Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Kuchnia mi się zwolniła więc żegnam Was juz dzisiaj :) ide cisik przekąsić ;) Olka ja w ostatnim cylku to tak troche codziennie a troche co drugi dzień ;) tak wyszło :) Dobranoc kobietki :) miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki Goga ja chyba też powoli będę gasić kompka bo trzeba się do wyrka kłaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że nie tylko Goga juz poszła. Dzieki dziewczyny za odpowiedzi i życzę wszystkim miłej nocy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja ciągle z Wami jestem, wchodzę codziennie poczytać co u Was, ale jakoś nie che mi się pisać ;) Zauważyłam, że złą datę wpisałam w tabelce, zaraz poprawię. Goga, chciałam Ci serdecznie pogratulować. Jestem ciekawa ile z nas w tym miesiącu dołączy do grona zaciążonych :) Ja okres mam dostać dzisiaj, ale wg tempki nie dostanę. Zawsze dzień przed okresem spadała mi do 36,4 - 36,6,a wczoraj miałam 36,9, dzisiaj 37. Przeziębiona nie jestem. Brzuch mnie boli tak jakbym miała lada moment dostać, ale boli mnie tak od weekendu...wrrrrr...jest to dosyć męczące. Ale o dziwo nie mam PMS, żadnych wahań nastrojów, płaczliwości,chodzenia podminowaną itp. Tak sobie myślę, że z testem poczekam do końca tygodnia, jak @ nie przyjdzie to zrobię go w poniedziałek. A u mnie gorące przygotowania do ślubu, który jest dokładnie za tydzień :) Przedwczoraj byłam na próbnym make upie, wyszło bardzo fajnie. Dzisiaj idę na hennę. Musimy iść też torty zamówić i do mojej ulubionej kwiaciarni kwiatki zamówić, muszę dzisiaj się wreszcie zdecydować na jakieś, choć mam ciężko, bo zbyt dużo mi się podoba. Poza tym mamy prawie wszystko, brakuje tylko coli :) Nic, spadam zjeść jakieś śniadanko i do pracy, strasznie mi się nie chce :( STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 Dagus83........26................4...................16. 09 amerie.........23................4....................ok 20.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 Olka.P..........28................4..................ok 02.10 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....8.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-..........?......................?.............. ....?.........? Pozdrowionka i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Amarie też się zastanawiam co u dziewczyn które są już po terminie... no i co u Malutkiej, mam nadzieje że wszystko dobrze :) Dagus wreeeszcie się odezwałaś :) to trzymam kciuki i jak zrobisz test to daj znać :) Gratuluje ślubu 🌼 i wszystkiego najlepszego :) też to niedawno przechodziałam i jest to jeden z najpiękniejszych dni w życiu :) jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dagus to ja myslę ze Ty będziesz następna!!! Temp. masz wysoka zadnych objawów napięcia przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, dziękuję za życzenia :) Ciąża byłaby niezłym prezentem :) Marta, no właśnie ta tempka mnie zastanawia, Jakoś tydzień temu utrzymywała mi się na poziomie 36,7- 36,8, a tak od weekendu mam 36,9 - 37,1. Ciągle mam wrażenie, że @ idzie i co chwilę się sprawdzam. Brzuch mnie raz ćmi a raz jest spokój. Qrcze nie wiem czy wytrzymam do poniedziałku, z jednej strony chciałabym wiedzieć a z drugiej, nie chciałabym zobaczyć jednej kreski :/ Ale to wszystko jest pokręcone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus też ciągle sprawdzałam bo wydawało mi się że to dziadostwo już przyszło ;) chyba nie wytrzymasz aż do poniedziałku ;) no chyba że będziesz tak zajęta przygotowaniami do ślubu że nie będziesz miala czasu :) ale daj znać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Jestem.. Amerie zle mnie odebralas chodzilo mi o to ze smutno bez Ciebie a tymbardziej dlatego ze to Ty zalozylas topik;)))))) Milego spanka!! Ja dopiero wstalam ale dajcie spokoj.. katastrofa;((( jak ogudzilam sie zeby pozegnac M, to prawie lozko zarzygalam.. dawno z domu nie wychodzilam znaczy do miasta wiec pewnie wczoraj jakies ochydstwo zlapalam... fatalnie sie czuje jakbym miala goraczke ale czolo zimne... i chyba jeszcze pecherz przeziebilam bo sikam jakby mn zawory puscily....' na dodatek nadal mnie boli brzuch jakbym miala miec okres.. kurczak!!! nie mam sily.. Dagus zycze..;) Wiesz czego;)))))))))) Byloby super!! No widzisz Amerie tez sie zastanawiam o innych staraczkach bowiem chcialabym je wreszcie poznac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jesc nie moge a jestem glodna jak diabli.... pewnie znowu wirus i trzeba w lozku lezec przez tydzien.(((((((((((((((((999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i znowu masz pretekst żeby leżeć w łóżku cały dzień ;) :p kuruj się biedaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawe na chory żołądek !!!!!! No co Ty!!!!!!!!!! Herbatka, woda mineralna... Albo pepsi jest dobre na żołądeczek :) Ja czuje się dobrze :) i żadnych mdłości i innych dziadostw nie planuję ;) Oj plackiem leżeć to ja tez nie lubie :o bo ile można pół godziny...a potej już mnie nosi...: o Wczoraj już tylko kanapki zjadłam bo nic innego mi sie nawet podgrzewać nie chciało :o padłam jak mucha taka jakaś zmęczona byłam :o Dzisiaj musze chyba coś ugotować :o może leczo zrobie... A Ty coś pichcisz? pewnie nie bo chorusia jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie porzygam..............'oj zle ze mna dziewczyny a musze leciec do mamy bo prosila!!! To papapapa;)Jak wroce to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dyskusja ominęła ale miałam czytania w autobusie. Marta głowa do góry pewnie to akurat cykl bezowulacyjny, nie wierzylabym we wszystko co mówi gin . Dagus trzymam kciuki za dwie kreski Amerie ja cię rozumie, padam na twarz czasem bo wychodzę z domu o 7.30 a wracam o 22.15 i nawet nie mam siły kompa włączyć a pisze z telefonu :-o I jeszcze wczoraj mojemu mężowi sie zebrało na amory i normalnie mnie wymaglowal do 12 :-p dziś jestem niezywa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agnes ale mam podejrzane objawy ;p Ja nic nie chce mówić :) Ja dziewczyny padam dziś, od rana albo obiad albo sprzatanie. Mam remont łazienki i cały dom w kurzu:/ Ehhh a dzisiaj troszkę mnie brzuch pobolewa, zawsze tak mam przed okresem... No tak, bo jeszcze kilka dni i będzie :/ Podobno jak sie jest w ciązy to sie to czuje wewnetrznie. Ja czuje ale na 100 % ze bedzie okres :( Jakoś mi ciężko ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×