Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Objadłam się pączkami, różnymi, nawet z bitą śmietaną! Zuzka popatrz na leszczynę, wierzbę. Już są kotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESZCZĘŚCIECHODZIPARAMI
NIE MAM 40 LAT...ALE MAM PROBLEM...DOSTAŁAM WYPOWIEDZENIE ZAMIENNE NIE ZGODZIŁAM SIĘ NA WARUNKI...MIAŁAM NADZIEJĘ ŻE DOSTANĘ ODPRAWĘ A TU NIEE..BO ZREZYGNOWAŁAM Z NOWYCH WARUNKÓW...ALE PRZECIEŻ NIE Z MOJEJ WINY FIRMA ZMIENIA CAŁY ETAT NA PÓŁ...CO ROBIĆ GDZIE PISAĆ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno coś doradzić. U nas jest to samo. Ludzie nawet jak się zgadzają na nowe warunki to i tak po kilku miesiącach dostają wypowiedzenie. Nie wiem czy nawet Sąd Pracy coś może w tym wypadku pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No niestety z praca tak jest , ze niewiele mamy do powiedzienia. :(:(: Jestem jakaś rozdrażniona, może to ta niekończąca się zima na na mnie taki wpływ? Sama nie wiem. Chętnie bym uciekła gdzieś daleko, daleko ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny zimowy poranek! Rozleciała mi się właśnie przed chwilą kurtka zimowa i zastanawiam się, czy kupować, czy już się nie opłaca. Z jednej strony - teraz jest tanio, a na przyszly rok jak znalazł. A z drugiej.... mogłabym kupić parę innych WIOSENNYCH ciuchów. Ale mam problem :-) chyba spać nie będę mogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erzulie faktycznie problem. I to nęci i to kusi:) Zważywszy jednak na niezbyt optymistyczne prognozy stawiałabym jednak na zimową! pikok a od czego wyobraźnia? Katarzyna, łyk koniaczku i odlot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wracając do kurtek zimowych. Od kilku lat chodzi za mną czerwona kurtka, taka trochę w stylu "po nartach". Nie znalazłam jeszcze takiej o jaką mi chodzi. Wydaje mi się że gdybym założyła taką makową kurtkę to żadna zimowa depresja by mnie nie dopadła. No i nie bez znaczenia jest fakt jak bym się prezentowała na tle śniegu którego w tym roku jest dostatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy z moim chłopem to czysta przyjemnosć:(:( muszę to teraz odreagować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Walentynek duuuuuużo miłości wszystkim którzy o niej marzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie dojechała do Kmicica.:) Toż to porwnie białogłowy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko jasne, to Kmicic tak zdopingował Małysza. A oni w tv tego nie wiedzą :):):) Mam nadzieję, że to "porwanie" jest przyjemne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z okazji Dnia Kota, składam wsztstkim Waszym kotkom życzenia pełnych misek smakowitego jedzonka. dużo pieszczot i przyjemnego mruczenia.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Hej To ja też mam dziś imprezę w domu. Czy w zwiazku z tym wypada dzis wrocic normalnie z pracy, tzn. o zwykłej porze, czy może dać kotkom więcej czasu na zabawę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie doradzam wyjście kina i oddanie kotkom mieszkania we władanie. A niech poczują wolność. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Zuza na Ciebie zawsze mozna liczyć. Ja tam idę do kina :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Pikok Wszystkiego naj, naj, naj................. 25 lat to piękny wiek. Zresztą kazdy wiek jest piękny. Duzo słońca i uśmiechu. Zuza Tobie tez tego zyczę, chociaż nie kończysz dziś 25 lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka Ja w kwietniu skończę 20 lat ( jak co roku):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim kodzie ty mówisz? A może to Ciebie zakodowano :D:D O cholera, napisałam a tam na dole : kod do wpisania :D mnie też zakodowano :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Mnie też zakodowali. Co za ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Może chodzi o to żeby sprawdzić czy jesteśmy pełnoletnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderatorzy po prostu się nudzą. Spawdzają w ten sposób inteligencję forumowiczów. Może o chodzi o wyeliminowanie mniej rozgarniętych. :):):) Ale spoko, jak narazie radzimy sobie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikok, moc najlepszych zyczen urodzinowych! Z kodem dam sobie rade, gorzej z Peselem- nie mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej Proszę się nie zniechęcać . Gapiszon załatwię ci wejście bez peselu:) ale obiecaj ,że nie zrezygnujesz. Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny.. wiecie, nie myślałem kiedys tam, że to będzie okazja, ma której zupełnie mi nie będzie zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiurcze kombinuje, i 2 postów nie potrafilam wyslac- co jest? Czy juz jest? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×