuki trzymam ciągle za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 jeszcze troszkę i się sprawa rozwiąże sama, na razie się nie nastawiaj ani na @ ani na dwie kreski, po prostu na nic ;) tzn mi sie tak wydaje, że to najlepsze rozwi.ązanie, nie myślec w ogóle o temacie, wiem, że to trudne ale inaczej idzie zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M powiedział, że dokończy obiadek a ja mam wolne ;) tata przyjedzie dosyc późno bo chyba tak koło 22, więc tylko lekką kolacyjkę zjemy ;) a tak w ogóle to idę w sobote na pierwszą lekcję jazdy konno :) przynajmniej się odstresuje bo konie dobrze na mnie działają :) w każdym razie na studiach tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na tabelę i marika ma 4 dni opóźnienia czy zle wpisalas? 3 mam kciuki za resztę Smile, lipcowe marzenie :-) czuję że tu będzie dużo fasolinek :-D Ja pewnie zostanę na końcu bo ja jestem pesymistka tak jak banmon :-o Aaa banmon robię dziś pierś z pesto wg twojego przepisu, właśnie sie marynuje. A komp dalej minie chce działać jedyne co wiem to ze Windows przestał pracować i coś sie porypało. Siedzę w skarpetach jak babcia i wiecie co wlaczylam ogrzewanie bo ta cholerna szkocka pogoda mnie dobije :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) O jak dobrze mam dzisiaj juz neta :) wczoraj jakiś zawias pewnie był :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU mi też jakiś miesiąc temu komp się zepsuł i byłam pare dni bez kompa :o myślałam że zwariuję :o to jakieś chyba już uzależnienie :p To przyjedź do Krakowa tu jest piękana pogoda i cieplutko :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam pisałam teraz ze stareno nicka :p coś mi sie pomyliło chyba :p ale to goga111 cały czas byłam ja tylko mi sie stary nick wpisał :p teraz zobaczyłam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz też tylko dwa razy bo w sumie nie mieliśmy kiedy i nic nie wyszło :( hmmm... no ale masz racje że za często to też nie jest wskazane :o to może jakoś tak co drugi dzień ;) będe próbowć do skutku na różne sposoby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to jest chyba obojętne byle zdrowe było :) ale ciekawe czy sie faktycznie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze Ci powiem że ja też myślalam że po owulacji to już jest lipa i nie ma po co sie starać... :o ale obciach normalnie :p przynajmniej nie jestem sama taki osiołek :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje od tego żeby wiedzieć jest gin :) ale na tym forum to i tak dużo sie można dowiedzieć :) każda cosik tam wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj chętnie bym się wybrała do Krakowa :) Ja chce dziewczynkę i mam nadzieję że wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam marzenka? :) ale ci zazdroszczę tych 2 kresek ehhh Amerie masz racje uzupełniany się i to jest super że można się wyżalić wyplakac i razem cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie u Ciebie nie wiadomo czy starania będą jeszcze potrzebne ;) HopeU to masz gotowy "przepis" na dziewczynke ;). Skoro tak to przyjeżdżaj do Krakowa a nie siedź w tym zimniksu ;) a tak wogóle to długo już tam jesteś? No własnie Marzenka sie cos nie odzywa. Ciekawe czy wróciła już od gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile trzymam kciuki ;) amerie9 jazda konno może jest nie wskazana w ciąży ale te zagadnienie na razie mnie nie dotyczy ;) poza tym jazda jest nie wskazana ze względu na mozliwy jakis wypadek a o takich sprawach nie myslę bo w przeciwnym razie bym w ogóle się do koni nie zbliżała ani do żadnych większych zwierząt ;) a z racji mojego wykształcenia to musiałabym się albo przekwalifikować albo calkiem zrezygnować z myśli o pracy w zawodzie ;) a tego bym nie chciała ;) mi tam wszystko jedno czy chlopiec czy dziewczynka byle by w końcu było całe i zdrowe ;) z tymi terminami to wiedziałam kiedy się najlepeij starać o chlopca a kiedy o dziewczynkę ale mi tak wsio ryba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga my to się teraz będziemy w tym samym czasie strać :) mam nadzieję, że wyjdzie nam coś z tego :) podobno najlepiej jest działać co drugi dzień ale ja tam myśle, że najlepiej jest działać w tedy kiedy ma się na to ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jestem już prawie 3 lata. Ogólnie jest super a na pogodę człowiek zawsze narzeka :) ale mogłoby być jednak ciepłej latem jeżeli można to nazwać latem :-o Mam nadzieję że przepis na dziewczynkę jest dobry :-p Kurde gotuję już w zasadzie obiad na kolację i nie czuję smaku przez katar :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×