Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

no to może zróbmy nowa rzeczywiście... :D:D:D Bo ja to tez już sie nie łapie co, kto ,kiedy :O:O:O a jak bedzie nowa tbl to moze bedzie łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz się wkleiło :D a ja własnie policzyłam ,że sie pomyliłam i @ powinnam mieć dzisiaj a nie jutro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ amerie..........23...............3.....................2 2.08 marika..........27...............2.....................14.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zobacz amerie a mi tez ta przerwa miedzy cyferkami się zrobiła...:O STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ amerie..........23................3...................22 .08 marika..........27................2...................14.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ja to wogóle kawy nie pije, bo nie lubie. Papierosów nie pale bo też nie lubie. A jeśli chodzi o diete to w sumie odzywiam sie tak jak do tej pory :) Dodałam do diety jescze olej lniany i siemie lniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w kawie tylko lubie jej zapach :D:D:D:D:D ale nie wiem czemu ludzie tak sie ta kawa zachwycaja :O Moze dlatego, ze ja nie słodze ...a kawa rozpuszczalna jest z naturu gorzka :O Za to uwielbiam zielona herbatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz amerie powiem Ci ,ze ostatnio zaczełam uwazniej obserwować swój organizm i nawet sie dopatrzyłam żył :O na piersiach...podobno to jeden z możliwych objawów ciaży, ale oczywiscie nie obserwowałam wcześniej tak dokładnie swoich piersi i nie wiem czy te zyły nie były przypadkiem od zawsze :):):) Kobieta przy nadzieji wszystkiego może sie dopatrzec :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czytałam,ze objawy ciązy to można dopiero zaobserwować kołom 4-6 tygodnia ciąży :) :):D:):D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) wróciłam właśnie z zakupów, ile ludzi wszędzie to szok też czekam właśnie na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ amerie..........23................3...................22.08 marika..........27................2...................14.08 -=Goga=-.......29................1...................14.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie po weekendzie jak @ nie przyjdzie... bo jakoś nie chce mi sie wierzyć żeby mi sie udało tak od kopa za pierwszym razem. Pewnie sie ta wredna @ spóźni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 27- ja przed 6 laty 27 dnia cyklu mialam takie obolale piersi ze nie moglam spac w nocy.Swedzialy mnie bardzo,napuchly i sutki mialam wieksze i ciemniejsze.Dostalam ciemnych zyl na piersiach.Teraz wiem ze u mnie to pierwsza oznaka ciazy.Moze u ciebie tez? Trzymam po cichutku kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ amerie..........23................3...................22 .08 marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się dopiszę :) Dziewczyny, jestem ciekawa ile nas w końcu będzie w tabelce :P amerie, wrzuciłam Cię niżej, żeby tabelka była chronologicznie, mam nadzieje, że nie będziesz mi miała za złe :) STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.08 Dagus83........26................4...................22.08 amerie..........23................3...................22 .08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sorki że się tak długo nie odzywałam , ale u nas w domu właśnie rozpoczął się sezon turystyczny :D Pierwszy turnus czyli siostra z mezem i synkiem są już od wtorku, później wymiana turnusów i ostatni wyjeżdża dopiero pierwszego wrześnie. Po prostu pełna chata ;) Fajnie przynajmniej się coś dzieje :D Myślę że do tego czasu nie z bardzo bedę mia ła czas cos pisac ale sprobuję poczytac, chociażby po to żeby przeczytać fajne wieści jak np u aschy ;) a propos ascha33 trzymam kciuki za potwierdzenia diagnozy. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i trzymam za nas kciuki P.S. Mezulek kazał was pozdrowic i usciskac( bo całuje tylko mnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i dopisze się jeszcze do tabelki STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 Olka.P...........28...............3...................27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane :) Ascha ja tez trzymam kciuki za potwierdzienie diagnozy :D Moj @ jeszcze nie przyszła :D:D:D a cała noc mnie podbrzusze bolało i teraz tez boli :O i non stop w nocy do łazienki chodziłam zeby sprawdzić czy @ jest...i ciagle czuje ,ze mam mokro, jest ten biay wodnisty sluz... na razie czeka na to jak syt się rozwinie . jak @ nie przyjdzie to w poniedziałaek po tesciora do apteki biegne :) Ale tak mnie brzuch boli jak by @ miała byś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) No ja też jeszcze nie dostałam @ i ciągle sprawdzam czy już przyszło to dziadostwo :o i nawet mnie piersi jeszcze nie bolą tak jak zawsze przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga na jednym wózku jedziemy :0 Mni9e piersi tyez nie bola, tylko sutki sa bardziej wrażliwe i żyły mam na piersiach ale jak juz wczesniej pisałam nie wiem jak dokładnie moje piersi wyglądały wczesniej bo nigdy tak dokładnie nie przygladałam się temu czy widać na nich zyły ;) A podbrzusze mnie bardzo boli juz od wczoraj wieczorem , tak non stop boli :O:O:Oi tez ciagle patrze czy @ nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to mnie podbrzusze bolało już od ponad tygodnia ale od wczoraj już nie boli i wogóle nic mi się nie dzieje :o żadnych objawów nie mam :o Tylko u mnie ta wstrętna @ przyjdzie pewnie z zaskoczenia. Ja też czekam do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to u mnie dzisiaj piękna pogoda więc teraz biore kocyk i idę połapać troche promieni słonecznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×