Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Ja juz sie nie bede starala.. przerywam Goga.. tylko nie wiem co sie dzieje.. brzuch mnie boli strasznie.. i ta krew.. taka jasna i jak woda.. jak zdjelam bielizne to po prostu wyleciala po nogach... az mi nogi drza.. nie wiem co sie dzieje.. pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto???????????????? Nie wiem co robic.. namet janusz powiedzial ze to nie taka krew jak mam zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuska
Hej Dziewczynki przyjmiecie mnie do swego grona? Troszke Was podczytuje:) To mój 2 cykl staran po poronieniu:( i nie moge sie doczekac 2 kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon..............26............5.....................04.11.09 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................11...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................6............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? agnes może poprostu masz taki mocny, mi ostatnio tak ze mnie prysnęło jak teraz tobie, i ze cztery razy w zyciu prawie zemdlałam jak dostałam @, czasami tak jest..... każdy cykl jest inny i inaczej się go odczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do mojej gin mam nadzieje ze w domu mnie przyjmie.. dostalas tez banmon???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam jak widać w załączonej tabelce ;) jedź do gin i melduj się jak wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dobrze jedź do gina i napisz jak wrocisz. Banmon Ty też :o szkoda, to nie tak miało być... ale co sie odwlecze to nie uciecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mnie to nie zaskoczyło, od stycznia zacznę chodzić na badania i zobaczymy.... no i trudno, wyżej dupy nie podskoczę jak to mawia moja ciocia ;) na biologię choćbym chciała to wpływu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem Banmon. Do stycznia to się jeszcze dużo może wydarzyć. A jakby co to koniecznie do dobrego gina idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pójdę jesli będę miała czas ;) jedni mają od razu to co chcą inny troche później a jeszcze inni wcale, takie życie ;) gdyby wszyscy mieli to co chcą to ten świat by nie funkcjonował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se właśnie piffko piję ;) jutro już weekend można tak powiedzieć :) ostatni raz będe nie wyspana ( w tym tygodniu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle dzis się nauczyłam robić kawkę latte taką żeby warstwy były, niby głupotka a bardzo się cieszę ;) mój M zreszta też bo przyoszczędzi na zabieraniu mnie do kawiarni ;) :P teraz będę mogła sobie sama robić tylko jakieś likierki muszę se zakupić co by kawkę wzmocnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam oprawić prace i jutro ide do promotora po podpis i będe ją składać. Może sie jutro coś dowiem o terminie obromy. Banmon ale fajnie :) napisz jak sie to cudo robi :) sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa bardzo prosta tylko trzeba mleko ubić później dodac kawkę ale tak po ściance wolniutko dolewać ot i cały sekret ;) a później to już można cudoawać z likierkami i różnymi pierdami smakowymi jak ktoś lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ci się przyznam że myślałam, że to bardij skomplikowana sprawa i jakiś cudacznych ekspresów potrzeba a tu się okazuje że całkiem łatwa sprawa, tera tylko muszę se zakupić takie 'szklanki' długie do latte i będę robić pokazowe kawy dla gości i dla siebie oczywiście też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom warto mieć takie pokazówki co oko cieszą :D jutro wybieram się do sklepów to zakupię odpowiednie akcesoria i w sobotę zacznę działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszą co by warstwy było widać i sympatyczniej się piło :) dla mnie takie pierdólki się liczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma nikogo na topiku, to i ja spadam, miłego wieczorka :) do jutra laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Boje sie isc jutro do lekarza bo rozmawialam z mama i powiedziala ze moglam poronic bardzo wczesna ciaze.... nie wiem co pisac ale sie zalamalam.... cholernie mi zle i boli mnie ten brzuch mam nadzieje ze nie znajde sie dzis na pogotowiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×