Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Dlaczego te szwarierki i bratowe takie wredne są :o Ola to masz fajnie bo nie musisz jej oglądać bo ja swoja to musze czasami u moich rodziców :o fuj... Agnes tez by sie we mnie zagotowało po takim głupim telefonie :o zawsze sie ktoś wredny znajdzie i w większości są to kobiety... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormonki to pikuś, najczęsciej po minucie już się z siebie śmieję :) Martwię się tylko bo ten brzuch mnie cały czas tak okresowo pobolewa i dzisiaj miałam taki brunatny sluz jak zwykle przed okresem aż sie przestraszyłam :( mam nadzieję że wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie sie.. dziadek j tez jest dobry.. jak jestem tam zawsze mi powtarza ze po co byl ten slub.. ze j zle z niego skorzystal bo sie zmienil.. itd.. dlatego rzadko tam bywam.. szkoda lez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No plus jest taki że nie musze tych wrednych małp oglądać, ale jest tez minus bo nie widuję się za czesto z własną rodzinką, a chciałabym , szczególnie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola musi być dobrze :) tylko uważaj na siebie :) ja tez sie dzisiaj wystraszyłam bo jak byłam zawieź to zwolnienie to dwie i pół godziny tam siedziałam bo tak mnie zaczął brzuch boleć i robiło mi sie słabo że myslałam że juz nie wyjde o własnych siłach stamtąd :( ale wkońcu przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes masz racje nie ma sie co pchac tak gdzie są źli ludzie, szkoda nerwów... Ola to normalne że tęsknisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agnes widzę że ty też za czarną owcę robisz ! Ja według mojej szwagierki czekam na smierć jej rodziców żeby ich mieszkanie zgarnąć itp. zanim to wymyśliła to z tesciem bardzo dobrze żyłam , teraz niby nic do mnie tesciowie nie maja ale niesmak pozostał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to za wszystko obwiniaja.. tyle rzeczy sie nasluchalam ze teraz nie szanuje ich.. nie znaja mnie a maja takie zdanie.. ich sprawa.. ja zla bo zabralam z domu j.. za wczesnie.. i w ogole nie taka miala byc ziona janusza.. szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci ludzie to dziwni ludzie/... nic im, nie pasuje.. nie pasowalo.. i nie bedzie oasowac.. wg mamy j my nawet nie wspolzyjemy dopiero jak mina dwa lata od slubu a po trzech dziecko.. oni sa chorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to oficjalnmi jest tak ze moja mama zgodzila sie na slub bo chciala sie mnie z domu pozbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Goga.. ale sama dobrze rozuniesz jak slowa potrafia zabolec.. gorzej niz jakis czyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola trzeba olewac takich ludzi, ignorancja to najlepszy sposób, według mnie Smile a ja to bym z chęcią zamieniła narty i bal sylwestrowy na ....... no ale mniejsza o większość ;) my własnie ze sklepu wrociliśmy, winko jest :) mój M se jeszcze dwa piwka dokupił i już oczywiście w siebie wlewa ;) a ja se chyba winko musze otworzyć ;) :P pogoda jest OKROPNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie nie odzywam.. bo po co .. ale jak bedzie dziecko wtedy nie pozwole sobie na jakiekolwiek komentarze i wtracanie sie w wychowywanie dziecka.. nie ma mowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Agnes ale sie uśmiałam...naprawde bujna wyobraźnie to oni mają...cos takiego wymyslić :o rozumie że tam nie chcesz jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agnes niezle przeboje z nimi masz, ludzie maja mega wyobraznie !!!! ciekawe co trzeba miec w glowie zeby takie rzeczy wymyslac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maja ale mogliby ja wykorzystac do czegos innego.. chociazby pisania ksiazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz jak się nie ma czym zajmować to najlepeij jest się zająć czyimś życiem, niektórzy niestety taką filozofię wyznają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak janusz wroci musze sie wykapac:( jak mi sie nie chce:P juz wraca wiec za niedlugo zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie chyba winko otworzę..... :) od razu lepiej mi się zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Banmon.. ich zycie jak zaobserwowalam w ogole nie jest ciekawe.. takie bez wyrazu... udaja tradycjonalistow a odstawiaja pokazowke.. rodzinny obiad... alkohol.. dania... rozmowa- oczywiscie sztuczna!!!!!! na tematy o piwniadzach... """""""""""""""""""""""""" narzekaja ze nie maja kasy.. a to gowno prawda.... tyle ze sie nauczyli ze ich dom to miejsce gdzie mieszkaja dobrzy ludzie.., niby skromni.. nie widac zeby mieli pieniadze to prawda a to tylko dlatego ze nie dbaja o siebie ani o dom... szkoda gadac.. dobra njuz nie mowie o nich bo mi cisnienie skacze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes masz za przeproszeniem przesrane z ta jego rodzinka, wspólczuję... Po tym co moja szwagierka zrobiła mój maż z nia nie gada, mowiłam mu że jak chce to moze sie z nia pogodzic , w koncu to siostra ,tylko na mnie niech nie liczy. Powiedział ze dopóki ona mnie nie przeprosi to nie ma mowy, kochany chłopak :) Nawet jesli kiedys do tego dojdzie to i tak niewiele zmieni , zaufania juz nie bedzie a to w rodzinie jest niezbedne. Za to mojego meza w mojej rodzince powitali z otwartymi ramionami, wszyscy go bardzo lubia i szanuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i otworzyłam :) zdrówko !!! już się nie denerwuj nimi ;) lepiej pogadać o czyms przyjemnym :) wybierasz się może na pazurki w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to bardzo fajny chłopak z tego twojego męża :) bo inny to mógłby stanć po swojej rodzinie i nie patrzeć że gadają głupoty..... widać w porządku facet z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko banmon! Własnie sobie pomyslałam że ulubione w porze zimowej wino grzane wypiję dopiero za ok 2 lata :) Ale co tam wcale nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×