Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

amerie może to jakiś chujowy ten test.... w każdym razie teraz oprócz czekania nic nie pozostaje jeśli nie dostaniesz za dwa dni @ to znowu zrób test stokrotka 🌻 że też to cholerstwo jednak cię nawiedziło dagus jeszcze raz gratulacje z okazjo ślubu :) wszystko fajnie ci się zgrało ślub i dzidziuś :) dbaj o siebie agnes nieźle załatwiłaś swego M :D ale powiem wam, że chory facet w domu to tragedia... ;) Goga co to się ma znaczyć, że ty od 6 rano nic nie jesz? lanie powinnas dostać ;) musisz się teraz ładnie odżywiać bo już sama sobie nie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon A to wiesz tak z przyzwyczajenia bo nigdy do pracy nie brałam śniadania... Nie no następna co chce mnie bić ;) Co u Ciebie?? Bolą Cie jeszcze mięśnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszeczkę bolą :( na prawdę ta wyprawa to był niezły wycisk dla mojego organizmu teraz musisz się przyzwyczaić do zabierania jedzenia ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to kiedy planujecie nastepna taka wyprawe? ;) ale swoja drogą to fajnie jest sie czasem tak poruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi mówili że kobieciew ciąży jest bardzo ciepło a mi jest zimno jak cholera :( ide sie wykąpać to może sie zagrzeje w wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz to takich za długich kapieli gorących nie bierz bo podobno nie wolno myslę, że wybierzemy się na ta niebieska trasę żeby zobaczyć jak ona wygląda, w ten weekend będziemy mieć gościa więc wyprawa odpada w nastepny naszą rocznicę więc może za dwa tygodnie byśmy się wybrali.... ale to się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga mi tez wiecznie jest zimno,ja to wogole jestem zamrzluch i przewaznie jest mi zimno,moj M zawsze chodzi porozbierany do bokserek a ja sweter i koc:) hehe... Ja dzis jakos nie fajnie sie czuje leze caly dzien w lozku,mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tesknooo mi za moim M dopiero wczoraj wyjechal a ja dzis normalnie zalamka totalna;( sama...samotna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka najgorsze są pierwsze dni a później idzie się oswoic z myślą, że bliskiej osoby nie ma, wiem z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy idzie sie oswoic chyba to nie w moim przypadku,on juz rok co tak wyjezdza i do tej pory nie moge sie z tym oswoic:( ale co zrobic....nic ide sie juz polozyc...dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) Już dzisiaj mamy większość zdjęć, prześliczne :) Pamiątka fantastyczna, na całe lata :) Amerie, te testy jakieś felerne :/ Ja z brzuchem i plecami miałam dokładnie to samo. Naprawdę się zdziwię jeśli się okaże, że to nie fasolka. Ale to UK jest do d..y, z tym dostępem do gina, badaniami itp. Agnes, Ty się kuruj. Twoje objawy nie są za fajne. Gdyby nie to, że miałaś @ to bym powiedziała, że zafasolkowałaś... Goga, ja bym nie wytrzymała tyle czasu bez jedzenia. Ty jedz koleżanko i odżywiaj siebie i fasolinę. Marzenka, ja miałam przedsmak tego co Ty, jak mój obecny przez pół roku pracował jako Przedstawiciel Handlowy i wyjeżdżał w trasy. Nic ciekawego jak musisz zbyt cfzęsto siedzieć sama w domu :( ale my jesteśmy z Tobą :) Dzisiaj jestem co chwilę głodna, kto by pomyślał po wczorajszym obżarstwie. Ale z drugiej strony jest mi niedobrze :/ wrrrrr I obawiam się zjeść cokolwiek żeby pawia nie puścić :( Ale będę musiała coś zjeść bo padnę... Nic dziewuszki zmykam, może jeszcze później zajrzę, o ile będę miała siłę, a jeśli nie to do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka mój był przez trzy lata w Anglii a ja studiowałam w Polsce i widzielismy się jak ja miałam jakies wolne no i w święta ale z czasem można się przyzwyczaić.... powiem ci że już pod sam koniec czyli jakieś pół roku było najgorzej, ale wiem, że wszystko można przetrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski Amerie takie spóźnienia są najgorsze :-o ciekawe co z tego wyjdzie. Idź w pl do lekarza i może niech ci wyreguluje cykl ale mam nadzieję ze nie będzie musiał :) Goga ty jedz dla maleństwa :) Marzenka odpoczywaj :) Dagus Wielkie Gratulacje ślubu i dzidzi :-D Agnes a ty sie porządnie wykuruj Pa patki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mnie wczoraj po tej kąpieli takie spanie ogarnęło że sobie poradzić nie mogłam :o i tak zasnęłam że nawet nie wiem kiedy ten chłopak od mebli poszedł :o całkowite nemo... Marzenka a juz myślałam że coś ze mną nie tak ale jak Tobie też tak zimno to znaczy że wszystko ok :) Agnes jak zdrówko dzisiaj ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim;) Ja juz wyzdrowialam grypka przeszla;) i pomimo ze nadal mam mega zgage i niedobrze mi to jest super;) Poprawil mi sie humorek! Czuje sie jak nowo narodzona;p Moze dlatego ze wlasnie skonczylam staranka;) Hihihi! Ale fajnie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W widzisz Agnes bo takiego lekarstwa Ci było potrzeba :D A na zgage to są jakieś tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. jak tam? zaciazone jak sie czujecie? ja dzis mam mega dziwny dzien...cos tam mnie kluje po prawej stronie krocza i becze jak bobr bo juz mysle ze cos sie dzieje nie tak...ale wyczytalam ze jest wszystko w porzadku ze tak sie zdarza i nie ma obaw do paniki ale ja od razu w placz:(:(:( chyab jestem nie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka ja też tak mam że jak mnie coś zaboli to myśle że coś złego sie tam dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( to jest straszne bo ja tak kocham juz to malenstwo ze nie wiem co bym zrobilo jakby cos zlego sie stalo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×