Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hej Kobietki, ostatnio wciaz cierpie na pernamentny brak czasu. Nie pisze ale podczytuje..:) Ciesze się, ze topik tak dzielnie podtrzymujecie i piszecie:D U mnie termin@ to 17 sierpnia- poniedzialek, tak jak pisalam...w tym cyklu pewie nie udalo mie sie wycyrklowac dobrze w owulacje, wyjechalismy i odpuscilam z obserwacja, mierzeniem temperatury... Podejrzewam, ze owulacja chyba mi sie opoznila...(zmiana klimatu) i pewnie @dostane pare dni pozniej. Ale, ze nadzieje umiera ostatnia... wczoraj nie wytrzymalam zrobilam test- niestety niegatywny. Moj maz mial akurat wczoraj urodzinki....i tak mi sie wymarzylo, ze moze zrobilismy mu prezent....no ale niestety. Objawow zadnych nie mam, tylko chodze strasznie podminowana...ehhh az sama siebie zaskakuje. Pewnie napiecie przed @ plus zlosc, ze sie nie powiodlo. No ale trudno... moze nastepnym razem Fajne przepisy kulinarne podalyscie, jak tylko znajde wiecej czasu wyprobuje. Piszcie Kochane...nadal, trzymam kciuki, za Nas wszystkie. Dobrego dnia zycze... u nas pogoda wymarzona na spacer...wiec postaram sie wyciagnac rodzinke... i pojdziemy podziwiac przyrode. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nic poważnego goga, w sumie to nie pokłócilismy się tylko mój M strasznie mnie wkurzył :) ale już mi przechodzi ;) Pewnie to przez zbliżająca sie @... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika no czasem tak bywa, ale to też jest w związku potrzebne ;) Już mnie zaczyna to denerwować że @ jeszcze nie ma :o jak ma wogóle przyjść to najlepiej już a nie narobi nadzieje i przyjdzie spóźniona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej @ tez nie ma goga ...:O a brzuch boli jak by była... :O No ale moja też się moze spóxnić , na urlopie byłam to moze cos sie poprzestawiaało w organiźmie ...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i te dodatkowe stresy też mogą robić swoje :o :o :o ale jak tu się nie denerwować... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc własnie...:O:O:O jak tu się nei stresować :O:O:O:O:O:O:O Ja cały czas @ wypatruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mam koleżanke która już prawie dwa lata nie może zajść w ciąże :( i ona mi kiedyś powiedziała że robienie dzieci nie ma nic wsólnego z milością, tylko to po prostu ROBIENIE dzieci, w określonym czasie i nawet pozycji wskazanej przez lekarza (im gin kazał "na pieska" że niby tak łatwiej zajść)... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam koleżanke która od trzech lat nie może zajść w ciąże...:O:O:O Podobno jak ma sie orgazm to pomaga przy poczęciu :):):) z tymi pozycjami to są rózne opinie ja słyszam ,że faktycznie są pozycje takie kiedy jest głebsza penetracja ;) A trzymasz nogi do góry po stosunku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzymam :o ale też słyszałam że niektóre dziewczyny tak właśnie robią :o tylko nie wiem czy to coś daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy niby plemniczki nie wyciekaja od razu ze srodka ;) Ale czy to cos daje to ja nie wiem :):):) Opinie rózne są :D ja ostatnio tak nogi trzymałam, wyszłam z założenia,ze to nie zaszkodzi a moze pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jakie są te zalecane amerie :) pozycje , ale tez słyszałam tak jak goga pisała,ze podobno na pieska jest dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03. 09 banmon........26.................2..................18.