Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

kurcze a mi jak sie wali to sie wali wszystko...wlasnie moja mama dzwonila ze moj brat nie zjawil sie w domu jeszcze od rana...nie wrocil ze skzoly...telefon jego nie odpowiada...moja mama roztrzesiona chodzi po jego znajomych i pyta...juz sama sie zaczynam denerwowac bo to pierwszy raz ma miejsce taka sytuacja...a ja siedze tutaj bezradna ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze poprawię trochę tabelkę bo wczesniej pomyliłam sie w obliczeniach ;) STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............... .ok 03-04.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2..................ok .16.10 stokrotka987.......30.............6.................. ok .22.10 SmileEveryday......22............4.....................o k.26.10 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........? Pozdrawiam wszystkie!!! A teraz spadam na basen bo mąż już krzyczy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie...zjawil sie smarkacz jeden...u kolegow sobie byl na dzien chlopaka...ale nie pomysli maly gowniarz zeby do mamy zadzwonic i ja poinformowac o tym....moja mama placze jak bobr jest taka zdenerwowana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a u ciebie dalej tak jak bylo? kurcze mze ty rzeczywiscie jestes w ciazy...a jak nie to mam nadzieje ze to nic zlego i wszystko bedzie ok...chyba nie najlepsza ze mnie pocieszycielka ale po moich problemach z K tylko na tyle mnie stac;( glowa do gory kochana musi byc dobrze;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przepraszam za nieobecność ale miałam strasznie duzo rzeczy do załatwienia ostatnio, dzisiaj złożyłam prace do dziekanatu i czekam na obronę:) A jutro już wylatuje na spóznione wakacje:) i właśnie czekam na mojego R. bo juz po mnie jedzie:) Ehh muszę wstać dzisiaj o 2 w nocy, bo na 6 rano musimy być na okęciu. A po dzisiejszym dniu to normalnie nie mam sił:( Agnes STO LAT!!! 🌻 marzenka nie przejmuj się, na pewno bedzie dobrze. Chociaż powiem Ci ze gdyby tylko mój spróbował sie nie odzywać całymi dniami to nie wiem co bym mu zrobiła. On wie ze takie sytuacje mnie denerwują i teraz jak jest zajęty to po prostu pisze smsa,ze nie może teraz rozmawiać i wtedy jest ok. A nie żeby sie zamartwiać co robi i gdzie jest...ehh faceci... rózgę im dać na ten dzień chłopaka!!! ;/ Ja mojemu kupiłam krem do twarzy dla męzczyzn:) Ciekawe co powie:) hehe No co..po trzydziestce już jest to niech dba o pierwsze zmarszczki:)) Pozdrawiam Was wszystkie.Odezwę sie jak wróce za tydzień. i jak wróce to wszystkie maja byc szczesliwe i nie smucić sie ❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci fajnie smile...odpocznies...zrelaksujesz sie...super...pozazdroscic....tez bym gdzies wyjechala a najlepiej na bezludna wyspe...;( Mam nadzieje smile ze po tych wakacjach napiszesz ze .... jestes...w...CIAZY;D;D;D u mnie nadal bez zmian...zero odzewu...ciagle siedze i patrze na ten telefon ale on milczy...;(;(;( jedynie Agnes pisze do mnie wiec jakos tak lzej...ale nie moge zrozumiec dlaczego ON taki jest;( czy on nie ma serca?;(;(:( mam nadzieje ze nie przyjedzie dzis w nocy albo jutro rano...bo mam takie dziwne przeczucie ale mam nadzieje ze sie myle....bo nie chce na niego trafic w domu...nie chce go narazie widziec...;(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes wszystkiego co najlepsze :) no i spełnienia marzeń :) Olka a to ty taka artystyczna dusza jeseś, zupełnie jak ja ;) amerie ale ci ten @ cyrki robi, cholerka jasna, ale wierzę, że to nic poważnego marzenka z tymi facetami to na prawdę trudna sprawa, cholery czasami idzie dostać, widać twój typ tak ma, ze nie lubi pisać i pewnie on nie potrafi pojąć jak bardzo cię to wkurza ale to tylko facet a ja dopiero do kompa zasiadłam, dziś też miałam poranek do dupy ale później się jakoś polepszyło tylko, że jest super to powiedzieć nie mogę ;) oczywiście czekam z utęsknieniem na weekend :D w ogóle wybieramy się do Zakopca na weekend więc od piatku do niedzieli nie będę się udzielała na topiku. Mam nadziej, że usłyszę jakieś dobre wieści od was laseczki jak wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile miłych i owocnych wakacji ;) Marzenka on wkońcu napewno sie otrząśnie i zrozumie co zrobił. Banmon wycieczka w góry :D fajnie :D może zmiana klimatu sprawi że zafasolkujesz bo wiesz....jesteś obstawiana jako następna ;) Amarie sama się denerwuje tym co to sie dzieje u Ciebie :o ale wierze że to nic złego. Niedlugo napewno sie wyjaśni :) Olka fajne masz zainteresowania :) co ładnego robisz? :) A gdzie nasza solenizantka?????? A u mnie sie troche poprawiło ale mogło by byc lepiej. Mój R. chyba zrozumiał co zrobil i sie stara teraz jak może ale tak łatwo to mu ze mną nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Goga twój M powie ci kilka ciepłych słówek i jeszcze przed zaśnięciem nie będzie śladów po zgrzytach ;) jeśli chodzi o moje zafasolkowanie na wyjeździe to nic z tego bo już dawno po owulce jestem :) za to na pewno pomoczę tyłek dobrze przez ten weekendzik :) trzeba jakoś uczcić rocznicę ;) mam tylko nadzieje, że się nie posprzeczam z