Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Widze ze jestem pierwsza:P nie spalam dzis po raz kolejny ale bylo ok:P pisz Asia jak z ta @:) Goga odezwij sie bo martwie sie:( jak tam poniedzialek Wam mija????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........? Banmon Ty po Asi jestes:P rozpulchniaj sie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) u mnie narazie czysto ale nie chce sie nakrecac bo jak tak sobie pomyslalam to jakos ostatnio te cykle dluzsze mialam...a krostek mi juz na skroniach jak przed @ wywalilo a u mnie to byl zawsze pewny objaw zblizajacej sie @:( takze pewnie to wredne @ przyjdzie jutro lub w srode...:( a co do malych dzieci-UWIELBIAL JE!!!:):):) moglabym z nimi siedziec caly czas:) pamietam podobnie jak agnes jak mialam 13 lat to siedzialam praktycznie codziennie z moja siostra ciot. ona dopiero co sie urodzila a ja juz jej pieluchy zmienialam;) kazdy sie dziwil ze sie nie boje he he ja teraz sobie tez sie dziwie;) a teraz to w miare czesto z chrzesniaczka siedze ma teraz 9 mies i uwielbiam kiedy ja uspie a za jakis czas sie budzi i patrzy na mnie tymy zaspanymi oczkami i sie usmiecha:):):) wtedy ja biore i najpierw musze ja wyprzytulac i dopiero biore sie za zmiane pampersa czy karmienie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze zaraz sie ze mnie poleje...:(:(:( juz brzuch boli tak inaczej tak jak przed okresem samym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. Ale popisalyscie, chętnie bym z wami poplotkowala ale.... Banmon to witaj w klubie zadreczycieli Mam dola, wszystko mnie wku....a i rycze ciągle mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny HupeU co sie stało, wyłaź z doła! Banmon i co idziesz dzisia do tego gina? Ja wczoraj spałam do południa a potem w sumie też leniuchowałam ;) ale widzę że Wy nie próżnowałyście i dużo pisałyście :) Czuje się juz lepiej ale po tym ostatnim pobycie w szpitalu nie będe kusić losu i się przemęczać bo wystraszyłam sie wtedy że szok :o dzisiaj mam wizyte u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........14...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ Goga jak po wizycie u gina? fasolka ci pomachała :) Hope to widzę, że humory mamy podobne :( mnie też wszystko wlkurwia maksymalnie.... :o Agnes dbaj o siebie, ureguluj sobie spanie i zdrowo się odżywiaj :) Asiaaak trzymam kciuki :) Wizytę u gina przełożyłam na 10 grudnia to będzie mój 10dc więc dobra data, teraz doszłam do wniosku, że nie było by sensu iść, bo jestem w takim dniu cyklu, że nic nie można wyjaśnić dentystę też przełożyłam na 8 grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Goga jak wizyta? Widziałaś szkraba? Smile co u ciebie? też chyba miałaś mieć dzisiaj wizytę u gina? Banmon i Hope skąd ten zły humoe przecież już prawie koniec listopada ;) AsiaAk może @ jednak ni przyjdzie? Agnes już lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się znowu z M pokłóciłam, wkurzył mnie dziś niemiłosiernie ..... szkoda słów bo sprawa poszła o pierdołę a w zasadzie o nic tylko on sobie coś ubzdurał, myśli które mi przechodza przez głowę to nawet lepiej nie pisać a co tam u ciebie Ola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Właśnie wróciłam z basenu, dobrze się czasem poruszać ;) U mnie dzisiaj pojawił się śluz płodny hurra! Od jutra ostro działamy :D Ale ja juz dzisiaj mam straszna ochotę ;) ale cóż jest plan i tzreba się go trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu dobrze, że konsekwentna jesteś :) mnie ostatnio M ciągnął na basen ale jakoś zrezygnowałam ale to prawda bardzo dobrze jest się poruszać :) także od jutra pewnie nie będziesz miała czasu do nas zaglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i konsekwentna he he kiedys śmigalismy na basen 3 razy w tyg , a w zeszłym wymyśliłam sobie tydzień lenia i nie byłam ani razu, leń i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys też miałam więcej zapału do pływania, generalnie uwielbiam basen ale ostatnio jakaś przygaszona jestem i nic mi się nie chce :o Ola to ty sportsmenka :) ruch to zdrowie :) w ogóle dzis się nic nie wyspałam, chyba dziś szybko polegnę bo już mnie oczy szczypią w ogóle mam bardzo smaczny przepis na pulpeciki z dodatkiem sosu sojowego w soku z pomidorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj