Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No się okaże. Ala mam nadzieje że już wkrótce :) fajnie by było :) Jak tam brzuszek? lepiej cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba ide się wykąpać i do łóżeczka bo już dzisiaj zmęczona jestem... Agnes daj znac jurto jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki klikam juz do was nowymi paznokietkami :D strasznie mi się widza :) Daguś chwal no się łobuziarko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelowe z takim drobnym brokacikiem wrzosowym i jeszcze srebrnym, nie na cała płytkę tylko taki trochę zawijasek i na to taki stempelek w ksztalcie kwiatka, tak, tak, wiem, brzmi strasznie kiczowato ale mi się podoba na maksa ;) chyba się starzeje ;) zreszta ciezko tak to opisać trzeba by bylo zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis strasznie zryta jestem, paznokcie mialam umowione na 18 no i prawie do 20 siedziałam i w sumie w domu byłam dopiero po 20 :o bo na te paznokietki to prosto z pracki poszlam :o ale zadowolona jestem i będe do niej chodzila regularnie, poza tym mało zapłaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już objawów też sobie przestalam wkręcać ale tak na 5 dni przed @ dostaje jednak świra, chociaż postanowiłam że postaram się teraz wyluzować i jak na razie nie mam wilekiego ciśnienia w ogóle nawet kwas foliowy zapominam brać co oznacza że mniej o tym wszystkim myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj warto warto :) samopoczucie od razu się poprawia :) stwierdziłam, że przynajmniej raz w m-cu trzeba sobie zafundować jakąś drobną przyjemność ;) nie licząć wypadów na cudaczną kawkę i wieczorku z winem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja agnes mów, że tyle schudła w tak krótkim czasie to może od tego to złe samopoczucie.... ja bym agnes radziła zmierzyć sobie poziom glukozy może jest mało i dlatego taka osłabiona chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge usnac... Amerie to sie wybawisz;)) Banmon wg mnie ladne pazurki sama takie robie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oby oby :) trzymam kciuki amerie żebyś wskoczyła do dolnej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam tylko na chwilkę ;) ale za jakiś czas będę się zbierać pod prysznic bo spac mi się chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to idź popracować ze mną jutro to będziesz spała jak dzidziuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×