Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Detektyw z ciebie żaden. Abstrahując od tego co robią tutaj kobiety, bo tego nie wiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam nie roczarować czytajacych pomarańczy i przyznaję się oficjalnie: tak szukam faceta. jeszcze nie wiem po jaką cholerę, ale szukam. ;):):) Zuza wyjdź wreszcie z ukrycia i tak już wszyscy wiedzą co robisz na tym portalu. :):):) Nie bądź tak nieśmiała. I tak samo inne dziewczyny. Nie bójcie powiedzieć otwarcie, ze brak faceta w życiu kobiety to tragedia na miarę Titanica. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że tylko ja jestem takim "dziwadłem", które lubi mieszkać samo :-) Nie mam nic przeciwko związkom - ale bez wspólnego mieszkania. Zresztą dotyczyło to też mojej biologicznej rodziny, a także bycia z mężem - na szczęście mieszkaliśmy w dość dużym domu i mijaliśmy się - nawet nie widując się przez cały dzień. Bardzo odpowiada mi moja obecna znajomość (choć to tylko luźna znajomość i więcej nie będzie) - bo mieszkamy bardzo blisko siebie - ale jednak osobno. I zauważyłam, że innym się to też podoba! Sąsiedzi nam wręcz zazdroszczą i często słyszę: "Ja bym tak chciała z moim mężem mieszkać osobno...." :-) Czyli coś w tym jest. Poza tym to moje mieszkanie, kupione za moje pieniądze i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś się po nim pałętał. Podobnie jak ja nie chciałabym u kogoś. Może zamiast za "mężem" z wypożyczalni lepiej rozejrzeć się za całkiem realnym sąsiadem? Korzyści te same i taniej! Tylko bez faktury......i pewnie odliczyć nie można od podatku! :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia7220
Przyłączam się do Pikok. Ja też szukam faceta na kafeterii. Do parzenia kawy w kafeterii. :):):) Zuzka Wyjdz z ukrycia dziewczyno. Wyznanie prawdy pomaga. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, wierzę. Tylko przeważnie właśnie tacy są najbardziej chętni :-D Też takich znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się przyznam. CHCĘ FACETA!!!!!!!!! Kobieta bez faceta jest jak ........ ryba bez roweru? Nie chcę być rybą bez roweru!!! Buuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko się wzruszasz.🌼 Szkoda tylko , ze ci kolędnicy tacy mali byli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Cześć Zuzka :) Jaka pogoda w Poznaniu? W Warszawie świeci słoneczko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sexu dzikiego i namietnego to trza szukac w stepach szerokich.... ktorego okiem,nawet sokolim......:( ups!!! to nie ten film :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też słoneczko i właśnie zastanawim gdzie te śnieżyce i zawieruchy.:):) Kmicic film całkiem niezły , ciągnij temat sex w dzikim stepie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka......hahahah....jak znajdziesz Kmicica w stepie,to znajdziesz i dziki sex !!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj!!!! jak Ci sie spodoba to mozesz zostac w stepach na zawsze!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolaska zajechała :D:D Waćpanna gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytoalba
DZIEWCZĘTA i CHŁOPIĘTA! :))) duży uśmiech dla WAS! Jak czytałam Wasze wypowiedzi, to przypomniała mi się piosenka M. Rodowicz "Każdy chce kochać" (tak przynajmniej zaczyna się refren), mocno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mam nadzieję, że podróż przebiega bez ekscesów. Zdaj relację z poróży bo martwię się, czy Kozacy Cię nie napadli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totoalba witaj Pewnie, ze każdy chce kochać , bo to naukowo dowiedzione i w praktyce sprawdzone, ze miłość dodaje skrzydeł. Co najmniej jak red bull . :D:D:D Miłego dnia wszystkim życzę i pamiętajcie , że juz dzisiaj zaczyna się weekend.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu się zaczyna temu się zaczyna:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix :(:(:( Ale życzę spokoju :):) Pomyśl o Zuzce , nie odzywa się , pewnie Kozacy ją porwali buuuuuuuuuuuu -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - całe szczęscie , że jesteś:):):) A teraz Cicho sza .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mówiłeeeeem
oj zuza. kiedy ty spoważniejesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - chyba musisz zrezygnować z chleba :D Cholera - już wysyłam sew=rwis do kolaski.:):):) Mam ostatnio niezłe jaja w pracy - sama nie wiem , czy śmiać się się czy współczuć :):):) Ale nie sobie , tylko osobie , która próbuje się na mnie wyżywać. :):) W prywatnej firmie niestety tak bywa, że stanowisko dyrektora dostaje się nie ze względu na wykształcenie czy dorobek tylko tak sobie. :):);) Oj mam niezły ubaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - jak mogłaś!!! Kmicica samego zostawiłaś w stepie a sama z rozkraczonej kolaski uszłaś na romantyczny spacer nie wiadomo z kim :( pikok - dyrektorów ci u nas dostatek! Miłej niedzieli wszystkim!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do Zuzy. Szukam kogoś kto ma na tyle władzy, żeby to pioruństwo ( zimę) odwołać :):) Wpadam w depresję ratunku !!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dosyć zimy. Jednak w tym roku Świstak nie nastroił nas optymistycznie. Jeszcze co najmniej pięć tygodni zimy:( Chociaż dni są już dłuższe i jak się tak bardzo mocno przyjrzeć to widać już nieśmiałe ślady wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznych paczków wszystkim życzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×