Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

malagosia ale poki @ brak to jeszcze możesz zobaczyć dwie kreski niebawem ;) te niektóre testy to dupne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie się pewnie ze swoim M żegna ..... i zapewne wieczorkiem się odezwie tak jak to było ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zgrozo!! Banmon czemu mnie nie zrugalas...? Myslalam ze to Goga napisala o tym pozytecznym wypadzie a to Ty;)) Ale gapa ze mnie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze od tego są niedziele ;) ale ty szczęściaro też poniedziałek i wtorek będziesz mogła poświęcić leniuchowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuchowanie fajne ale nie samotnie jak ja.. Lepiej tak jak Wy;) we trojke;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zakupki :) ach jak ci zazdroszczę ;) a robiłas dziś test, może już by coś pokazał.... no bo chyba niemożliwe żeby bez przyczyny się tyle @ spóźniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie milas zrobic test;( moze sprobuj jeszcze jede zrobic!!! Ja jestem casly czas na necie czytam inny topik tam pierwsza urodzila;) fajnie sie czyta juz sie nie moge doczekac az nasze ciezarowki urodza;) ja ostatnio znowu sie nakrecam na ciaze gadam non stop o tym z M. ale na topiku cicho sza;) poczekamy zobaczymy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z doskoku ;) ale jakos tak dziś nie mam nastroju na pisanie..... jakiś taki dół mnie złapał, chodzę rozdrażniona, nic mi się nie chce i w ogóle jakos chujowo się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ramantico wyjście :) fajnie :) na jaki film się wybieracie? a sama nei wiem czemu wkurzona chodzę może taki dzień cyklu, ale mam ochotę wszystko rozpieprzyć w pył...... męczy mnie to że ciągle myślę na temat ciąży i w ogóle jakoś mnie ten temat zaczyna drażnić, no ale przejdzie mi pewnie za parę dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki laseczki ja też spadam, muszę herbę spić :) amerie jak zrobisz jutro teściora to pisz co i jak........na tym drugim topiku co jestem to też dwie dziewczyna miała takie akcje z @ i ginekolog przepisał jej tabsy..... i też o ile dobrze pamietam to okres dostała baaaaaardzo późno, musisz się amerie zapisać koniecznie do tego gina w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam!! Masakra!! Ja co najwiekszy milosnik horrorow jestem to tak sie balam ze szok;))) bylismy na oszykac przeznaczenie 4 3d;))))))))))))) ale efekty;)))) nigdy juz na to nie p[ojde;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agnes też właśnie sie wybieram na ten film, tylko sie jakoś wybrać nie moge :) Amarie jak u Ciebie??? Dalej bez zmian??? Chyba ide na jakieś zakupy :) chętnie sie przejde bo pogoda u mnie śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Ja juz po wizycie u gina :) Kochane po krwiaczku nie ma juz sladu :) Wszystko jest ok :) Widziałam perełke na usg :) i ma już 5.5 cm :) Rany tak mi ulżyło że wszystko jest ok :) oczywiście zwolnienie mam nadal i mam bardzo dużo odpoczywac i nic ciezkiego nie nosic :O Widzę że nasze grono mamusiek rosnie :) NATALYA Gratuluję :D Pozostałym staraczką slę fluidki :) I zmykam bo głodna jak wilk jestem :D STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............duzo................2 5.25.09 malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............... .ok 02.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2..................ok .16.10 stokrotka987.......30.............6.................. ok .22.10 SmileEveryday......22............4.....................o k.26.10 amerie9.............23.............5.................... ...??????? ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkslanderka22 jejciu jak fajnie a juz sie martwilam...ale fanie ze wszystko ok:) ja mam dopiero usg 12 pazdziernika i tez nie moge sie doczekac kiedy zobacze moje dzieciatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie fair ze wy sie widzialyscie na NK a ja was jeszcze nie...;( wyslijcie mi na meila info to zobacze was a wy mnie;) marikahaha@o2.pl To taki meil na potrzeby tego forum bo swoj osobisty najczesciej uzywany mam z imieniem i nazwiskiem wiec nie bede go podawala ale piszcie na tego co podalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka ja ci wysyłam zaraz meila to mnie zanjdziesz na nk. Laski ide dzisiaj do gina. Miałam isc z wynikami nasienia moje meza, ale jakos przez to zabieganie zapomnielismy ich zrobic ;-p chociaz mi na tym zalezało. Przypomniałam sobie o tych badaniach dopiero w piatek. Ah zaobczymy co mi ten gin powie dzisiaj On ma bardzo dobra opinie - wiec to co mi powie bedzie sie liczyło dla mnie. I znowu pewnie nakłamie ze sie długo starma o dziecko. Ale ja jestem kłamczucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiElKa NiEwIaDoMa 13
Witam mam pytanie ?! Otóż staram sie o dziecko i mam problem z hormonami ,dostałam luteine pod język .Mam ja brać od 16 do 25 dc i mianowicie problem polega na tym ż ew tym miesiącu miałam 2 razy okres wpierw dostałam 27.08 i trwał 9 dni po nim lekko i tak plamiłam Ginekolog twierdził że to hormonki sa poplątane i że po mimo lekkiego plamienia( było minimalne wkładką prawie czysta) mam brać normalnie w 16dc lutene więc zaczęłam i czułam bardzo jajniki i rozkręciła się ponownie @ ( w sumie w 3 dniu brania luteiny w 18 dniu cyklu) ginekolog powiedział że mam się nie przejmować i przerwać luteinke brać.Tak zrobiłam i dostał @ ( drugą w miesiącu ) kazał mi ponownie zacząć ja brać w 16dc.I teraz mam problem bo nie wiem kiedy się spodziewać @ nie wem czy ją liczyć od daty @ 27.8 czy od 13.09 ( bo w tedy @ pojawiła sie po raz drugi w miesiącu ) Moje cykle były zawsze co 34 dc . Więc teraz według pierwszej dat dzisiaj jest 33dc i jutro powinna być @ a wedle 2 daty dzisiaj jest 15dc i jutro powinnam startować z luteinką .Nie wiem już sama jak mam liczyć płodne dni Dzisiaj bolą mnie strasznie jajniki i nie wiem czy to na te dni czy na @ .Może któraś z was miała podobnie , albo coś mi poradzi bo już sama nie wiem co i jak a pragnienie dzidziusia rośnie z dnia na dzień :) założyłam już nawet topik ale nikt mi nie udzielił odp może któras z was mi cos doradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak się zastanawiam kto nastepny zejdzie w dół i myślę ze bedzie to Banmon :-) Nie wiem czemu, ale takie jakies przeczucie. A Wy kogo obstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O marzenka ty jestes blondynką. A ja cały czas myślałam ze masz czrne farbowane włosy. Tak jakoś sobie ciebie wyobrarzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×