Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Stara sie być twarda :) ale czasem z tym jest ciężko :O Ale dobrze,ze Was tutaj mam i mogę sobie popisać jak mi jest źle :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dopiero jutro tu zajrze , bo tez ide sie kapać :) Jutro sie odezwe, całuski ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika27 uszy do góry :) nawet jesli teraz sie nie udalo to i tak kiedyś się uda 🌻 ale jeszcze sprawa nie jest przesadzona więc nie nerwuj sie ;) ja czekam sobie juz na gości, za jakieś 20 min powinni się zjawić.... sałatka juz zrobiona więc pełen luzik ;) a z tymi objawami na @ to jest tak, że teraz zwracamy baczniejsza uwagę i może wczesniej pewnych rzeczy nie zauważałyśmy, ja sobie tak to przynajmniej tłumaczę, dlatego też od tego cyklu zero zastanawiania się czy to co mnie ukuło w dole brzucha to @ czy może nie, już kończe z tym bo w przeciwnym razie zwariuję, daję wam slowo, że tak by się stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... a ja wreszcie w domu... lubie do niego wracac. Marika glowaa do gory! musi być dobrze, jesli nie to jest szansa w nastepnym cyklu:) I tak do skutku...nie ma wyjscia!:):) Dziewczyny piszecie, ze macie problem z okresleniem owulacji np. po obserwacji sluzu. Z tego co wiem...dobrze jest stosowac dwie metody naraz czyli np. obserwowac sluz i mierzyc temperature, lub sprawdzac szyjke-choc dla mnie to za trudne. Ja osobiscie obserwuje sluz i mierze tem. codziennie o 6 rano(dobre to dla osob, ktore nie pracuja w nocy) Rysuje sobie wykresiki i zaznaczam ten sluz. Sluz plodny pokrywa sie ze skokiem temperatury, wtedy z duzym prawdopodobienstwem mozna okresli czas owulacji. Po obserwacji 2, 3 cykli wiadomo ktore dni w cyklu sa plodne...a ktore nie. Z drugiej strony moze lepiej nie wiedziec... tylko sie wyluowac i probowac celowac:) A i tak jak to kiedys ktos powiedzial: "czlowiek strzela, a Pan Bog kule nosi";) wiec my swoje a zycie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko...:) nie denerwuj sie, najważniejsze, że jest Dzidziuś:):):) Przy tak wczesnej ciazy gin nie jest wstanie nic konkretnego powiedziec, juz za dwa tygodnie pewnie zobaczysz serdeuszko, i dostaniesz pewnie pierwsze zdjecie Malenstwa:) Jejku...pamietam te emocje:) Piekny czas przed Toba. Teraz zadbaj o siebie i o swoje samopoczucie. Trzymasj sie Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam być chociaż raz pierwsza :p Amerie mam nadzieję że się nie gniewasz ;) 🌼 ale jestem taka zaspana że nie wiem co pisać :o w drodze do pracy pewnie będe dosypiać jak zwykle :) to narazie bo musze zaraz lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ goście u mnie już pojechali, ja pranko wstawiłam i musze się zabrać za sprzątanie i coś na obiad wymyślic ale pomysłów mi brak i nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część kobietki. Jadę do pracy komp dalej zepsuty dobrze że mam neta w telef. Słaba jestem ale cóz pracować trzeba. Marika bądź dobrej myśli i daj znać :) buziaki odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle ranny ptaszek jak zawsze spalam do 10 /11 to teraz 7 rano i juz na nogach...teraz sniadanko potem musze isc cos na obiad kupic no i do pracy...tak mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka jeszcze troszke i będziesz sobie mogła iść na zwolnienie ;) HopeU to co ci się z tym kompem dzieje? ależ mi skóra po urlopie schodzi... złuszczam się jak wąż ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj kiedy am na zwolnienie....troche do tego czasu jeszcze jest...po drugie wiesz ja mam prace siedzaca wiec luzik tylko dojazdy mnie mecza bo musze tramwajem i busem jezdzic wiec jest to meczace...i pozne powroty do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak komunikacja miejska to jakieś nieporozumienie, przez tyle lat i nie moge się do niej przyzwyczaić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam tym co jestescie na rano w pracy...z mila checia bym chodzila teraz na rano...a tu peszek 2 tyg popoludniowek;/ masakraaa. Moj Krzysiek mowi ze mam nie pracowac tylko siedziec w domu ale chyba nikt by nie wytrzymal tyle w domu tym bardziej ze on w tych delegacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka ale to jest jakas nowa praca tak? na początku to się jeszcze z jakimś zapałem chodzi ale później.... ;) twój Krzysiek ma rację :) powinnaś się teraz cieszyć z rosnącego brzuszka, w końcu to powinien byc jeden z piękniejszych okresów w zyciu :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani bus ani tramwaj ani autobus i co tam jeszcze jest nie sa fajne, nawet pociągi są do bani :o zresztą swoim autem też się kijowo jeździ bo korki... ale z tego wszystkiego i tak wolę autko, przynajmniej ma się jakąś kontrolę nad podróżą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam wolne i jutro chyba w trase ruszam tylko jeszcze nie jestem pewna gdzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga juz powoli mi wraca humor i pozytywne nastawienie :) do jutra powinno już być oki ;) już wczoraj zaczełam się nawet odzywac do swojego M.... biedak z niego, czasami przechlapane ze mną ma ;) najważniejsze, że powoli zaczynaja mi wracac chęci na kolejne staranie i wiara, że może tym razem się uda. Tak szczerze to bardzi liczę na ta wizyte u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile tego urlopiku masz Goga? no i chwal się co zamierzasz z nim zrobić, poza tym, że spędzisz go na starankach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam rano i @ przyszła Brzuch mnie boli, wohóle źle się czuje i zła jestem!!! A z moim M to nawet nie mam ochoty rozmawiać, taki humor mam :O W tym cyklu kupuje testy owu :O bo jaj mam takie beznadziejne cykle ,ze trudną ta owu wyliczyć a i po śluzie trudno mi coś wywnioskować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika27 wiem co teraz czujesz, ja tez do moego sie nie odzywałam dopiero wczoraj zaczęłam ;) testy możesz sobie kupić ale może też idź na monitoring jak nie jesteś pewna kiedy masz owu.... bo z tymi testami to jest różnie one nie koniecznie pokazują że jajeczko zostało uwolnione. Najlepiej chyba do lekarza się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×