Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Bo juz od trzech tygodni prosze go zeby mi zlozyl szafke do lazienki.. zaczepil kinkiet itd.. a on zawsze jest zmeczony i jak spoznia sie do pracy to jest ok... a jak prosze zeby cos zrobil to nie bo sie spozni do pracy!!! Szlak mnie trafia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze nie i wcale tego nie planuje mieć :) chce tylko wiedzieć z ciekawośco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zycze Ci zeby Cie ominelo bo podobno.. nieciekawie z tym do 1-szych 3 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie;)) Miesiac temu kupalam mu rowerek taki co teraz jest w modzie:) rowerek/ wozek;))))) A teraz to tylko jeszcze dam zabawke, pieniadze i czekoladki.. za rowerek zaplacilam 160zl wiec chyba bedzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie koniec ze slodkosciami;)) Znowu wracam do diety.. mialam 3 tyg przerwy ale znowu dietka;'))))))))) W tamtym miesiacy schudlam 5,5 kg i teraz znowu tyle i bedzie super;)))))))) Za duzo sobie poizwolilam w tamtym roku i stracilam swoja linie, musze do tego powrocic bo zdrowko od tego szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietetyk dal mi diete i ja stosowalam;)))))))))) oprocz tego blonnik i tyle...;))))))))) Spadam na ta kawe bo juz pisala.. ide spod 27 do 42;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tam impreza!!!! Tylko ja i matka michalka.. Kawa i pogaduchy.. tylko corka tej ciezarnej ciotki przyszla i wojne zrobila pobila michala.. ujak zawsze.. a oberwalo sie michalowi.. a wez!! szkoda gadac;(((( michalek nie mogl sie nacieszyc samochodzikiem alke karolina go zabrala... w koncfu zwrocilam jej uwage bo jej szanowna matka siedziala u siebie w domu i nie raczyla przysc po dziecko.... A Ty co porabiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge się dodzwonić do mojego gina :o nikt tam znowu nie odbiera i nie wiem czemu :o Chyba mnie coś trafi !!! Będziemy musieli tam jutro jechać bo bez jaj... Chyba musze troche posprzątać w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj sie;))) Bo bejbik sie wkurzy i Cie kopnie;))))))))))))))))0 A ja to napradwe jestem trafny czlowiek.. Brzuch mni boli jak na okred.. co mi jest?????????? Dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież masz jeszcze duuużo czasu do terminu @ :o Dziwne bardzo :o sama nie wiem... No chyba że to co innego... może nie będzie wcale @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no.. co Ty za wczesnie na takie osady jeszcze nawet dobrze staranek nie zaczelam...' Nie wytrzymam z tym brzuchem!!!! Naprawde jak na okres;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież dopiero niedawno skończyłaś @...bardzo dziwne...bardzo :o naprawde nie wiem co to :o zobaczysz czy Ci przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby.. A Ty moze zadzwon do innego gina;))) Skoro ten nie odbiera.. A na fundusz czy prywatnie chcesz isc???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies Ty poszla??;(( Nie zostawiaj mnie samej nie moge zasnac a tak koszmarnie sie czuje.. Przepraszam za zale ale naprawde zle sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spoko poszłam tylko ko kuchni na chwilke bo sobie tam coś ukladałam po ostatnich rewolucjach co mi tam robili :) Rozumię Cię jak człowieka cos boli albo cos dolega to dramat :o współczje Ci bidulko :( Ide prywatnie. Ale nie chce iść do innego bo u tego już kiedyś byłam i wie co u mnie jest grane. I wiem że jakby co to weźmie mnie do szpitala bo jest też ordynatorem w szpitalu. Już raz mnie wziął niedawno jak wykrył u mnie mięśniaka. I wogole kazal przyjść jak tylko będe w ciąży. teraz tylko chce żeby przez tego mięśniaka nic się dziecku nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno wszystko bedzie ok;))) I mam nadzieje ze po urodzeniu przedstawisz cioci Agnes swojego SZKRABIKA;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Ciociu Agnes :) nawet jak będziesz chciała to się się nie wymigasz ;) Wtedy już Ty napewno będziesz miała swojego szkrabika albo w drodze ;) Ej no jedno !!! a ile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×