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka juz wrócilismy z wycieczki :) fajnie było, zresztą uwazam że Kraków to najładniejsze wieksze miesto w Polsce :) i chyba zawsze bedzie mi się tam podobało :) Ascha trzymam kciuki aby bHCG rosła :) fajno by było marika27, goga trzymam za was kciuki :) i z niecierpliwością czekam na dobre wieści w poniedziałek :) ja mam tylko napauchniete piersi i trochę mnie bolą ale to tylko przy dotyku, upławy też mam dosyc mocne ale to wszystko to moga być objawy @ więc na razie sie nie nastawiam, chociaż bardzoi bym chciała zobaczyc niedługo dwie kreski ;) korci mnie żeby ten teścik zrobić ale jeszcze za wcześnie, no i chyba boje się rozczarowania, wolę chyba zobaczyć @ niż jedną kreskę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 ja tam np piję, tzn nie żebym chlała ale nie odmawiam sobie, nie mam zamieru sobie wszystkiego odmawiac tylko dlatego, że staram się o dziecko, alkoholiczki, ćpunki zachodza w ciąże i donoszą ją więc jeśli mi się nie uda to na pewno nie dlatego, że czasmi se piwko strzele lub lampkę winka. Teraz jest akcja, że w ogóle zero alkoholu ale nawet niektórzy ginekolodzy powiedza ci że czasami jedna lampke mozna wypić. Słyszałam tez taka teorie że w tej baaardzo wczesnej ciąży kiedy zarodek jeszcze nie jest połacząny pępowiną to alkohol tak nie przeszkadza bo nie moze się przedostac przecież. Wiec ja myśle ze czasami można se pozwolic na male szlenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jak już się wi o ciązy to wtedy najlepiej sobie alkohol darować ale teraz to mysle ze można sobie pić :) to chyba bardziej kwestia własnych przekonań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podzielam zdanie banmon :) wszedzie piszą teraz,ze zero alkoholu w ciazy...ale bez przesady raz na jakis czas mała ilość nie zaszkodzi :) sama tez piłam co jakiś czas lampke winka jak na urlopiku byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj też sobie grzane winko wypiłam i male piwko i nie zamierzam miec z tego powodu wyrzutów sumienia ;) kurczę dziewczyny jestem co raz bardziej niecierpliwa co to bedzie z tą moją @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 baw się dobrze na kolacji, najważniejsze przecież w staraniach o dziecko to dobre samopoczucie i pełen relaks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem amerie9 ze u mnie własnie też gdzyby nie te powiększone balony to bym może nie miała aż takich nadziei.... ja w tym cyklu miałam w ogóle jakoś dziwnie z tym moim sluzem, tzn na dni płodne był (tak mi się wydaje bynajmniej ;) ) a później jakoś na 5 dni po owu dostałam znowu upławów tylko że utrzymują mi się aż do teraz, w zasadzie nie jestem pewna czy to u mnie norma bo nie pamiętam ;) ale coś kojarze że zawsze przed @ te upławy mam tylko może nie tak długo i nie tak duuuuużo. a tak w ogóle to myśle, że twoja koleżanka ma rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej nic nie mysleć jesli się tak da :) baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika27 kurcze ty i Goga jesteście już jeden dzień po terminie ..... :) ja bym chyba jajko zniosła na waszym miejscu ;) mi zostały jeszcze niby 3 dni a już mnie lekko nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! sadze ze picie alkoholu przed stwierdzeniem ciazy jest ok.Ja w dzien owulacji wypilam 2 drinki. Wierze röwniez ze orgazm moze troche pomöc w zajsciu w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda z tym orgazmem bo wtedy szyjka macicy dostaje tak jakby skurczy i zasysa plemniki ;) widziałam to kiedys w jakims dokumencie bbc ;) ascha na ile przed @ mozna sobie już robić badanie na bHCG? mi juz się nie opłaca żebym robiła bo do wtorku czy środy wytrzymam ale jesli się nam nie udało teraz to może w przyszłym cyklu poszłabym na takie badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak niby @ się spóźnia, ale jakos troche sceptyczna jestem :O Poczekam do poniedziałku, jak sie nic nie zmieni to w pon kupuje test. Zastanawiaja mnie te zyły na piersiach, czasem mam wrazenie,ze są bardziej widoczne :O juz sama nie wiem, schizuje chyba :) I podbrzusze ciagle boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×