moim M bo my własnie jesteśmy do tego zdolni że często sobie psujemy potencjalnie fajne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to może tam fasolina sie zagnieździ :) No i bez żadnych mi tam sprzeczek ;) nie wolno w podróży rocznicowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) a nawet jesli miałaby się zagnieździć to pewnie od sauny wyparuje, że się tak wyrażę..... w każdym razie nadziei sobie nie robię w tym cyklu dobrej nocki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry....ale tu cisza...ja wlasnie wstalam...jakos nie potrafilam w nocy spac...budzilam sie co godzine;( dalej cisza....telefon milczy;( ciekawe czy jak przyjedzie to bedzie probowal sie ze mna kontaktowac i cos wyjasnic jak nie to watpie ze juz bedzie co z tego zwiazku zbierac;(;(;( Dobrze ze mam moje malenstwo i ono mnie wspiera od srodka. Zjem sniadanko,wypije herbatke,troszke jeszcze posprzatam i zbieram sie do mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4..................03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............ok 03-04.10 banmon..............26................4................07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2...................ok .16.10 stokrotka987.......30.............6..................ok .22.10 SmileEveryday......22............4...................o k.26.10 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka napewno sie odezwie twój i nie mów takich rzeczy bo macie przecież maleństwo w brzuszku :-o Małgosia jesteś po terminie co tam u ciebie? Amerie ale ci @ plata figle, musisz coś wziąść na uregulowanie cyklu Banmon ale ci dobrze z tym weekendem :) Ola fajne masz pomysły z tym rekodzielem tutaj lubią takie rzeczy :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Dziekujeeee mocno i bardzoo za zyczenia;)))))))))) Kochane moje;p Wczorajsze urodziny.. szkoda gadac.. wieczorem pojechalam jeszcze do tego krakowa po tego kolege.... i oczywiscie policja nas zlapala.. jechalismy wolno bo wiedzielismy ze tu stoja.. ale im sie swiatla nie spodobaly i wlepili nam mandat.. 2 punkty i 150 zl... debile.... tak sie wystraszyla zxe zrobilam sie zielona.. musial mnie ten kolega wyprowadzic... prawie zwyniotowalam.. Potem jeszcze stacji nie bylo po drodze... mij pecherz cudem nie wybuchl.... j mnie przeprosil i w niedziele jedziemy odwiezc tego chlopaka i na caly dzien do krakowa.. jakbys Goga chciala isc na jakas dobra herbatke to zapraszam;) tak bardzo chce z Toba podagac osobiscie;) ponadto nie moge jesc, przytulac sie i jestem gorsza od zolwia.. J stwierddzil ze to fasolka i ze bede jeszcze gorsza!!! Ale z przytulanek nie zrezygnuje;) Nawet mnie rozbawil..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ ..03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............ok 03-04.10 banmon..............26................4................0 7.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30.............6..................ok .22.10 SmileEveryday......22............4...................o k.26.10 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3............11............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze u mamy...bylam u ginekologa na badaniu i z wynikami moczu...zbadal mi macice powiedzial ze dzidzia ladne rosnie bo juz macica jest sporo powiekszona...ale z moczem nie za dobrze;( mam bakterie od 5-10 z licznym wplywem i powiedzial ze mam jeszcze za 2 tyg zrobic badanie i jak dalej bedzie taki wynik to wtedy leczenie ale moze sie polepszy;) Moja mamuska poszla na urodziny do mojej bratowej wiec siedze sama...ja nie mam nastroju na takie uroczystosci;( Moj K nadal cisza...wiedzial ze mam dzis gina i nawet nie raczyl zapytac jak tam sytuacja sie ma;( smutne to...ale coz... Agnes oby twoj J mial racje...moze bedziesz kolejna w naszej tabeleczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie Marzenka nim.. Widac ze on potrzebuje.. duzzzzooo czasu!! Moze to lepiej;) Zmieni sie na stale;) A poki co masz Nas, ;) Moczem sie tez nie zamartwiaj zawsze cos lekarz musi znalesc... poprawi sie wynik;ppp A co robisz??:p nie mysl o K.. masz urlop od niego!!! A co do dolnej tabeleczki to sie okaze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siedze na kompie i sie nudze,czekam na mame moze przyniesie mi troche tortu urodiznowego? chociaz watpie bo moja bratowa jest dziwna i nie wiadomo z jakiego powodu do mnie sie nie odzywa;/ trudno jest nie myslec o nim wiesz;( ja go KOCHAM... a teraz mam najgorsze mysli;( moze on juz mnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!! Ale mam smaka na golabki;))))))))) ma ktoras?? Ratunku!! Dajta golabkow az do J napisalam zeby mi kupil;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj glupot bo Ci takiego klapsiora dam ze szok!!!! Gdyby.. to napewno nie stralibyscie sie o dziecko!! A trym bardzirj ze ono juz jest;pppp A nie martw sie, dzidzia da popalic tatusiowi jak na swiat przyjdzie za to ze mame denerwowal;p!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wez z tymi wszystki,i bratowymi, ciotkami i w ogole!!! Szkoda gadac.. Same byce i primadonny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×