Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Dziewczyny jak wy sie odnalazłyscie na nk? Ja obejrzałam tylko smile - fajna laska! Taka filigranowa dziewczynka sie wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wy ostatnio macie pęd do pisania :) tyle czytania, że głowa mała ;) ja jestem zmęczona na maksa, chyba zaraz się wykąpię i do łóżka śmignę ;) jak zasne to trudno, jutro czeka mnie ciężki dzień w pracy... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu jak ja jestem to nikogo juz nie ma ;-( Dobra ide popracowac znowu, miałam nadzieje na chwilke sie oderwac od kompa :-( i z wami pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego mi trzeba bylo;)))))))))))))) Marta wyslij mi swoje dane na maila to wejde na nk i Ci wysle zaproszenie i wiadomosc ze to ja;)))))))))))) Widzisz Goga;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a jak już znajdziesz Agnes na nk to tam jest reszta a jak nie to my Cie tam znajdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga posluchaj Amerie:))) moja ciotka tez tak miala tylko ona w ogole nie stosowala;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ci wysle meila amerie :-) myslalam ze was nie ma na necie, bo ma taki zje...ny interenet w domu, normalnie predkosc prawie rowna zero...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze są chyba powroty do pracy po dniach wolnych :o spać jeszcze nie poszlam, muszę się herby napić i gary pozmywać :o no i tak ciężko mi was opuścić, zawsze w ciągu tygodnia jestem poszkodowana bo wchodzę tylko na chwilkę na topika za to moge nadrabiać w weekendy ale wtedy to słabo się tu dzieje :o nie licząc wczorajszego wieczoru ;) a w ten weekend przyjeżdż do nas nasz znajomy i chyba se nie odpocznę za bardzo no i nie będe miała też chyba tyle czasu, żeby z wami pisac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wlasnie odkrylam forum. Nie wiem czy moge do Was dolaczyc ... Tez zaczynamy starania o maluszka ... ale juz o trzeciego :)) Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do Waszego grona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga słuchaj się amerie i stosuj już kremiki tez ci tak radzę, nawet jeśli jescze nie chcesz typowo na rozstepy to chociaż się balsamuj żeby skóra była elastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes zaraz ci tez wysle meila, oczywiscie jak mopj dziadowski net bedzie działał! chyba nie dam rady z wami pogadac teraz , bo mi sie komp cały czas zawiesza ;-( Dobrze ze chociaz w pracy mam duza predkosc neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dobrze jutro zakupie krem na rozstępy :) dzięki za rade :) faktycznie im wcześniej tym lepiej :) nie zaszkodzi napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie w tyg nie mam czasu żeby często zaglądac na topik albo energii brak :o chyba dzisiaj zasnę jak bobas o ile nie przetrzymam zmęczenia bo wtedy nie będe mogła zasnąć, ja właśnie mam tak dziwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz zmykam bo musze jeszcze obiadek jakis na jutro szybko zrobić :o później sie wykąpie i wreszcie do łóżeczka :) do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wyslalas??????????????? tylko komu.. mi czy amerie? Hej Gosia;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to herbaciara byłam zawsze i jestem do tej pory kawkę to piję okazjonalnie i to zawsze musi byc jakas cudaczna ;) malagosia dwójka maluchów w tym jedno 7 m-cy i ty juz trzecie chcesz? wow, a niby mówią, że tyle roboty przy dziecku ;) podziwiam odwagę, wpisz się do tabelki :) a może ty już zafasolkowana tylko jeszcze o tym nie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie net sie jej zacial..;(( wiem jak to jest ja tez mam takiego dziada ze szok... czyli sama zostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już czyściutka :) herbę spije i smigam do wyrka :) a garów to mi się myć nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Amerie;( zajrze jutro rano jesli wstane.. teraz jeszcze poczekam;) moze ktos dolaczy;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×