Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Myslalm tez o zrobieniu kursu na animal care ale trwa rok i nie wiem za bardzo czy z jezykiem dam rade, bo poza tym nie wydaje mi sie zeby byl jakos szczegolnie skomplikowany. moze jak zafasolkuje to bedzie dobry czas na doksztalcanie? marzy mi sie kurs a veterinary nurse ale trwa 3 lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w sano, chcociaż dostałam od nich zaproszenie na rozmowę kwalifikacują ale przy okazji wyszła sprawa z tą firmą co mam praktyki, zresztą nie czuje się na siłach żeby iść do sano ;) mnie też jakos praca na fermie nie pociąga no może poza pracą przy trzodzie, też składałam masę cv do lecznic weterynaryjnych ale wszystcy mnie w dupce mieli :o myślę, że o dobry pomysł żebyś sobie zrobiła kursi w Anglii, ja miałam sobie właśnie cos takiego zrobić jak był pomysł, że zostajemy w UK no ale sprawa stała się nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikogo nie ma to spadam do wyrka :) dobrej nocki :) pewnie jutro też sporo czytania będę miała amerie, smile i stokrotka trzymam kciuki za was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jeszcze tylko tabelkę wkleje co by łatwiej było zerkać ;) STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie...............23................4................ .ok 20.09 smileEveryday......22............3.....................o k.22.09 stokrotka987.......30.............6...................ok .2 3.09 AsiaAaK..............19............duzo................2 5.25.09 malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 0 2.10 Olka.P................28................4............... .ok 02.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2.................... .ok.16.10 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wyobrażała sobie ciebie zupełnie inaczej, ale nie dlatego ze myślałam ze jestes ładniejsza badz brzydsza. Myslałam ze jestes taka typowa nastolatka, jakie sa w twoim wieku, myslałam ze masz cieme włosy i jestes malutka i ze wygladasz na 19lat. A wygladasz powazniej jak na swoje lata, na tak bym ci dała 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wklejacie cały czas tabelke bez Małgosi ;-P Aha Malutka i Guzia wyszły jez ze szpitala ;-D luknełam na inny topik. Niestety do nas nie zajżały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj wieczorem wcześnie zmiotło spanie :o po prostu zero kontaktu z otoczeniem :o a teraz znowu w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też w pracy :) ale jakoś tak pracuje na siłe bo strasznie nie moge sie zmusić do pracy :o najchętniej bym juz poszła do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja to bede prorokiem:] Dzisiaj rano obudziłam się z bólem brzucha, oczywiście @ przylazła. A juz miałam chęć zrobić test leżacy w szufladzie:) Może przyda się za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem :p:D:D:D:D Jestem , jestem dziewczyny ale troche nie ciekawie u mnie bo lekko plamiłam i muszę leżeć mało chodzić bo miałam maleńki krwiaczek ponoc już jest wszystko ok no ale oszczędzać się jeszcze muszę :) Wiadomo dla dzidzi wszytko :) więć nie bardzo kiedy mam klikać :o W poniedziałek mam wizyte u ginki i zobaczymy co mi powie bo już brak mi zajęc jak tak leżę :( całuję Was mocno i kozystam z okazji że męzuś laptopa zostawił i poczytam co u Was bo tak na leżąco to trudno pisac :O 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie...............23................4................ .ok 20.09 stokrotka987.......30.............6...................ok .2 3.09 AsiaAaK..............19............duzo................2 5.25.09 malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 0 2.10 Olka.P................28................4............... .ok 02.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2.................... .ok.16.10 SmileEveryday......22............4......................ok. 26.10 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........ Przełaze na koniec tabelki:( Oczywiście tej pierwszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xkslanderka no wreeeszcie :) pewnie że dla dzidzi wszystko więc odpoczywaj :) daj chociaż znać jak będziesz po wizycie :) zdrówka dla Was :) Smile no szkoda że to dziadostwo przylazło :( ale przed Tobą następne staranka :) a test trzymaj bo napewno sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkslanderka22 mam nadzieje ze bedzie wszytsko w porzadeczku:) najwazniejsze pierwsze miesiace trzeba duzo odpoczywac i dbac o siebie by uniknac komplikacji:) ja juz chcialabym tak 6 miesiac gdzie nawet zalecane sa grube porzadki w domu:) bo u mnie to by taki porzadek sie przydal. Teraz troche posprzatam i szybko sie mecze i musze sie polozyc i nigdy nie dokoncze calej pracy. Moj M dzis wyjechal mam nadzieje ze przyjedzie w piatek. Czuje sie nawet spoko tylko plecy juz zaczynaja bolec no i wczoraj pierwszy raz zwymiotywalam po jablku chyba moj dzidzia nie chce jabluszek:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem jak u was moze jeszcze za wczesnie ale mi starsznie wybilo podbrzusze i juz nie moge nosic moich jeansow bo sie nie umie dpiac i szukam jakis w miare tanich spodni z pasem na allegro jest duzo ale nie wiem czy ma to sens tak kupywac bo jak nie beda dobre to kicha...szkoda pieniedzy,chyba bede musiala poczekac jeszcze i w przyszlym miesiacu wybiore sie do sklepu ciazowego i z jedna pare sobie kupie takich spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka też się boje tego momentu kiedy zacznie mi rosnąć brzuszek i nie będe miała co sobie ubrać bo wszystko zacznie sie robić ciasne :o ciekawe kiedy u mnie sie tak zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xlanderka - dla dzieciaczka leż jak najwięcej i odpoczywaj 👄 Koniecznie daj znac jak po wizycie i zagladaj do nas czesciej, jak tylko bedziesz mogla. Trzymajcie sie we dwie ( albo we dwoje ) ale stawiam ze we dwie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobiety ale macie tempo :) Ja nie mam nk ale powiem tyle ze mam ciemny braz włosy ( teraz chce zafarbowac na blue black :-p) niebieskie oczy i jestem raczej szczupła Marta a jak sobie mnie wyobrazalas ? :) Sorki ze nie mam dla was czasu ale praca i mężowi też coś sie należy wieczorami :) Xkslanderka lez i wypoczywaj Pozdrawiam cała resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie mi to chyba wyszło jak robiłam test dwa dni po terminie... i wiem że takie czekanie jest wkurzające :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, to znow ja, bede czasem do Was zagladac, a na pewno sie pochwale jakbysmy mieli juz czekac na maluszka :) za jakis tydzien bede robic test (chyba ze @ przyjdzie wczesniej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkslanderka w takim razie dużo odpoczywaj i pełen relaksik skoro mus to mus :) smile szkoda, że to cholerstwo przylazło :( ale jedziesz na wakacje a to dobry czas na zafasolkowanie, odprężysz się i przyjedziesz z towarzyszem w brzuszku :) amerie no chyba coś wyszło z tych staranek twoich :) zrób teścik, 36 dc to już powinno wyjść, skoro masz normalne 35dc to jesteś jeden dzień po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj amerie jeśli czujesz się na @ to i czujesz się na ciąże bo objawy te same ;) a skoro jeden dzień spóźnienia...... :D no coś mam dobre przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×