Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

ale opowiem wam śmieszną historię dwa dni temu do naszego znajomego zadzwonił kumpel z Pakistanu i mówi mu że ja w ciązy jestem !!!! znajomy powiedział, że nic mu na ten temat nie wiadomo(a to bardzo dobry przyjaciel M jest) i zaraz do mojego M dzwoni pytac się czemu my nic nie powiedzieliśmy..... i uwierzcie mi cholera wie skąd Umar wymyślił sobie ta całą ciąże, śmiesznie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci smakowal to znaczy ze byl dobry:p kazdy bigos smakuje inaczej:p moj pierwszy robilam ze dwa tyg temu i byl calkiem inny niz mamy i babci ale mi smakowal, mamie, j i bratu tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycki bez zmian ;) ani nie bolą ani nie są większe ;) a prześlij to mięso chyba będę wiedziała kiedy dorzucić.... chociaż, znając moje umiejętności kucharskie..... kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kwasny to biore bo mi chyba kwasnosci brakuje:P:P:P hahahaha:P a mozer ten znajomy mial wizje?????? ja Ci mowie bede ciocia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki zmykam na jakiś czas, mój M próbuje chyba załagodzić sytuację bo herbatę mi zrobił więc ja też spróbuję wykazać się dobrą wolą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dzięki za komplement, bigosik oczywiście jest kwaśny. Ja Bamnmon też dopiero się uczę gotować ;) w końcu młoda żonka jestem (przynajmniej młoda stażem ) i powiem że internet rzecz bezcenna, szczególnie przepisy z komentarzami :) Może twój znajomy ma zdolności mojego kota? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że cos mu się pomyliło bo nasi wspólni znajomi spodziewaja się na dniach dziecka i chyba pomyliły mu się pary ;) ja też doceniam internet, i zawsze szukam przepisów opatrzonych komentarzami bo czasami to bardzo ułatwia sprawę i zazwyczaj są w nich cenne porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na chwilę spadam bo śniadanko czas spożyć i obejrzeć ulubiony przogram , czyli dekoratornię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze robie z przepisu bo wole nie robic czegos po raz kolejny:P wtedy na bank bedzie klapa bo mi nerwy puszczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę że wszystkie się zmyły, chyba nawet w tym samym celu :P To ja spadam z powrotem do wyrka, poleniuchować i poczytać książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zboczku :) ja oglądam fajny film dokumentalny na Discovery Knowledge o teorii Darwina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho? ja wróciłam z zakupów, obiad się robi, z M próbuję jakoś załagodzić sytuację ale nie mogę się przemóc ;) wszystko mnie wkurwia, wiecie czasami są takie dni, że byle co potrafi człowieka wyprowadzić z równowagi i ja właśnie takie dni mam.... w końcu kupiłam sobie amaretto i zaraz zrobię kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam do wniosku, że jestem mocno nie konsekwentna ..... do dentysty nie chcę iść bo nóż widelec się udało ale procenty walę aż miło ..... i bądź tu cholera mądrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! U mnie nic nowego:(...poza tym że mam pogotowie podpaskowe ciągle.. Widzę że humory wam dopisują , to fajnie. Ja na razie nie mam na co liczyć, także Banmon trzymam za Ciebie kciuki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn Joasia, że @ przyszła czy nie? kobitko za mnie nie ma co trzymać kciuków, właśnie jako porządna kobietka starająca się o dziecko popijam amaretto także z odpowiedzialnością u mnie cieniutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale jaja! Chyba trochę z m przetrenowaliśmy się przed zbliżającą się owulką (wszystko dla dobra sprawy oczywiście ;) ) bo teraz musi łóżko naprawiać! Ale co tam jeszcze kilka takich akcji i bedziemy musieli kupić nowe, metalowe takie jak sobie ostatnio wymarzyłam :P Banmon jak tam godzenie? Agnes miałaś nie spać i spróbować się przemęczyć żeby w nocy zasnąć ! Joasia do Świąt jeszcze czas , może będzie taki rewelacyjny prezent :) Goga jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........? wklejam tak dla przypomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×