Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Banmon ja też jak na złość wszędzie widze stadami chodzące kobiety z brzucholami :( życzę im oczywiście jak najlepiej tylko mi tak jakoś żal że ja nie jestem tak jak one :(o też bym chciała... A ubranka takie malutkie lubie oglądać :) tylko rozczulam sie wtedy straszliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon;) rozumiem Twoje rozumowanie bo mam ta moja cholerna ciotke ktora ciagle mio wypomina ze nie jestem w ciazy.. trzeba dac na wstrzymanie i napeno dostaniemy niespodziankeod losu.. dzidzie;)))))000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie tych ubranek i innych pierdółek nie lubię oglądać bo wtedy sobie przypominam że mi nic nie wychodzi..... Agnes to się chyba rzeczywiście ululała tym amaretto ;) a ja się dziś planuję narąbać wiem, wiem strasznie to ambitne ale muszę jakoś odreagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja pisze4! O zgrozo! Krzyczcie na mnie... pijak ze mnie;((((( Banmon one wszystkie urodza a my bedziemy z subtelnosci przezywac nasze ciaze i to wspolnie bo mamy nasz topik;)))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dała czadu dzisiaj z tym amaretto ;) Ja nie moge bo jade jeszcze na zakupy i po drodze jeszcze na lody musze i to przez Agnes właśnie :p bo mi ta bestia smaczura takiego narobiła że szok ;) Agnes Ty wiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co ci powiem agnes że przez to że starciłam poprzednią ciąże to już pewna ta beztroska i takie cieszenie się ciążą zostało odebrane.... mam nadzieje że mnie rozumiecie. Po prostu już wiem, że nie będę się tak cieszyła z ciąży i podchodziła do niej jako coś najzupełniej normalego i danego niejako z urzędu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dalam sie temu trunkowi Banmon;) moze dlatego ze mi sie skonczylo... tak to bym dalej pila... z Toba!!!!!! Fajnie tak nie myslec tylko smiac sie i mowic!!!!;))))))))) Ja tam lubie ubt\ranka bo wyobrazam sobie swoich 6 szkrabow;))))))))))) o lol! Ale jazda po tym amareciu;)))))) Kupta se i pijta se!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja się kiedys tym narabałam na sylwestra i przez dłuuuugi czas miałam obrzydzenie na amaretto ale już mi minęło ;) dziś właśnie była na kawce z amaretto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągla mam wrażenie że to już i ciągle do kibelka gonie :o paranoja :o To ja zmykam :) papa kobietki :) bawcie sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga a gdzie ty zmykasz ? :o jak zrobisz teściora jutro rano to pisz koniecznie {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! Ja wam mowie.. jakie bedziemy w ciazy to sie okaze.. kazda ciaza jest inna... i ciekawsza!! bron nas Panie Boze zebysmy nie byly takie jak moja ciotka!!!!!!!!! Zabic bestie! Banmon lubie trunki slodki a amaretto kocham! Mam nadzieje ze kiedys wspolnie napijemy sie amaretto;))))))))) Co Wy na to dziewczynki?????????? My Banmon mamy do siebie najblizej;))))) Goga musialabysw dojechac;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda najbliżej mamy do siebie :) dziś jakieś atrakcje były na placu artystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie kończę jedna lampkę winka ale zaraz se naleję następną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze ja kiedys nie napisalam dokladnie gdzie mieszkam;) 15 za kielcami obok zagnanska kojarzysz???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twój M dziś starsznie długo w tej pracy siedzi :o no i po co on tam do Anglii chce jechać? mój był tam trzy lata i tez mieliśmy związek na odległoś, był na takim kontrakcie na uniwerku a teraz go ta firma ściągneła no i przyjechaliśmy do tych kielc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to obokk zagnanska jest belno i ja mieszkam wlasnie tu;))) Jedzie do pracy bo krocho tu z kasa.. a chchielibysmy w okolicy kuopic dzialke i domek postawic;)))) zeby szkraby mialy gdzie sie bawic bo teraz mieszkam w wynajetym mieszkaniu obok slkepu bez wlasnego podworka gdzie jest pelno pijakow... ble.. a ty na jakiej ulicy mieszkasz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz funciak poszedł strasznie w dół i za cholere się nie opłaca, my też odkładalismy sobie pieniadze ale akurat jak M sciągneli do kielc to funciak spadał i stracilismy trochę kasy na tym, ja uważam osobiście że przez te pół roku to sie wiele nie odłoży szkoda tylko się rozdzielać...... wynajmujemy mieszkanko na Szkolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) dosc dlugo mnie znowu nie bylo...ale przeczytalam wszystkie posty....widze ze popijawka malutka jest na naszym forum tez bym sie jakiegos likierku napila albo cos takiego ale niestety...trzeba dbac o dzidzie....nie mam jak zagladac teaz bo jak moj wyjezdza to ja siedze u mamy bo co sama bede w domu robila...dzis wrocilam troszke ogarnac mieszkanie i pranie zrobic a jutro jade z powrotem...prawdopodobnie moj piekny ma jutro przyjechac z delegacji ale kto to wie....roznie bywa...kurcze juz powoli nie strzymuje tych delegacji ciagle sama jestem:( teraz kiedy potrzebuje go tak czesto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu smutna minka jesli chodzi o kielce? A moj J. czasami do polnocy robi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×