przepis, ja mięsa nie jadam ale moze m zrobię jak zasłuży oczywiście ;) Żadma sportsmenka, basen tylko rekreacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym basenem to tak wyszło że powiedziałm m że jak bede w ciąży to chce chodzic na basen, a on na to czemu nie od razu , no i tak zaczelismy :) A fajnie tak sie czasem zmeczyc , poza ty trzeba łapac forme zeby potem z dzidzia miec siły szlaec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-mięso mielone 500g (wołowe) -cebulka średnia (w zasadzie według uznania) -3 ząbki czosnku (ja tak daję bo lubię czosnek ale można ile się chce ;) ) -4,5 łyżki sosu sojowego -2,5 szklanki soku pomidorowego (tez w zasadzie według uznania zależy ile tego sosu chcemy mieć ;) ) -bazylia (jesli ktoś jest szczęściarzem dajemy świeżą jeśli nie dosypujemy taką z torebki) -bułka tarta (może byc ale nie musi) -sól -pieprz -cukier -olej :D albo oliwa :D mięso mieszamy z sosem sojowym , bazylią (ja daję dużo ponad połowę przyprawy sypię) i dodajemy bułkę tartą (nie musi być ale ja dodaję, ot tak na oko sypię, może wyjdzie tego z 1/4 szklanki ;) ) wszystko mieszamy i formujemy malutkie pulpeciki, pulpety smażymy na patelni później przerzucam te pulpety (bez oleju) do takiego rondelka następnie na pateli podsmażamy drobno posiekana cebulkę i czosnek, dodajemy sos pomidorowy, sól i pieprz do smaku, ja dodaję ok 3 łyżeczek cukru (ale to według uznania) no i dodajemy bazylię (wychodzi mi ponad połowa torebki) wszystko zagotowujemy a nastepnie przelewam to do rondelka i duszę ok 30min na malutkim ogniu podaję z gniecionymi ziemniakami osobiście nie żałuję nigdy pieprzu i bazylii, na taki obiad mam jedną przyprawę zużytą a drugą napoczętą ;) mi to smakuje bardzo mojemu M też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie wymysliłam, że chciałabym chodzić na basen w ciąży :) ale znając mój słomiany zapał to nic z tego nie wyjdzie ;) poza tym pewnie będę się bała, że coś tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne spróbuję w weekend, bo wczesniej kupiłam paczke kotletów schabowych i musi je w tygodniu wciągnąc :) A ja jestem szczęściara bo mam bazylę w doniczce :D bo uwielbiam świeżą z mozzarellą mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływanie w ciąży jak najbardziej wskazane :) szcególnie na plecach przygotowuje mięśnie do porodu i pomaga przy bólu pleców - sprawdzałam ;) Jeszcze polecają jogę i też mam zamiar sróbować, bo jest w ramach mojego karnetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem właśnie ze pływanie do bardzo dobra sprawa no chyba, że lekarz wyraxnie zabroni albo ciąża jest zagrożona.... przepis na dobre schabowe też mam ale to może jutro napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mozzarelle jem z pomidorami, kroję ser i pomidory w plasterki i układam na płytkim talerzu w paski, tzn jeden ciąg sera a później lekko opierając pomidorki o ser pasek pomidorków i tak na zmianę później polewam to sosem czosnkowym posypuje trochę pieprzem i solą musisz mi powiedzieć jak się to robi z bazylią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam jutro na przepis , razem z tymi schabowymi z lodówki ;) A gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na nk będę chyba oglądała codziennie foto-pamiętnik tego szkraba co się znajomym urodził :o ja tez chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam ci teraz ;) biorę sobie taki rondelek w sumie nie wiem jak to się fachowo nazywa, taki garnek o dużej średnicy ale za to płytki ;) schabowe lekko tłukę ;) i podsmażam na patelni w rondelku na całym dnie rozkładam pokrojoną cebulkę ( takie dosyc spore kawałki) na to kładę podsmażone schabowe zalewam to wszystko bulionem (tak żeby lekko przykryło schabowe) i na gorę przykrywam to wszystko starta marchewką duszę ok 45min na małym ogniu akurat to podaję z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na zlość szkrab ładniutki a znajoma wygląda super-jakby wcale parę dni temu nie rodziła ależ świnia że mie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a to schabowe podsmażam pokroojone w kostke? Ja też chce dzidzię :( a na nk mam wątpliwą przyjemność oglądać zdjęcia siksy w ciąży, i jak na złość wcale sie nie roztyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×