Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

tylko kurde teściowa jest sama :o kurde nie lubie takich sytuacji bo najchętniej to naprawde nigdzie bym nie szła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dentysta :o bleeeee To dwa fotele w jednym dniu zaliczysz ;) tez ide do gina 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam:p Banmon ja nadal czekam na zdjecie:P nie zebym zapomniala:p no i dzieki za powitanie:P Smile napewno wroci:P nasza ciezaroweczka jest nam potrzebna!!!!!!! Ja Cie podziwiam Bamon ze dentyste odwiedzasz.. ja juz bylam wszedzie, mijam z daleka stomatologow bo mo nie pomagaja.. u jednego prawie zemdlalam.... Ty na cytologie?????? ja dopiero w marcu bo wtedy mialam robiona:P pisz co wiecej slychac i nie poddawaj sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnija Goga ze ja chce tez uslyszec Twoja Fasolinke:P naghraj:P Wasze zdrowko:P i chlup:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiałki ja ide sie wykąpać bo potem to już zasne i mi sie nie będzie chciało :o ale wróce więc nie uciekajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dentystów się raczej nie boje poza tym mam lekkiego fiołka na punkcie ząbków i lubię sobie odwiedzić od czasu do czasu sadystę :) co by mi pilnował stanu moich zębów :) tak na cytologie idę bo ostatnio tez robiłam pod koniec listopada a mam taki zwyczaj ( od trzech latek wprawdzie\) że raz na rok cytologia jest zrobiona teraz czekam aż mój M skończy rozmawiać przez skype i muszę go namówić na wypad do sklepu po alkohol jakiś :) w końcu jutro wolne więc można się dziś odprężyć :P pazurki próbowałam robić ale za cholerę zdjęcie ładnie wyjść nie chciało :o w czwartek idę robić nowe pazurki więc może babeczka by mi u sebie cykneła zdjątko to wtedy ci wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Banmon masz plany na sylwka???? agaoga no to glupio.. ona sama.. chyba bedziecie musieli wziac ja do siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a powiedz ki do kogo chodzisz jak sie nazywa ta kosmetyczka???? wyszoruj sie Goga:p ja pocekam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze planów od trzech lat jeździmy zawsze na narty tak na 5 dni i zahaczamy o Sylwka ale jeszcze nic nie załatwialiśmy w tym roku.... na razie próbujemy się ze znajomymi dogadać no i powoli trzeba będzie coś rezerwować .... ale cholera wie jak to wyjdzie bo im dłużej będziemy się zastanawiać tym będziemy mieć większe trudności ze znalezieniem oferty sylwestrowej bo tak to zawsze jest :o a ty agnes jakie plany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam jak się nazywa ale przyjmuje u siebie w domu na ulicy świerkowej my też w tym roku będziemy pierwszy raz swoją choinkę kupować, wszystkie pierdólki i ozdóbki na nią.... :) cieszy mnie to bo lubię ten czas przedświąteczny :) tylko najgorsze jest w tym wszystkim tyo, że tyle kasy pójdzie na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z marzena na temat wspolnego sylwka ale sie okaze jak ne to ja i janusz i amaretto oczywiscie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie.. ja do innej chodzilam:p teraz mam przerwe bo janusz jest bez pracy ale napewno na swieta sobie zrobie- trzeba zadbac o siebie:p ja tez kocham ten okrews:) tylko wlasnie.. kasa, kasa i jeszcze raz kasa:( ja marze o takiej sztucznej, 2,20m i mnostwo swiatelek ... kocham jak choinka jest dobrze oswietlona:P masakra.. no i ptezenty.. ale z tym zawsze mam problem.. nie wiem co komu kupic.. wole jak ktos mnie naprowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaretto na sylwka:p w swieta nie pijenmy:::) no i posprzatac dom trzeba:( tylko wole jak j nie ma bo to len i on co chwila "misku przerwa zmeczylem sie":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłas do niej :) mi się podoba jak robi :) w grudniu oprócz pazurków będę też robiła piling kawitacyjny ;) a co tam !! trzeba być piękną na święta i sylwka ;) :D haha ja jestem zwolenniczką sztucznej choinki jakoś bardziej mi się podobają, no chyba że żywa to ta posrebrzana ale one są strasznie drogie, no i uwielbiam choinki kolorowe, taki mega kicz, musi być wesoło nie lubię za bardzo jak choinka jest w jednym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos nart.. tez bym pojechala:p choc nie potrafie jezdzic.. ostatnio jak sie uczylam.. bo u nas sa takie piekne gorki:P banmon mailabys gdzie smigac:) to janusz mial stac obok a ja niemota zmoczylam z trasy wpadlam na niego i razem zlecielismy z gorki.... fajnie bylo tylko prawie nogi polamalam bo narty mialam w bardzo.. rozne strony:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Agnes jak miło że wróciłaś :) Od razu się ruch na topiku zaczął ;) No i dobrze że banmon jednak postanowiła zostać :) A Smile też wróci, nie ma bata, ten topik lekko uzależnia ;) Goga a myślałaś żeby teściową zabrać do swojej mamy? Jedna osoba wiecej nie powinna zrobić różnicy a wszyscy będą zadowoleni. Ja jutro muszę powiedzieć w pracy o moim odmiennym stanie bo potrzebuję wolnego na przyszły tydzień. Muszę sie spotkać z położną i odwiedzic dentyste :( Plomba mi cholerka wczoraj wypadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo!!! Jeden kolor odpada:P ja tez mam nadzieje ze sie odwaze na dekoloryzacje bo ostatnio odwolalam wizyte:p kolorowa jest super a zywek choinki nie trawie bo sie sypie!!@!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :D fajna przygoda ja jakoś specjalnie dobrze nie jeżdżę ale z takich nie za trudnych zjazdów radzę sobie ;) ja bym chciała do Zakopca pojechać .... zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Ola:P no jestem:) pochwal sie ciaza:P nareszcie przyszedl czas i mow to glosno i otwarcie:P hihihih:P a w zwiazku z tym ubytkiem to idz do tego sadydty- dentysty ktorych lubi Banmon:P i niech Ci zalata ta dziure:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam nadzieję że problemów robić nie bedą ze zwolnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie uwielbiam żywe choinki :) Za ten zapach....aż się rozmarzyłam. I też pełno ozdób, pierniczków , suszonych cytryn itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede trzyhmala kciuki zebyscie pojechali:P ja jedynie w odludne miejsca moge chodzic bo ludzi pozabijalabym:PPPPP a nie chce isc do wiezienia:) za jazde na nartach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes widzę że się rozumiemy, dla mnie też każdy dentysta to sadysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie pachnie przyznaje:p ale potem jest balagan.. i bleee!!!!! Ja stawiam na sztuczna:PPPP hihihihihihih:) lenie takie jak ja wola sztuczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz że u nas jakoś nie ma zwyczaju żeby wieszać takie pierniczki i suszone owoce ale podobaja mi się takie rzeczy więc może bym w tym roku postawiła na coś takiego :) ale musiałabym podpatrzeć jak takie cos się kompanuje, jeśli mój M postawi na swoim i będizmey mieć żywą choinkę to takie suszone rzeczy by idelanie pasowały ..... :) musze jakieś zdjęcia pooglądać i podpatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będę się chwalić, aż mnie to stresuje bo nie przepadam za byciem w centrum uwagi, jeszcze anglicy są tacy strasznie mili aż czasem skręca...A w niedzielę powiedzielismy rodzince, mieliśmy poczekać do Świąt ale nie dało rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×